از شامپو حاوی سولفات استفاده کنید

مراقبت های پس از کراتینه مو مانند استفاده ار ماسک موهای کراتینه و شامپو بدون سولفات را فراموش نکنید تا موهایی صاف و ابریشمی داششته باشید. این شامپو ها به این دلیل در اصول مراقبت از موهای کراتینه نهی شده اند که باعث زدودن کراتین از موها پس از درمان می شوند و خواص درمان با کراتین را از بین می برند. اصول مراقبت از موهای کراتینه بسیار ساده است ولی با کمک آن می توانید موهای خود را سالم نگه دارید و خواص درمان با کراتین را برای مدت طولانی تری حفظ کنید. این کار در نهایت به احیای مو کمک زیادی میکند. به دستورالعمل استفاده از مواد کراتین مو نیز توجه زیادی داشته باشید. در این روش اگر موها دارای ضخامت زیادی باشد، دوبار از نرمکننده استفاده میشود. گفته می شود که از سدیم کلراید نباید در ترکیب وجود داشته باشد (منبع) که البته به نظر من زیاد مهم نیست.

رجیحا این برنامه های تابستانی را دو هفته به تعویق بیاندازید. مولکول های کراتین برای جذب شدن روی سطح موها احتیاج به فرمالدهید دارند. روبالشتی های نخی روی موهای شما خشن است ، به خصوص اگر ساعت ها روی آن دراز بکشید ممکن است باعث شود کراتین روی موهای تازه درمان شده شما سریعتر از آنچه که باید از بین بروند. پس از این که موادگذاری انجام شد، نیم ساعت مدت زمان مکث نیاز است تا فرآیند نفوذ به داخل فولیکول های مو صورت بگیرد. کسانی که موی سرشان را کراتین کرده باشند زمان کمتری نیاز دارند تا به این آراستگی برسند. افرادی که در اثر عواملی مانند سوختگی ناشی از مواد شیمیایی موی سرشان آسیب دیده، همچنین برای موهای دمیج می توانند از کراتینه احیاء کننده مو جهت ترمیم و تقویت موهایشان بهره ببرند. کراتینه کردن مو یکی از انواع روش های مناسب برای صاف کردن موهای فر و وز است و شما می توانید با مشاهده مطلب آموزشی مهارت لازم را در زمینه کراتینه مو بدست آورید. این مرکز همواره سعی دارد خدمات متنوع و با کیفیت خود را با مناسب ترین قیمت به مشتریان ارائه دهد.

کلر عنصری بسیار خشن است که می تواند به راحتی موهای شما خصوصاً کراتین را خراب کند. کراتینه مو یکی از گران ترین خدمات آرایشی است و حتی میزان کوتاهی یا بلندی مو هم تفاوت قابل توجهی در هزینه بالای آن ایجاد نمی کند. کراتین یک نوع فیبر پروتئینی می باشد که با افزایش سن،انجام کار رنگ و فر و مش مداوم این ماده حیاتی، دچار آسیب شده و از بین می رود،کراتین یک پروتئین سخت و قابل انعطاف می باشد.حال با محصولاتی که در طی سال ها تولید شده اند موادی به نام کراتین به وجود آمده که میتواند دوباره کراتین از دست رفته مو را به مو بازگرداند که این محصولات تحت عنوان خدمات کراتین درمانی مو در مراکز زیبایی انجام میشود. فرقی نمیکند که موهای شما مجعد باشد یا فر، صاف باشد یا حالتدار و حتی رنگ شده باشد یا نه. سپس با توجه به روش مورد نظر، کراتین را روی موهای مرطوب یا موهای کاملا خشک شده قرار می دهد. برای کسب بهترین نتیجه از انجام کراتین در منزل، باید به لیست مواد تشکیل دهنده درج شده روی بسته محصول توجه کنید.

کراتین در صنعت به صورت مایع درآمده و جایگزین کراتین طبیعی می شود که حالت ارتجاعی، استحکام و سلامت را به مو باز می گرداند. امروزه روش کراتینه موها بسیار پرطرفدار است و روزانه افراد بسیاری نسبت به انجام آن اقدام می کنند. کراتینه مو هم مانند دکلره کردن مو ها در بسیاری از افراد ایجاد آلرژی و حساسیت می نمایید. افراد متخصص در کراتینه برزیلی، مواد کراتین را روی موها قرار داده و با کمک یک برس گرد فلزی و سشوار، موها را خشک میکنند. آیا می توان کراتین را روی موهای رنگ شده استفاده کرد؟ همچنین به عنوان یک پوشش محافظ برای موهای شما عمل خواهد کرد ، بنابراین پس از رنگ آمیزی مو ، اگر تحت درمان با کراتینه قرار بگیرید ، انتظار داشته باشید که این رنگ حتی بیشتر دوام داشته باشد. در سال های اخیر داشتن آرایش های ملایم و در اصطلاح نچرال، در دنیای مد به یک ترند تبدیل شده است. همان طور که قبلا نیز به آن اشاره کردیم، روش کار کراتین به این صورت است که پروتئین را در قسمت های آسیب دیده مو تزریق می کند تا صاف شود. درمان موهای آسیب دیده به روش کراتین، کاملا موقتی بوده و پس از گذشت چند ماه از بین می رود.

دیدگاهتان را بنویسید