آموزش گام به گام کراتینه مو

افرادی که کراتینه کردن را روی موهایشان تجربه کردهاند، یک سری مزایا و معایب را گزارش دادهاند. ماندگاری میکروبلیدینگ ابرو به موارد مختلفی از جمله نوع پوست (چرب ، خشک ، نرمال ، مختلط) ، مواد مصرفی ، میزان تجربه و متد مورد استفاده پیگمنتر بستگی خواهد داشت . یک آرایشگر با تجربه به حداقل یکساعت زمان برای کراتینه کردم موهای حجیم نیاز دارد. در این حالت از کراتین احیا استفاده می کنیم تا در کنار تقویت تار های مو به میزان قابل قبولی صافی نیز دست پیدا کنیم. نوع بافت مو، میزان آسیب به مو، مواد کراتینه و روش استفاده شده منجر به کسب نتیجه های متفاوت می شود. اگر قصد دارید موهای وز و نامنظم تان را صاف کنید در مورد روش های مختلف صافی دائم و نیمه دائم اطلاعاتی کسب کنید تا انتخاب بهتری داشته باشید. بنابراین بهتر است تفاوت این دو را توضیح دهیم تا درک آسان تری از این دو داشته باشید. دقت داشته باشید موها نبایستی شسته شوند مگر اینکه در دستورالعمل محلولی که استفاده می نمایید قید شده باشد که موها شسته شود. کراتین موی آمازون VIP اورجینال یکی از محصولات با کیفیت برزیلی است که خاصیت 100 درصد صافی مو و 85 درصد احیای مو را دارد که همین ویژگیها باعث شده است استفاده کردن آن در میان مردم بسیار زیاد شود.

در حقیقت، کیفیت موهای طبیعی بسیار بهتر است ولی در برخی موها یا به دلیل ساختاری آن و یا آسیب دیدگی مو بر اثر مواد شیمیایی، آلودگی هوا و یا استفاده زیاد از سشوار و اتو مو، این کراتین به میزان کافی وجود ندارد. هر گونه آسیب به بافت کراتین مو سبب از دست رفتن سلامت و دوام موها می شود. این شیوه درمان برای اصلاح موهای آسیب دیده ناشی از رنگ و دکلره یا استفاده مکرر از دستگاه های حالت دهنده حرارتی، بسیار عالی است. برای افرادی که از داشتن موی فر راضی هستند این شیوه درمانی مناسب تر است. استفاده از رنگ موهای شیمیایی، آلودگی هوا، عدم تغذیه مناسب و … با استفاده از متد کراتینه برزیلی تنها وز مو گرفته می شود و حالت و فر موها حفظ می شود. همچنین ماست موهای شما را روغن کاری میکند تا اثر شستشوی نمک دریا را حفظ کند. ماندگاری میکروبلیدینگ از یکسال تا سه سال است و این ماندگاری بدون پخش و تغییر رنگ با حفظ ظرافت و بدون قرمزی میباشد .

که در نهایت ابرو کاملا طبیعی به نظر خواهد آمد .و مرز بین خطوط میکروبلیدینگ و ابروی طبیعی شخص به سختی قابل تشخیص است . از مهم ترین عوارض کراتینه مو میتوان به مواد کراتینه مو که حاوی فرمالدهید است اشاره کرد که جزء گروه مواد سرطانزا دستهبندی شده است و از سوی اتحادیه اروپا و کانادا منع مصرف دارند. عوارض جانبی مشخصی در اراتباط با کراتینه هنوز به تایید نرسیده است ولی گزارش هایی از احتمال سرطان زا بودن مواد حاوی فرمالدئید وجود دارد. مراجعه به مراکز مجاز آرایشی و استفاده از محصولات استاندارد و دارای گواهی تایید هر نوع احتمالی را از بین خواهد برد. بدین معنی که اگر موهایتان کراتین از دست داده میتواند دلایل مختلفی داشته باشد مانند استفاده زیاد از سشوار و اتوی مو یا رنگ کردن زیاد. کراتینه مو میتواند موهای شما را صاف و براق کند. امروزه داشتن موهای صاف، براق و درخشان برای خانم ها دیگر یک آرزو نیست! اگر می خواهید برای مدت زمان طولانی تری موهایتان براق و سالم بماند ، وقت آن است که شما آن بطری ارزان شامپو را کنار بگذارید و سرمایه گذاری در شامپوهای مناسب یرای موی تحت درمان با کراتین را شروع کنید.

این روش برای افرادی که موهای فر بسیار مناسب است. اگر به دنبال چنین محصولاتی اما با قیمت مناسب هستید، پیشنهاد ما به شما خرید از اپلیکیشن کمدا است. البته نتیجه به نوع و بافت موی شما و هم چنین به این موضوع که موهای شما چقدر سالم یا ضخیم است، بستگی دارد. ماندگاری میکروبلیدینگ چقدر است ؟ عمل کراتینه مو، روشی موثر برای رفع زبری و خشکی مو است. مهمتر از قیمت کراتینه مو، چیزی که افراد را درباره استفاده از این خدمت مردد میکند، عوارض کراتینه کردن موهاست. متأسفانه با اینکه کراتینه کردن مقادیر زیادی فرمالدهید وارد بدن میکند، ولی این روش هنوز هم در آمریکا خیلی محبوب است. در جامعه سرمایه داری امروز، زیبایی های کدگذاری شده دستاویزی برای مصرف گرایی است. برای انجام این کار تنها کافیست که ورقه ژلاتین یا پودر آن را با روش بن ماری در مقداری آب حل کرده و اجازه دهید که سرد شود.

دیدگاهتان را بنویسید