آموزش گام به گام کراتینه مو

اگر این کپسول را در رنگ مو بریزید باعث میشود فرچه راحت تر روی مو حرکت کند و در انتها رنگ موها را بهتر نشان میدهد. یکی از مزایای کراتینه کردن جلوگیری از استفاده بیش از حد اتو مو که باعث ضرر و زیان رساندن به ساقه موها میشود در طولانی مدت میباشد. در شرایطی که مو های شما از درخشندگی و سلامت خارج می شوند، پیشنهاد می شود از یکی از روش های زیبایی یا درمانی برای بازگشت به شرایط قبلی استفاده کنید. فکرش را بکنید بعد از کراتینه کردن مو، بعد از حمام رفتن موهای شما توسط یک سشوار ملایم و به کمک انگشتان دست به راحتی صاف و بدون گره میشود. در طول این مدت زمان نیز باید هر ۱۰ دقیقه موهایتان را از قسمت بالا به پایین شانه کنید سپس موهایتان را با کمک کلاه نایلونی بپوشانید تا اثر کراتینه روی موها بیشتر شود. نکته مهمی که در ارتباط با صاف کردن مو باید بدانیم این است که نتیجه این فرایند، تا حد زیادی به انتخاب موادی که از آنها برای صاف کردن استفاده میشود، بستگی دارد.

هدف اصلی در به کار بردن این متد کراتینه کردن، احیا و تقویت دوباره موهای آسیب دیده و ضعیف شده با حفظ حالت و حجم اولیه آنها است. در مطالب قبلی طریقه فر کردن موها را در اختیار شما عزیزان قرار دادیم در این مطلب قصد داریم تا شما را با نحوه کراتینه کردن مو آشنا سازیم. اگر موهای شما بدون رنگ است سه بار بشویید. موهایتان را تا سه روز بعد از کراتینه کردن به هیچوجه نشویید. اگر حجم موهایتان زیاد است بهتر است موهایتان را به بخش های زیادتری تقسیم کنید. به همین علت در سال های اخیر گزارشات متعددی از بیمارانی که به علت آسیب دیدن مو و پوست سر در اثر کراتینه کردن موها به پزشکان مراجعه می کنند منتشر شده است. توجه کنید که موها نباید بعد از زدن محلول کراتینه شسته شوند مگر اینکه در دستورالعمل محلولی که استفاده کرده اید شستن موها قید شده باشد. برای داشتن موهایی خوش حالت می توانید از کراتینه موها استفاده کنید و با کمک این روش به موهایتان فرم و حال بی نظیری ببخشید. توضیحات نحوه دقیق چگونگی استفاده از این کپسول به صورت خالی و اینکه به چه تعداد و با چه نسبتی با رنگ مو , مش , دکلره و شامپو ترکیب و استفاده شود تا بیشترین اثر را داشته باشد.

بعد از آن برای کسانی که به طور مستمر با این مواد سرو کار دارند می تواند آسیب زا باشد و توصیه به آرایشگران استفاده از ماسک حین انجام کار میباشد. ۷. در مرحله بعدی آموزش کراتینه مو بعد از اینکه موها به صورت کامل خشک شد با کمک اتوی مو با درجه ۴۰۰ تا ۴۵۰ شروع به صاف کردن موهایتان کنید. ۲. بعد از تهیه محلول کراتینه مو موهایتان را به مدت چند بار به کمک شامپوی مخصوص کراتین و یا شامپوهای ضعیف نظیر شامپو بچه بشویید. کراتین مایع با مقادیر مختلفی فرمالدهید مخلوط شده، روی مو قرار گرفته و با حرارت ناشی از اتوهای مو تثبیت می شود. مولتی کراتین در نظر دارد با معرفی بهترین سالن های زیبایی در کشور گام موثری در حوزه بلوغ سالن های زیبایی از بین مشتریان خود بردارد و برای برندسازی هرچه بهتر این عزیزان و مشتریان در شهر های خود چه در اینستا و صفحات مجازی و گوگل و سایر موتورهای جستجو و چه در سطح شهر و در کشور کمک شایان ذکری انجام دهد لذا از شما خریداران محترم خواهشمندم حتما پس از خرید یا پیش از آن با پشتیبانی ما تماس گرفته و برای ورود به این دوره برند سازی مولتی کراتین اعلام آمادگی کنید.

کراتین درمانی گلوبال حاوی انواع پروتئین های مورد نیاز بوده و به خوبی موها را تغذیه کرده و موخوره را از بین می برد و برای مدت حداکثر پنج ماه موهای شما را صاف و بازسازی می کند. فرمالدهید مولکول های کراتین را کنار یکدیگر قرار داده و به صورت عرضی و cross-link به یکدیگرپیوند می دهد. پس وقتی میزان این ماده براثر قرار گرفتن در معرض آفتاب مستقیم، مواد شیمیایی یا تغییر سبک زندگی، در سلول های پوست و مو کم می شود، موها شادابی خود را از دست داده و به اصطلاح وز و زبر خواهند شد. • موهای ضخیم تر: بازگشت کراتین به مو، علاوه بر تقویت مو، باعث می شود موها پرپشت تر به نظر برسند.اگر تصمیم به کراتین مو دارید، حتماً دقیقا مشخص کنید که می خواهید چه نتیجه ای بگیرید. “اصل بودن کالا ، “کمترین قیمت کالا اصل” ، ” ارسال سریع” و “مشاوره تخصصی” از ویژگی های مهم و اساسی در مولتی کراتین از نخستین روز تأسیس بوده و تمام سعی خود را کرده تا به آن پایبند باشد . روش غیر اصولی انجام کراتینه موها از دیگر مواردی است که منجر به بروز عوارض و مشکلاتی جدی برای موها می شود، استفاده از مواد غیر استاندارد، عدم پیروی از دستور العمل استفاده از مواد کراتین و نیز سوزاندن موها در هنگام اتو کشیدن موها از جمله عوامل مهمی هستند که می توانند ایجاد دردسر کنند و در نتیجه منجر به ریزش موها، شکنندگی و آسیب پذیری آن شوند، از این رو روش صحیح کراتینه کردن موها از درجه اهمیت بالایی برخوردار می باشد.

دیدگاهتان را بنویسید