از شامپو حاوی سولفات استفاده کنید

با انجام کراتینه مو در بهترین سالنها میتواند موهای خود را احیا کنید و به آن درخشش و صافی خاصی بدهید. سپس موهای خود را با آن بشویید. همچنین میتوانید بعد از این مدت موهای خود را با شامپو مخصوص کراتین بشویید. بعد از اینکه مو به طور کام خشک شد آن را با استفاده از اتو مو صاف میکنند. کراتینه مو در واقع موادی است که برای احیای موهای اسیب دیده از آن استفاده می کنند . بیشترین خطری که این ماده برای اشخاص دارد، متوجه افرادی است که بطور دایم با آن کار می کنند نه برای افردی که تنها یک بار کراتین درمانی انجام می دهند. در مراحل پایانی آموزش گام به گام کراتینه و احیای مو، بدون اینکه موی خود را شست و شو آن را با سشوار خشک کنید. یک نمونه ساده از شامپوهای بدون نمک شامپو بچه می باشد. افرادی که از کراتین روی موهای خود استفاده میکنند، به دیگران این توصیه را کردند که در نتیجه موهایشان نرم و صافتر شده است. مورد دیگری که می تواند موهای تحت درمان با کراتین را در بهترین حالت خود نگه دارد ، استفاده از ماسک های موی هفتگی است! متأسفانه کراتینه مو با وجود هزینه های بالایی که پرداخت می­شود، ميزان دوام مو دائمی نبوده و پس از چند ماه مو به وضعیت نخست خود باز می­گردد.

با توجه به همه بررسی های انجام شده در این مقاله، برند گلوبال و کادیو به عنوان بهترین مارک مواد کراتینه موجود در بازار انتخاب میشوند. شما می توانید با خواندن مطالب مقایسه ای مانند تفاوت بوتاکس مو و کراتینه مو با روش های درمانی متنوع آشنا شوید. به خصوص اگر از ابزارهای سبک حرارتی استفاده می کنید، این روش توصیه می شود. در خصوص ویتامینه کردن موها باید گفت که در واقع به هر عمل تقویتی مثل بوتاکس یا روغن درمانی موها، ویتامینه میگویند. صحبت کردن در خصوص آسیبها و مضرات کراتین کمی سخت است. در غیر این صورت اتوکشی سخت یا حتی غیرممکن است. روش کراتینه برزیلی به این صورت است که مواد کراتینه مو را روی مو میگذارند، سپس با یک برس گرد فلزی و سشوار موها را خشک میکنند. اما یک روش بهتر، نانوپلاستی به جای کراتین است. کراتین در واقع پروتئین سازندهی مو، ناخن و پوست بدن انسان است. این نوع کراتین با نام کراتین برزیلی نیز شناخته می شود. می توان با خوراکی ها این لایه کراتین را روی سطح مو تقویت کرد؟

منتها اکثر کراتین مو موجود در بازار هم صافی مو و هم بازسازی مو را انجام می دهد. براساس منابع علمی، ترکیبات شیمیایی موجود در محلولهای کراتینه مو، مولکولهای هیدرولیز شده کراتین هستند. در حالت کلی هیچ گزارشی مبنی بر عوارض جدی از کراتینه کردن موها وجود ندارد اما آن دسته از محصولاتی که به دلیل ارزانی و کیفیت پایین با ترکیبات نامناسب مورد استفاده قرار میگیرند، یا آن دسته از آرایشگرانی که به اندازه کافی مجرب نیستند باعث به وجود آمدن لطمه هایی برای موها می شوند که به بررسی آنها میپردازیم. سیلیکونها باعث ایجاد یک لایه محافظ روی موها میشوند. همچنین باعث نرمتر و صافتر شدن موها میشود. روشهای ویتامینه مو باعث صاف شدن موها نمیشوند. همین موضوع باعث میشود که بسیاری از افراد از سرطانزایی کراتینه بگویند. در این میان مولکول فرمالدهید به شکل گاز از واکنش شیمیایی خارج میشود. اگر دوست دارید یکی از این اتوها بخرید میتوانید آن را از دیجی کالا با قیمت مناسب تهیه کنید. کراتینه مو دارای مراحل مشخصی است که در ادامه به آن میپردازیم. در ایران این قیمت حدودا 70 تا 150 دلار یا بیشتر است. 3. اگر در نظر دارید که موهای خود را رنگ کنید باید عملیات رنگ و دکلره را قبل از کراتینه انجام دهید و پس از رنگ کردن و یا دکلره کردن موها باید 10 روز به موها زمان زمان دهید و سپس آنها را کراتینه کنید.

کراتینه و ریباندینگ مو هر دو به عنوان روشهای صاف کردن موها شناخته میشوند. این شامپوها به عنوان شامپوهای بدون سولفات نیز شناخته میشوند. اما اگر به عنوان یک آرایشگر به طور منظم در یک سالن کار می کنید، قرار گرفتن در معرض این میزان فرمالدهید می تواند بر سلامتی شما اثر قابل توجهی داشته باشد. اما به تدریج میزان پروتئین مو بر اثر سبک زندگی، نور خورشید و مواد شیمیایی کاهش می یابد. کراتینه علاوه بر نرم کردن موها وترمیم قسمتهای شکسته، باعث صاف شدن آنها نیز میشود. هزینه کراتینه مو با توجه به منطقه، برند محصول مورد استفاده، اندازه و حجم موها متفاوت میباشد. این مولکولها با کمک مولکولهای چسبنده مانند فرمالدهید به ساقه مو متصل میشوند. بقیه مراحل کراتینه مو مردانه هم مانند موی زنانه است. باور کنید این کار نه تنها صرفه جویی نیست بلکه ممکن است هزینههای بیشتری هم روی دستتان بیندازد. این کار باعث میشود مواد کراتین درون مو به خوبی تثبیت شوند.

دیدگاهتان را بنویسید