این قسمتها کورتکس مو نامیده میشوند

این نوع از رنگ موی ۱۰۰ میلیلیتری برای پوشاندن موهای سفید و خاکستری رنگ گزینهای ایدئال و در هر شرایطی کاملا پایدار است. «واقعاً فکر نمیکنم که رنگ یا دکلره کردن موهای کودکان قبل از بلوغ، و در حالت ایدئال تا اواخر نوجوانی (حداقل ۱۶ سالگی) کاری بیخطر باشد! جالب است بدانید که این محصول حاوی روغن آرگان، روغن هسته ی انگور، روغن بادام، ویتامین، نرم کننده و حالت دهندهی مو است و باعث درخشندگی موهای شما میشود. برخی از مواد کراتینه مو حاوی فرمالدئید هستند که این ماده شیمیایی بسیار مضر بوده و ممکن است باعث ایجاد آلرژی ، حالت تهوع ، تحریک پوست ، سوزش چشم و غیره شود . یکی از متخصصین و جراحان پوست است. همچنین از آنجایی که موهای کودکان از بدو تولد تا بلوغ تغییرات زیادی را پشت سر میگذارد، این متخصص هشدار میدهد که موها و پوست آنها حساستر از آن است که این تغییرات شیمیایی را بپذیرد.

سالنهای زیبایی و آرایشگاههای معتبر هر شهر نرخ مخصوص خود را برای هر خدمتی دارند، و هزینه کراتینه مو زنانه و مردانه نیز، از این موضوع مبرا نیست. لازم به ذکر است که با توجه به حجم رنگ مو این محصول برای رنگ کردن موهای کوتاه کفایت میکند و در صورت داشتن موهای بلند باید اقدام به خرید این محصول با حجم بیشتر نمایید. و با آن سرد یا ولرم این کار را انجام دهید. سپس قبل از اینکه موهایتان را شامپو کنید، تمامی روغن کپسولها را روی ساقه و ریشه موهای خود مالیده و ماساژ دهید و اجازه دهید به مدت نیم ساعت روی موهایتان باقی بماند و سپس با شامپو بشویید. جالب است بدانید که در این روش رنگ کردن موها، تمام قسمتها از ریشه تا ساقه بیبی لایت میشود. در حالی که در هایلایت تعداد زیادی از موها رنگ میشود و در عین حال تراکم و نزدیک بودن موها نسبت به این تکنیک بیشتر است. بعد از کراتینه مو مردانه حتما باید از شامپو بدون سولفات استفاده کنید تا دوام و ماندگاری کراتین مو بیشتر شود . این رنگ مو مخصوص بانوان است و با وجود قدرت نفوذ بالا در مواردی حتی بدون دکلره هم قابلیت روشنسازی موهای شما را دارد.

این روند موهای شما را تقویت و آرام می کند. کیت رنگ مو لورآل مدل Excellence شماره ۷.۱ رنگ بلوطی، محصولی بلژیکی به سفارش ترکیه و مناسب برای بانوان است که همراه با سرم تقویت کننده ۱۲ میلیلیتری محصولی کاملا برای موهای حساس و معمولی به حساب میآید. این نوع رنگ مو محصولی اوریجینال از شرکت فرانسوی فیتو است که با حجم ۴۰ میلیلیتر و ساشه ۱۲ میلیلیتری و حاوی نرم کننده و تثبیتکننده، محصولی کامل به حساب میآید. لازم به ذکر است که حجم ۱۰۰ میلیلیتری این رنگ مو با نسبت ترکیب ۱ به ۱.۵ برای رنگ موهای معمولی و اکسیدان ۶ درصد و برای موهایی با رنگهای روشن با نسبت ۱ به ۲ و اکسیدان ۹ درصد کافی است. رنگ مو والانسی قابلیت ترکیب آسان با اکسیدان جهــت دستیابی به کرمی صاف، نرم و یکنواخت را دارد. گفته می شود که از سدیم کلراید نباید در ترکیب وجود داشته باشد (منبع) که البته به نظر من زیاد مهم نیست. اما درمان با کراتین بدون مشکلات نیست و نیاز به مراقبت از موهای کراتینه دارد تا موها صاف و صیقلی به نظر برسد. چرا که موهای جدیدی که رشد می کنند طبیعتا صاف نخواهند بود و باید صاف شوند.

همانطور که در سایت بیتوته اشاره شده است : کراتینه کردن مو یکی از روش های رایج صاف کردن مو و بر طرف کردن وزوز موهاست و اصطلاحا به آن “صاف کننده، معجزه گر” لقب داده می شود. تکنیک بیبی لایت کردن موها استفاده از هایلایتهای فوقالعاده نازکی (تار مویی و ظریف) است که عموماً یک درجه روشنتر از رنگ طبیعی موهای شما است. در همین راستا جالب است بدانید که رنگ دائمی فیتو رنگ مو را کمی روشنتر از موهای طبیعی شما خواهد کرد. به طور کلی این نوع رنگ مو در دسته محصولاتی با رنگ دائمی است که حجم آن ۴۸ میلیلیتر است. به طور کلی با استفاده از این نوع اسپری رنگ مو میتوانید از بابت عدم ایجاد آلرژی و حساسیت مطمئن باشید. اگر موهای خشک و شکننده داشته باشید، میتوانید درمانهای شبانه را برای نرم کردن موهایتان امتحان کنید. شما میتوانید این رنگ موی پرفروش را با حجم ۱۰۰ میلیلیتر از سایت دیجی کالا خریداری کنید. در کنار ارائه توضیحات کافی در مورد انتخاب و خرید انواع رنگ موهای مناسب، حال وقت آن است که به پرفروشهای دیجی کالا مراجعه کنیم و گزینههایی را به منظور تکمیل این راهنما به جامعترین شکل ممکن به شما معرفی کنیم.

دیدگاهتان را بنویسید