بهترین مارک کراتینه مو

اگر موهای فر دارید که سریع وز میشوند، میتوانید برای تقویت حالت موی خود از کرم موی فیتو (pytho) مخصوص موی فر استفاده کنید. درمان های موی ژاپنی و شل کننده های سنتی با استفاده از تیو گلیکولات آمونیوم و هیدروکسید سدیم پیوندهای موی شما را به طور دائمی از بین می برد. کارشناسان زیبایی و مو در این باره توضیح می دهند درمان کراتین در مقایسه با سایر روش های صاف کننده مانند صاف کننده های قوی خشونت کمتری با مو دارند. کراتین یک پروتئین قوی است که در پوست، مو، ناخن و دندان می باشد.سلول های کراتینه در بدن به دلیل فشار های عصبی، روانی، محیطی و رژیم ها در بدن از بین می رود.به همین دلیل کراتین را در صنعت به صورت مایع و جایگزین کراتین طبیعی ساخته شده و می تواند جایگزین کراتین طبیعی شود.کراتین های صنعتی می توانند حالت ارتجاعی، استحکام را به مو بازگردانند. کراتین در بدن انسان در مو، پوست و ناخن ها وجود دارد و در حیوانات علاوه بر این در پشم، شاخ، پر و سم آن ها وجود دارد. اما باید این را به خاطر داشته باشید استفاده سرخود و از اندازه این خوراکی ها می تواند موجب تجمع پروتئین بیش از حد در بدن شما شود.

برای فرزندان بالای شش سال می توان از کراتینه کیور استفاده کرد. آهن، ویتامین ای، مواد معدنی مانند سلنیوم، مس، منیزیم موهای سالم و درخشان برای شما به ارمغان می آورند. روش دیگر که با عنوان کراتینه موی صافی شناخته می شود به میزان بیشتری نسبت به روش قبلی صافی مو را برای شما به ارمغان می آورد. همچنین کراتین برای افرادی که موهایشان وز است و می خواهند موهای صاف و بلند برای طولانی مدت داشته باشند انتخاب بسیار مناسبی است. محققان در سال 2013 به این نتیجه رسیدند که اجزای فعال کراتین یک ماده امیدوار کننده برای افرادی است که خواهان موهای قوی تر هستند. وقتی موها به اندازه لازم صاف شدند، برای برگرداندن آنها به حالت اولیه، از خنثی کننده مو استفاده کنید. برخی از کارمندان در آرایشگاه ها حتی از خونریزی بینی و مشکلات تنفسی ناشی از استفاده از محصولات درمانی کراتین و استنشاق مداوم بخارات آن ها در طول زمان خبر دادند. این را در نظر داشته باشید این این بوی سمی نه تنها برای تکنسین آرایشگاه خطرناک است بلکه برای شما نیز خطر زیادی را به همراه دارد اگر بارها بخواهید این کار را در محیط بسته ی آرایشگاه انجام دهید. از طرف دیگر نکته ی جالبی که در مورد کراتین کردن مو وجود دارد آن است که موهای رنگ شده زمانی کراتین می شود مدت زمان طولانی رنگ خود را حفظ می کنند و همچنین باعث زنده شدن مو ها خواهد شد.

البته به صورتی که رطوبت موها به طور کامل گرفته نشود و حدود ۲۰ درصد از رطوبت موها حفظ گردد. البته باید به این نکته مهم اشاره کنیم که در واقع ترکیبات داخل مواد کراتین فرمالدئید نیست. البته باید به این نکته اشاره کنیم نتیجه ی نهایی کار بستگی به موهای شما دارد. این مرحله از آموزش گام به گام کراتینه مو بسیار ماهمی دارد. این ماده پروتئینی که به عنوان زیبایی برای انسان مورد استفاده قرار میگیرد، از اعضای حیوانات ساخته شده است. اگر به دنبال یک درمان با آی سی کمتر و واقعاً بدون فرمالدئید هستید از آرایشگر خود بخواهید که از درمان های حاوی گلیوکسیل اسید استفاده کنند. جایگزینهایی طبیعی برای کراتینه کردن مو وجود دارند که پیشنهاد میکنیم اگر به فکر لخت و براق شدن موهای خود هستید از کراتین موی طبیعی استفاده کنید. سپس، موها را به لایه های نازک تقسیم بندی کرده و با استفاده از اتو مو، آن ها را کاملا صاف می کنیم. در این مرحله از کراتینه کردن مو از موها بخار بلند می شود که این امر کاملا طبیعی است و نباید باعث تعجب و نگرانی شما شود. این کپسول ها کمک خوبی به رشد مو و ناخن های شما می کند و از طرفی موجب استحکام و ضخامت آن ها می شود.

سرم ها، شامپوها و نرم کننده های کراتینه مو نمی توانند ادعاهای مشابه درمان کراتینه در سالن را داشته باشند. فرمالدهید موجود در محصولات کراتین مو نه تنها برای فرد استفاده کننده که برای آرایشگران و تمام افراد حاضر در آرایشگاهها مضر است. کراتینه مو و لخت ژاپنی در ابتدا شبیه به یک درمان صاف کننده مو هستند. بنابراین رنگ کردن مو ها را بعد از کراتینه شدن باید انجام داد. خرید مواد کراتینه مو، اقدامی حساس است که باید با آگاهی کافی نسبت به انجام آن مبادرت کنید. همچنین هنگامی که برای شستشوی مواد شیمیایی به سالن مراجعه می کنید برای نگه داشتن اثر صاف کردن از درمان زیبایی دیگری استفاده می شود. این ترکیب شیمیایی را معمولاً برای ساخت مصالح ساختمانی، محصولات خانگی مانند چسب و تخته فیبر استفاده می کنند. نکته: FDA مردم را تشویق می کند که همیشه برچسب روی محصولات استفاده شده را بخوانند و از متخصصان مو لیست مواد تشکیل دهنده را بخواهند و همه و همه واکنش های بد را گزارش دهند. همچنین متخصصان زیبایی در این لاین درمانی می گویند دومین کلید برای حفظ کراتین مو این است که تا جای ممکن از شامپوها و محصولات بدون سولفات برای موهای خود استفاده کنید.

دیدگاهتان را بنویسید