این قسمتها کورتکس مو نامیده میشوند

بعد از این مرحله موها را با اتو مو و یا سشوار صاف کنید. توجه داشته باشید که در مرتبه دوم، پس از آغشته کردن موها به شامپوی قبل از کراتین، شامپو باید به مدت پنج دقیقه بر روی موها باقی بماند و سپس آبکشی شود. برای تهیه محلول کراتینه ژلاتین ابتدا یک قاشق غذاخوری پودر ژلاتین را در 100 میلی گرم شیر گرم بریزید و بگذارید 20 دقیقه بماند سپس به روش بن ماری آن را آب کنید. بهترین مارک کراتینه مو امریکایی کراتینه نانو گلوبال است که توسط متخصصین آمریکایی تولید شده و در بین خانم ها طرفداران زیادی پیدا کرده است. کراتینه موی مردانه همانند خانم ها در بسیاری سالن های زیبایی زیر نظر متخصص انجام میشود و ارائه خدمات میگردد. صاف کردن مو با کراتینه باید توسط کارشناس متخصص و با تجربه در آرایشگاه انجام شود. برای فرزندان بالای شش سال می توان از کراتینه کیور استفاده کرد. بعد از تهیه این مخلوط، میتوانید آن را استفاده کنید.

در مواردی دیده می شود که فرد مایل است موهای صاف را تجربه کند اما موی او به دلیل دکلره یا عوامل مختلف به شدت آسیب دیده است. با این حال درمان های کراتینه روی موهایی که کاملاً خرد شده و دچار گسستگی شدید ساختار پروتئینی هستند، کار نمی کند. سعی کنید حداقل تا دو هفته از انجام کارهایی که باعث تعریق شدید هستند خودداری کنید. مثل سایر مواردیکه برای مو انجام می شود، کراتینه کردن مو نیز با بروز واکنش های آلرژیک در تعدادی از افراد همراه بوده است. این کراتینه به دلیل دارا بودن پروتئین های کراتین قوی ، موی آسیب دیده را احیا کرده و قوی و سالم می کند. مارک کرارگانیک شامل یک شامپو و ماسک مو است که کاملا ارگانیک بوده و هنگام استفاده آسیبی به مو وارد نمی کند. مواد کراتینه آسیبی به مو نمی زند مگر آنکه از برند های نا معتبر و یا بی کیفیت و ارزان استفاده شود. کراتین مو لازیو از مواد کراتین و فرمالدئید تشکیل شده که تا حد زیادی تقریبا 90 درصد موهای فر و وز را بهبود بخشیده و صاف و نرم می کند. اگر موهای فوق العاده وز ، مجعد و فرفری دارید این نوع کراتینه مناسب است و وز شدن موها را برطرف می کند.

فرمالدئید یکی از مهمترین مواد تشکیل دهنده کراتینه مو است اما گاز فرمالدهید یک ماده سرطانزاست و ممکن هست برای بعضی افراد که حساسیت دارند، مشکلات جدی ایجاد کند. کراتینه کردن مو مردانه باعث می شود تا موهای فر و مجعد و حالت ناپذیر در بین مردان ، حالت زیباتر و طبیعی تری پیدا کند . اما در ادامه آموزش کراتینه مو در منزل به کمک مواد طبیعی مختلفی که به راحتی در دسترس همه افراد قرار دارند بررسی شده است. شامپو کراتینه دیترون ، ماسک مو کراتینه دیترون و اسپری کراتینه به دلیل داشتن ویتامین B5 به تغذیه فولیکول های مو کمک کرده و وزی و خشکی مو را از بین می برند و در نتیجه موهای شما را درخشان و براق می کنند. کراتینه مو برزیلی دارای کیفیت بسیار خوبی است و باعث از بین رفتن فر موها و صاف شدن موها در عین حفظ حجم آن ها می شود. کراتینه برزیلی موجب از بین رفتن موخوره و درمان بیماری های پوستی از جمله پسوریازیس نیز می گردد. برای این منظور باید لایه نازکی از مو، از قسمت پشت سر برداشته شود و به آن مواد کراتین زده شود.

بعد از اینکه همه موها را مواد زده شد از محافظ پلاستیکی مانند کلاه رنگ، استفاده کنید. در این روش کراتینه مو ، کراتین به شکل سرم روی موها مالیده و بعد اتو مو زده می شود. کراتین موجود روی موها به عمق مو نفوذ کرده و ثابت می شوند. به همین دلیل رضایت مصرف کنندگان را به خود جلب کرده و در سالن های زیبایی در سطح دنیا مورد استفاده قرار می گیرد هرچند قیمت بالایی دارد. کراتین مو برزیلی نیاز به حرارت کمی برای حالت دهی و فرم دهی موها دارد که همین امر باعث وجه تمایز آن با سایر محصولات موجود در بازار و استقبال فراوان مشتریان و مصرف کنندگان از این محصول شده است. در این روش مواد کراتینه بر روی موها قرار گرفته و به وسیله یک برس و سشوار موها را خشک می کنند و در انتها موها را با استفاده از اتو صاف می کنند که این مراحل حدود یک ساعت زمان می برد. روش کراتینه برزیلی به این صورت است که مواد کراتینه مو را روی مو میگذارند، سپس با یک برس گرد فلزی و سشوار موها را خشک میکنند. سپس با انگشتان دست یا یک برس سوزنی همزمان با سشوار خشک کنید.

دیدگاهتان را بنویسید