آشنایی با نانو کراتین مو – کلینیک زیبایی ژالان اصفهان

مساله مهم بعدی این است که شما باید در انتخاب محصول دقت نمایید و از اصل و اورجینال بودن آن خاطر جمع باشید چراکه استفاده از محصولات تقلبی مخصوصا در این زمینه عواقب جبران ناپذیری برای موها دارد مانند ریزش مو و یا قطع شدن مو ها از ساقه و… اما آیا این روش به طور قطع برای براق و صاف کردن موها جواب میدهد؟ کراتین یکی از پروتئینهای اصلی موجود در مو، ناخن، دندان و پوست است و حدود 70 درصد ساختار آنها را تشکیل میدهد. به طور کلی این روش چه کاری روی موهای خانمها انجام میدهد و برای چه مدتی روی موها باقی میماند؟ روش درمانی کراتین برای موها دارای فواید مختلفی است. این روش برای کسانی که به دلیل گذاشتن رنگ مو موهای آن ها آسیب دیده و سوخته است بسیار مناسب می باشد. مناسب برای همه نوع مو می باشد. حتی اگر موهای صافی داشته باشید نیز می توانید کراتینه مو را انجام دهید. آنها در سلامت و زیبایی مو نقش مهمی را برعهده دارند. در افرادی که موهای فر یا وز دارند، این پروتئین به میزان کافی جهت نرم کردن ساختمان مو وجود ندارد.

اگر موی سر بعد از رنگ و مش های مکرر، کار با مواد دچار بد فرمی و بد حالتی می شود یا اینکه حالت وز به خودش می گیرد و خشک و بی آب می شود و درواقع برق مو از بین می رود نشان می دهد که زمان احیا مو با کراتین رسیده است، پس این مواد را می توانیم هم قبل و هم بعد از کار مواد شیمیایی، مانند رنگ، دکلره، ریموورها همه این کارهای مواد را می توانیم انجام دهیم و هیچ مشکلی به وجود نمی آید که کراتینه بعد از دکلره انجام شود یا قبل آن انجام شود. برای انجام کراتینه مو باید به برخی از مسائل توجه زیادی کنید و با یک متخصص پوست و مو مشورت کنید. این نوع کراتینه مو برای صافی موهای وز مورد استفاده قرار می گیرد و در این روش کراتین نقش اصلی در صافی موها را دارد. سلامت موها زمانی امکانپذیر میشود که پروتئین موجود در مو کاملا از ساقه تغذیه کندو باعث بهم پیوستگی پولک های مو شود. باید توجه داشته باشید استفاده از مواد شامل رنگها و بیرنگ کنندهها و ابزارهای کاربردی مانند اتو و سشوار کشیدن ، مو حالت طبیعی و شادابی خودرا از دست داده و اصطلاحا دمیج میشود .

در حالی که این طور نیست و با توجه به جنس مو و بافت مو ماندگاری این روش متفاوت است و حدود چند ماه می باشد. محصولات کامان در محصولات مراقبت از مو خود این روش درمانی را برای شما قرار داده است و میتوانید با خرید محصولات کامان در دسته مراقبت از مو مانند شامپو مانند شامپو ضد ریزش کامان، کراتینه مو، ماسک مو و غیره این کار را در خانه انجام دهید. روش کراتینه مو که برای احیای موهای آسیب دیده و صاف شدن مو ها استفاده می شود مزایای زیادی دارد. آقایانی که علاقه به موی بلند دارند و درخشانی و نرمی مویشان مهم است به این روش روی می آورند. سپس ماسک را روی موی سر خود بمالید. بسیاری از افراد تمایل دارند موهایی صاف و لخت داشته باشند.بر همین اساس به دنبال روشی برای صاف کردن موهای خود هستند. عارضهی دیگری که در اثر کراتین مو در منزل برای برخی دیگر از افراد به وجود میآید، انواع و اقسام حساسیتهای پوست و مو است. بنابراین پیشنهاد ما این است که با توجه به مشخصات محصولات کراتین مو که در سایت زلفان موجود است و راهنمایی های یک مشاور خوب، انتخاب کنید.

آنهایی که کراتین انجام ندادند برای هر بار بیرون رفتن و یا مهمانی باید زمان زیادی را صرف کنند تا با سشوآر کشیدن یا اتو کردن مو موهایشان را صاف کنند که اغلب به دلیل سشوآر زیاد و یا دمای بالای اتو موی سرشان آسیب می بیند. این ماده حیاتی و گیاهی پروتئین ، ویتامین و شادابی لازم را برای احیاء به مو باز میگرداند. در کراتینه مو به دلیل موادی که استفاده می شود قیمت های مختلفی دارد و در بازار مواد تقلبی نیز یافت می شود که در بیشتر سالن های زیبایی با این مواد کراتینه مو را انجام می دهند که قیمت پایینی دارد اما کیفیت این کراتینه مو با کیفیت کراتینه مویی که مواد اصل و با کیفیت انجام شده است یکی نیست. شما می توانید با خیال آسوده از این سایت که دارای نماد اعتماد و درگاه پرداخت امن هست، خرید نمایید. در بعضی از افراد دیده شده است که موها پس از اولین شستشو از ریشه شروع به ریزش می کنند حتی اگر از محصولات مراقبت مو که در سالنها توصیه می شود، استفاده کنند.

دیدگاهتان را بنویسید