خدمات کراتینه مو – خدمات کراتینه مو پرنیا

همانطور که می دانید پس از انجام کراتین نباید از محصولات مو حاوی سولفات استفاده کرد. شامپوی پیش از کراتین مو: این شامپو حاوی ماده ای قلیایی است. بدون شک آرایشگر شما پس از انجام کراتینه، با توجه به جنس موهایتان، شامپوی مخصوصی را به شما پیشنهاد خواهد داد. سپس موهای خود را با یک شامپوی ملایم بشویید. کراتینه کراپلکس خاویار برای شما موهایی ابریشمی ، صاف و لخت به ارمغان می آورد حتی اگر موهای تان دکلره باشد. ماندگاری کراتینه مو کراپلکس 5 تا 6 ماه می باشد و حسایتی ایجاد نمی کند. کراپلکس معروف به خاویار کراتین، ساخت کشور برزیل و دارای حجم یک لیتر است. در بسته بندی این محصول یک شامپو پاک کننده مخصوص قبل از کراتین، مواد کراتین، شامپو و نرم کننده بدون سولفات و یک شانه مخصوص قرار دارد. • از شامپوهای بدون سولفات برای شستشوی موهایتان استفاده نماید. عواملی مانند دکلره، رنگ کردن و استفاده بیش از حد از اتو و سشوار باعث از بین رفتن آنها خواهد شد. سپس آرایشگر موی شما را با اتو مو با صفحه سرامیکی صاف میکند و کل این مراحل دو تا چهار ساعت وابسته به موی شما زمان میبرد. اتو کشیدن موها با دمای بالا در جریان کراتینه کردن مو باعث کم پشت به نظر رسیدن مو میشود.

مارک کراتینه مو Blondis یکی از بهترین مارک کراتینه مو است که ماندگاری ۵ الی ۶ ماه دارد و میزان رضایت مندی از آن بالا است. نانو بوتاکس ریچه دارای احیای بسیار بالا و قدرت صافی عالی است که ضمن صاف کردن مو و تقویت آن موخوره را از بین می برد و برطرف کننده می باشد. نحوه گذاشتن کراتین نرم کننده دقیقا مانند کراتین برزیلی است و ماندگاری آن ۲ ماه است. بعلاوه اگر موهای کم پشتی دارید اصلا نگران کم دیده شدن موهای خود نباشید چون کراتینه برزیلی بر روی حجم موهای شما تاثیری ندارد، پس خیالتان راحت باشد و بدانید هر بار کراتینه برزیلی را تکرار کنید موهای لختتر و ابریشمیتری به دست میآورید. همچنین برخی از افراد گزارش می دهند بعد از هر بار شستشوی موهایشان یک بوی خاص متوجه می شوند که این شاید کمی آزار دهنده باشد. کراتین بلوندیس ترمیم کننده ، احیا کننده ، براق کننده و حجم دهنده برای موهای نازک و دکلره شده می باشد.

میزان فرمالدهید در آن استاندارد و بدون بو و گازهای آزار دهنده است. از فرمالدهید برای از بین بردن باکتریها بعنوان محلول ضدعفونی کننده استفاده میشود. این محصول تنها در بطری های بزرگ عرضه می شود به همین دلیل برای دفعات متمادی استفاده می شود. این محصول بیشتر برای افرادی که با مشکلاتی چون ریزش، موخوره و ساقه موهای ضعیف مواجه اند، مفید است چون به دلیل ارگانیک و طبیعی بودن مواد کراتینه موها خیلی سریع بازسازی می شوند. این در حالی است که خیلی از محصولات به طور طبیعی وجوددارند که میتوانند همان تاثیر را برای موهایتان داشتهباشند و جایگزینهای مناسبی برای کراتینه مو باشند. خیلی از خانمها از شکستگی ، موخوره و وز بودن موهای خود رنج میبرند و همچنین بسیاری از موها به سبب رنگ و دکلره خشک و شکننده می شوند با استفاده از کراتین موی مکسی گلد برزیلی میتوانید موهای آسیب دیده خود را درمان و تقویت کنید و همچنین مویی صاف و درخشان داشته باشید. اگر موی مجعد و فرفری دارید از کراتینه برزیلی استفاده کنید. کراتینی که برای درمان مو استفاده می شود به صورت مصنوعی ساخته می شود به همین دلیل ممکن است پوست و چشم را تحت تاثیر قرار بدهد. در این صورت شما ممکن است دچار شکستگی ساقه مو و شاهد موخوره شوید.

اگر منظره یک دسته مو که مانند آبشاری از ابریشم است برای شما نیز جذاب است؛ جدا از بحث جنسیت میتوانید از کراتینه مو بهرهمند شوید. خدمات کراتینه مو تاثیرات جذاب زیادی به همراه دارد و باعث طراوت و زیبایی مو می شود. امروزه در بازار محصولات مخصوص مو، اسمهای زیادی به چشم میخورد. کراتین همانطور که می دانید در واقع پروتئین اصلی موجود در مو، دندان و ناخن ها است که سبب صاف شدن و درخشندگی موهایتان می شود. این کراتینه شامل سه محصول شامپو قبل کراتینه و مواد اصلی کراتینه و ماسک مو کراتینه می باشد. این محصول کاملا ارگانیک و گیاهی و بدون گاز سمی و بو است. از مزایای کراتینه پریم می توان به ترمیم و بازسازی ساقه موها، خاصیت لخت کننده گی قوی ، نداشتن فرمالئید و نداشتن حساسیت و آلرژی، صد در صد ارگانیک، بدون ایجاد بو و گاز سمی و بالاترین سطح ماندگاری روی مو اشاره کرد است. علاوه بر این با کمی بررسی متوجه خواهیم شد که معایب آن می تواند از مزایای آن بیشتر باشد و شاید بهتر است از خود بپرسیم که آیا کراتینه مو در نهایت به زیبایی ختم می شود؟ قیمت آن نیز از نظر اقتصادی به صرفه است.

دیدگاهتان را بنویسید