آموزش کراتین مو در منزل – سایت آرایشی و زیبایی

بعد از گذشت یک ساعت و زمانی که این مواد کاملا به عمق مو نفوذ کرد، موها شسته و خشک کنید. سپس این مواد و محلول را با استفاده از اتو های حرفه ای کاملا خشک، مهر و موم می شود. بعد از پایان درمان کراتینه ، شما می توانید از همین اتو مو تا همیشه استفاده کنید و هنگام حالت دهی مو ، نباید دمای دستگاه بیش از 400 درجه فارنهایت باشد. این ماده شیمیایی، مشکلاتی برای سلامتی افراد ایجاد می کند به خصوص برای کسانی که دائما در معرض آن قرار دارند مثلا آرایشگرانی که کار کراتینه کردن مو انجام می دهند. کراتینه کردن مو در منزل با استفاده از مواد طبیعی و گیاهی به طبع خطرات صاف کردن موها با مواد شیمیایی را نخواهد داشت. بهترین روش کراتینه مو کدام است؟ سپس با تحقیقات بیشتر در این زمینه، روش مورد نظر خود را انتخاب کنید. نکته ی مهمی که در مورد کراتینه وجود دارد این است که اگر توسط افراد تازه کار انجام شود سبب آسیب رساندن جبران ناپذیر به موها می شوند.

بعد از انجام کار مراقبت های بعد از کراتینه مو و نگهداری زیاد از آن برعهده خود شما است و باید موهایتان را صاف نگهدارید تا مواد کراتین روی آن بنشیند. یک اصل مهم می گوید تا وقتی موها شسته نشده مقدار کم هم زیاد است! برای فعال شدن کراتین جهت درمان ، اتو مو کراتینه باید این قابلیت را داشته باشد که گرمای آن به 450 درجه فارنهایت برسد ، هنگام انجام درمان کراتینه ، مهم است که از اتو مویی استفاده شود که گرمای آن به صورت یکنواخت باشد و کم و زیاد شدن و نوسانات گرما و حرارت ، کیفیت درمان را کم می کند. در صورتی که درمان را انجام داده اید هنوز برای دانستن اصول مراقبت از موهای کراتینه دیر نیست و می توانید مدت ها از خواص درمانی آن بهره ببرید. البته حق با شماست، موهای شما ماده حیاتی خود را به نام کراتین از دست داده اند. این ماده بخصوص در افرادی که به طور مداوم با آن سر و کار دارند ، خطراتی را برای سلامتی بوجود می آورد ، البته نگرانی اصلی برای متخصصین زیبایی و آرایشگرانیست که با محصولات کراتینه حاوی این ماده کار می کنند و نه افرادی که تحت این نوع درمان هستند.

از رفتن به دریا و استخر نیز خودداری کنید زیرا آب کلر دار و آب شور نیز کراتینه مو را از بین می برند. قیمت کراتین علاوه بر سالن زیبایی و تجهیزات آن به عوامل مختلف دیگری نیز بستگی دارد. بستگی به میزان آسیب دیدگی موهایتان دارد. تاثیری که کراتینه ی مو بر روی آسیب دیدگی می گذارد دائمی بوده و موجب درمان موهای آسیب دیده می شود. حتی اگر مراقبت های بعد از کراتینه را به طور کامل انجام دهند. درمان کراتین بیشتر یک درمان ترمیمی و احیا کننده است ، حتی اگر نوع موی های شما خوب باشد ،باز هم ریشه مو را تقویت می کند و باعث می شود موهای شما انعطاف پذیری بیشتری داشته باشد. کراتینی که درصد احیا و صافی قابل قبولی داشته باشد. در حال حاضر کراتینه های مو بدون فرمالدئید به افرادی که دارای مشکلات ریوی و تنفسی هستند توصیه می شود. بانوان بساری هستند که تمایل دارند موهایی صاف و براق داشته باشند که کراتینه مو راه حل مناسبی است.

اما باید بدانند با رشد موهایی که با مواد شیمیایی در تماس نیستند، این ریزش موی موقتی نیز حل می شود. برای از بین بردن خشکی و زبری مو های افرادی که دارای موی خشن و مجعد هستند، کراتینه کردن مو می تواند راه حل مناسبی باشد. کراتینه یک روش پرهزینه و نسبتا گران است. درمان کراتینه مو ، که گاهی اوقات آن را درمان کراتین برزیلی نیز می گویند ، یک روش شیمیایی است که معمولاً در سالن های زیبایی انجام می شود و می تواند موهای شما را برای مدت 6 ماه ، صاف تر نشان دهد. توصیه می کنیم حتماً از مواد کراتین مرغوب، اصل و مناست استفاده کنید؛ چراکه با وجود نتیجه عالی کراتینه کردن مو، اگر کراتین مو به درستی انجام نگیرد یا با مواد نامناسب صورت گیرد، می تواند به ریزش مو و آسیب جدی به مو منجر شود. در نتیجه بعد از اتمام کار نیز ریزش مو اتفاق نمی افتد.

دیدگاهتان را بنویسید