از شامپو حاوی سولفات استفاده کنید

حتی اگر موهای کوتاهی دارید، باز هم میتوانید موهای کاملاً صاف و قویتری داشته باشید که ظاهر و احساس بهتری در مدت زمانهای طولانی به شما میدهد. کراتینه ماده دیگری غیر از آنچه گفتیم نیازی ندارد اما اگر خواستید میتوانید آن را با مواد محافظت کننده مخلوط نمایید. علت دقیق این وقایع کاملا شناختهشده نیست؛ اما میتواند به دلیل دمای بالای اتو مو باشد که به فولیکول های مو آسیب میرساند و سبب ریزش موها میگردد. 3 تا 5 ماه پس از کراتینه مو، مجدداً این کار را تکرار کنید. زیرا این کار با وجود اینکه به مو آسیبی می زند، عمر کراتینه را کم می کند. در ادامه ی این مطلب به ارائه ی اطلاعات بیشتری درباره کراتینه مو و خدمات کراتینه مو و ویژگی های آن می پردازیم. در روش ریلکسرهای شیمیایی، ساقههای مو شکسته می شوند و بازسازی مجدد می شوند در نتیجه موها ضعیفتر ولی صاف میشوند. کراتین مو روشی محبوب و مورد توجه برای صاف کردن موقتی موی افراد است. برای ترمیم موهای آسیب دیده نیز از کراتین استفاده می شود. است. قیمت کراتینه آمازون در بازار حدودا ۱ میلیون تومان بوده و با نام تجاری گلد تراپی نیز شناخته میشود. میزان فری مو و آسیب موها قطعا در نتیجه و کیفیت کار کراتین مو تفاوت ایجاد میکند.

آقایان بهتر است کراتینه کردن موی خود را به آرایشگر ماهر بسپارند تا نتیجه بهتری از کار خود بگیرند. بهترین کار این است که قبل از انتخاب یک آرایشگر به خوبی تحقیق کنید و با دیگر مشتریهای او صحبت کنید، یا اینکه از یک متخصص پوست و مو برای این مسئله مشاوره دریافت کنید. جالب است بدانید که کراتینه مو فقط برای خانم ها نیست و برای آقایان نیز مناسب است. به همین دلیل شما نه تنها باید در رژیم غذاییتان از کراتین استفاده کنید بلکه باید آن را مستقیما روی موهایتن نیز بمالید. بسیاری از آقایان از موهای مجعد و یا وزکرده خود رنج میبرند به همین سبب در برخی مواقع ترجیح میدهند که موهای خود را صاف کرده و تغییر حالت دهند. عملا اینگونه نیست که بعد از گذشت 6 ماه موهای شما به حالت قبل از کراتین مو برگردد و صافی و نرمی خود را به طور کامل از دست بدهد. ممکن است بعد از هربار دوش گرفتن تعدادی از موهای شما بر اثر شانه کردن کنده شود و این اتفاق آزاردهنده انرژی روز شما را بگیرد و برایتان حکم دغدغه را داشته باشد. این امر نه تنها می تواند مو را مستعد موخوره می کند بلکه اثراتی طولانی مدت روی مو میگذارد.

حتی پس از گذشت یک سال اثر کراتین بر روی موهایشان همچنان ماندگار بوده و به وضوح دیده می شده . این کاهش اثر کراتین به آرامی صورت میگیرد به طوریکه مثلا بعد از گذشت چند ماه متوجه میشوید که موها مانند ماههای اول نیست. بعد از کراتینه کردن موها یا صاف کردن موها با روش برزیلی، باید به مدت حداقل سه روز از خیس کردن موها خودداری کرد. به لطف پیشرفت های خارق العاده در صنعت مو و زیبایی، دستیابی به یک مدل موی صاف و بی نقص روزمره اکنون از همیشه آسان تر است. این علایم شامل خارش و دانه های قرمز رنگ است که علایم رایج آلرژی شمرده میشوند باید توجه داشته باشید چنانچه زمینه حساسیت دارید، در انتخاب این شیوه قدری تامل کنید. قانون اصلی کراتینه مو این است که حداقل سه روز از آب و موی دم اسبی دور بمانید. از آنجا که کراتین در ابتدا قابل انعطاف است، دم اسبی بستن یا بافتن آنها می تواند فرورفتگی هایی به جا بگذارد.

با پیشرفته شدن تکنولوژی یکی از تنوع هایی که افراد می توانند در چهره خود ایجاد کنند تقویت مو و کراتینه مو است، این کار باعث ایجاد لختی و درخشانی مو می شود. در حقیقت، کیفیت موهای طبیعی بسیار بهتر است ولی در برخی موها یا به دلیل ساختاری آن و یا آسیب دیدگی مو بر اثر مواد شیمیایی، آلودگی هوا و یا استفاده زیاد از سشوار و اتو مو، این کراتین به میزان کافی وجود ندارد. کراتینه مو را از آسیب های احتمالی صاف کننده های شیمیایی مو در امان می دارد. در این نحوه صاف کردن مو، موها توسط کاندشنری مخصوص شسته شده تا وارد پولکهای مو شود. گاهی برخی از محصولات حاوی فرمالدهید نیستند اما دارای موادی هستند که پس از قرار گرفتن در معرض حرارت فرمالدهید آزاد میکنند. اما در روش کراتینه، منافذ با پروتئینها پر میشود در نتیجه باعث صافی و درخشندگی بیشتر مو میشود ولی بعد از چند ماه، این پروتئینهای تزریق شده، شسته میشوند.

دیدگاهتان را بنویسید