از شامپو حاوی سولفات استفاده کنید

تا 48 ساعت پس از کراتینه کردن مو، آن را با کش یا گیره یا هر وسیله دیگری نبندید. موهای فر و مجعد معمولا از موهای دیگر خشکتر هستند. در این مرحله باید با توجه به نوع کراتین مورد استفادهتان عمل کنید.اگر کراتین مورد استفاده شما از نوع احیایی و ترمیم کننده است موهای خود را کاملا خشک کنید و آب آن را بگیرید. شیوه استفاده از هر دو محصول نیز کاملا مشابه است. دیگر مزیت این محصول استفاده آسان از آن است، به طوری که شما حتی یک آرایشگر حرفهای هم نباشید میتوانید از آن در خانه استفاده کنید. برای کسانی مناسب است که فر موهایشان را دوست دارند ولی بدون استفاده از کلی محصول فر کننده، موهایشان را نمی توانند طوری که دوست دارند حالت بدهند. به طوری که برای هر بار استفاده از روغن شما باید دو تا سه بار از شامپو استفاده کنید تا به طور کامل اثرات روغن را از بین ببرید. بعضی از انواع کراتینه مو ماندگاری بالای چند ماه یعنی از ۳ الی ۶ ماه دارند؛ در حالی که برخی فقط برای از بین بردن وز مو به کار میروند و ماندگاری کمتری و حداکثر دو ماه دارند. موز سرشار از اسید آمینه است که اسید آمینه ساختار اصلی سازنده پروتئینها است.

وجود عسل در این کراتینه برای این است که رطوبت را در موی شما قفل کند تا ویتامینها و پروتئینها به خوبی جذب موی شما شوند. روغن بادام نیز با توجه به ویتامینها و مواد معدنی که داراست این پروسه را سرعت میبخشد. تاثیر اصلی این کراتین مو بر روی ریشه مو است. خرید اینترنتی بوتاکس مو اصل و همچنین خرید اولاپلکس اصلی با قیمت مناسب و همچنین قیمت کراتین و قیمت بوتاکس مو کاملا منصفانه موجود است. شما باید با توجه به حالت اصلی مو و ضخامت آنها، روش کراتینه خود را انتخاب کنید. حدود 5 تا 8 روز بعد از کراتینه کردن موی خود، از بستن و فشار آوردن به ساقه موی خود اجتناب کنید. 8. تا 3 روز نباید به حمام بروید. 11. تا 15 روز نباید موهایتان را دکلره یا رنگ نمایید. پس از تمام شدن دوره قرنطینه سه روزه، موهای خود را با شامپوهای بدون سولفات شستشو دهید و از ماسک موهای فاقد سولفات استفاده نمایید. موقع خواب موهای تانرا بالای سرتان پخش کنید و نگذارید زیر سر قرار گیرند.

رشتههای کراتین از جنس پروتئین ساخته شدهاند و در طول مو قرار گرفتهاند. کراتینه کردن مو از 12 سال به بالا دارای خطرات کمتری میباشد و خانمهای باردار و شیرده بهتر است در این دوران این عمل را انجام ندهند. اما از سیاست “شنونده باید عاقل باشد” غافل نشوید چرا که این تنها پاسخی است که در مواجهه با معایب کراتینه مو، خواهید شنید. این کراتینه موی شمارا کاملا متحول میکند و شما صافی و درخشش مویتان را به بهترین نحوه مشاهده خواهید کرد. این ماسک مو را یک بار در هفته تکرار کنید و در کمترین زمان نتایج قابل مشاهده ای را خواهید دید. همانگونه که قبلا اشاره کردیم شامپوها و مکملهای کراتینی تاثیر سریعی همانند مواد کراتینه ندارند، اما با گذشت زمان شامپوها هم به خوبی تاثیراتشان را نشان میدهند. اگرموهای شما کراتین کافی در خود داشته باشند به خوبی در دمای بالا و پایین از خودشان مقاومت نشان میدهند و خراب نمیشوند. حتی در مواردی آرایشگرانی که کار کراتینه مو را انجام میدهند گزارش دادهاند که عوارضی همچون گلودرد، خونریزی بینی و خارش چشم را در تماس با فرمالدئید تجربه کردهاند. قبل از کراتین مو شما باید بیشتر پیش بینی کنید که بعد از کراتین چه کارهایی را نباید انجام دهید تا موارد ممنوعه را از برنامه زندگیتان حذف کنید.

کسانی که از کراتینه استفاده میکنند موهای صافتری دارند حال این سوال پیش میآید که کراتینه چگونه مو را صاف میکند؟ کراتین یک لایه حفاظتی اضافی که موهای شما ممکن است در صورت آسیب دیدن توسط محصولات شیمیایی به آن نیاز داشته باشد، فراهم میکند. در این روش مواد به صورت سرم دوی موها ریخته شده و از اتو مو سرلمسکی برای تثبیت آن استفاده می شود. توجه داشته باشد که موها باید کمی مرطوب باشند و رطوبت آن به صورت کامل خشک نشود. مقداری سس مایونز را با آووکادو له شده هم بزنید تا کمی پف کند و سبک شود. موزها را قبل از اضافه کردن مواد دیگر به آن خوب له کنید و مطمئن شوید که تکههای موز له شده به شکل گلوله به هم نچسبیده باشند. بقیه مواد را اضافه کنید و از آن خمیر یکدستی درست کنید. عوارض کراتین مانند آسیب به مو در صورتی که انجام آن به بیش از دو بار در ساال انجام شود، ظاهر میشود. همان طور که گفته شد برای کراتینه کردن مو روشهای مختلفی وجود دارد که فرد متخصص نسبت به مو و نیاز موی شما، روش مناسب را انتخاب میکند. ال سیستئین (یک آمینو اسید ضروری) و تخم مرغ در مایونز با پروتئینهایی که دارند برای کمک به تولید کراتین در مو بسیار پر قدرت هستند و به شما کمک میکنند تا موهایی براق برای خودتان بسازید.

دیدگاهتان را بنویسید