از شامپو حاوی سولفات استفاده کنید

پس برای خرید کراتین خوب و با کیفیت به نکات اشاره شده دقت کنید و در صورت آشنا نبودن با مواد حتما به دنبال یک فروشگاه مناسب و متخصص در زمینه فروش کراتین مو باشید . اشاره کرد. معمولا متخصص با توجه به شرایط موها و درخواست شما، از کراتین مورد نظر استفاده می کند. همچنین ماست موهای شما را روغن کاری میکند تا اثر شستشوی نمک دریا را حفظ کند. ولی بههر حال خیالتان راحت میشود که صدمات کوتاه و بلندمدتی را به مو و بدن خود وارد نکردهاید. طبق گفته متخصصان، سلامت مو نشاندهندهی سلامت بدن است. ویتامین E، مواد معدنی مانند سلنیوم، مس و منیزیم هم میتوانند در سلامت مو مؤثر باشند. هم چنین این موارد در لیست اصول مراقبت از موهای کراتینه نیز وجود دارند که سبب از بین رفتن سریع نتایج درمان کراتین مو می شوند. درمان پروتئینی ژلاتینه برای موهای آسیبدیده: حاوی ژلاتین، ژلاتین یک پروتئین عالی برای سلامتی پوست و موست. روغنهای گیاهی میتوانند سلامتی مو را بهبود ببخشند. ممکن است این موارد بهاندازهی کراتینه کردن مو مؤثر نباشند، ولی میتوانند موهای شما را بدون هیچ عوارض جانبی خطرناکی زیبا کنند.

برای کراتینه کردن مو در خانه با گیاهان دارویی 5 قاشق غذاخوری از یک یا چند مورد از گیاهان فوق را با 2 تا 3 فنجان آب برای 30 دقیقه بجوشانید و سپس 1 قاشق غذاخوری سرکه به آن اضافه کنید. البته استفاده از نرمکننده هم میتواند به شانهکردن موهای وزوزی کمککند و موهای شما را درخشانتر کند. کراتینه مو تداخل میان سلول های مو را از بین می برد و موهایی صاف، سالم، قابل کنترل و بدون وز ایجاد می کند. با استفاده از این دستورالعملها میتوانید ماسکهای مغذی بسازید که موهایتان را با استفاده از آن نرم و صاف کنید. مطابق نظر سازمان غذا و دارو سوزش چشم، سردرد، سرگیجه، گلو درد، سرفه، خس خس سینه، حالت تهوع، درد قفسه سینه، استفراغ و بثورات پوستی می تواند از اثرات وجود فرمالدئید و ترکیبات مرتبط با آن را در فرآورده های کراتینه باشد. برخی از کراتینها وظیفهی فعالیتهای حیاتی سلولی مانند رشد سلولها یا تولید پروتئین را بر عهده دارند. کراتینه مو مانند سایر روشهای درمانی برای مو، انواع مختلفی دارد. اگر احساس خلاقیت میکنید، میتوانید مواد مرطوبکنندهی مختلفی مانند روغن زیتون، عسل یا آووکادو را با مواد پروتئینی مانند تخممرغ، ژلاتین، شیر پرچرب و ماست ترکیب کنید.

آیا میتوان موهای رنگ شده را کراتینه کرد؟ در افرادی که موهای وز و فری دارند یا به وسیله رنگ، دکلره یِ پی در پی یا به سبب وجود حرارت باعث از دست دادن کراتین موهایِ خود شده اند، این پروتئین به اندازه کافی در موهایشان وجود ندارد و با انجام کراتینه مو، این پروتئین مجدد به موهایشان باز می گردد. فقط ۴ تا ۱۰ قطره از آن را کف دست خود گرم کنید و بعد بهوسیله آن سر خود را ماساژ دهید. اگر موهایتان وزوزی هستند و پوست سر شما متورم است، روغنهای گیاهی رزماری، صدر و مریمگلی موها را ضخیمتر میکنند و از تورم پوست سر جلوگیری میکنند. اما اگر کراتین انتخابی شما از نوع برزیلی است، باید حدود 20 درصد نم مو را برای مرحله بعد حفظ نمایید. حالا میتوانید شامپو و نرمکنندهی خانگی خود را در خانه بسازید. آن وقت میتوانید از فواید صاف کننده، ترمیمکننده و نرمکنندهی آنها بهره ببرید؛ بدون اینکه در معرض مواد مضر صافکنندههای مصنوعی مو قرار بگیرید. البته میتوانید بسته به نوع موهایتان با استفاده از روغنهای گیاهی در خانه نرمکنندهی مو درست کنید. کراتین مو یا کراتینه مو روشی است که در آن با افزودن کراتین و مواد تقویت کننده به مو سبب ایجاد شادابی و درخشندگی می شوند.

سپس قبل از اینکه آب به طور کامل تبخیر شود به آن شیر نارگیل نشاسته ذرت و آرد برنج را اضافه کنید. این محصول، خاصیت آبرسانی کردن موها را نیز دارد. کراتینه مو یک روش برای صافی موهای وز و فر می باشد که امروزه طرفدار زیادی دارد و بیشتر خانم ها برای صافی و براق شدن موهای خود به سالن های زیبایی مراجعه می کنند و این کار را انجام می دهند. علاوه بر تمام این مزیتها، این محصول هزینه پایینی دارد که آن را از دیگر کراتینهها متمایز میکند. اگر پوست سرتان خشک است یا موهایتان شورهدارند، دو بار در هفته این کار را تکرار کنید تا شورهی مو از بین برود. این عمل را لازم است دو یا سه بار در هفته تکرار کنید تا اثر آن را ببینید. در طول این مدت زمان نیز باید هر ۱۰ دقیقه موهایتان را از قسمت بالا به پایین شانه کنید سپس موهایتان را با کمک کلاه نایلونی بپوشانید تا اثر کراتینه روی موها بیشتر شود.

دیدگاهتان را بنویسید