خدمات کراتینه مو – خدمات کراتینه مو پرنیا

به طور کلی این روش چه کاری روی موهای خانمها انجام میدهد و برای چه مدتی روی موها باقی میماند؟ OSHA در این مورد تحقیقاتی انجام داده که نشان داده است، مقادیر زیادی فرمالدهید در هوای آرایشگاهها و مواد صافکنندهی کراتینهی برزیلی وجود دارند. این ماده شیمیایی، مشکلاتی برای سلامتی اشخاص ایجاد می کند به ویژه برای افردی که دایماً در معرض آن قرار دارند به عنوان مثال آرایشگرانی که کار کراتینه کردن مو انجام می دهند. موز نیز حاوی ویتامین A است که به طور طبیعی پوست و مو را مرطوب کرده و پتاسیم موجود در آن به رفع آسیب دیدگی مو کمک میکند. این پروتئین در اصلاح و احیای موهای آسیب نقش مهمی دارد و به طور مستقیم مورد استفاده قرار می گیرد. مواد استفاده شده تخصصی تر هستند. اطمینان حاصل کنید که تمام موهایتان را از ریشه تا انتهای آن از مواد پوشانده شود. یکی از مهم ترین کاربردهای روغن کرچک، استفاده از آن برای کراتینه کردن مو به روش خانگی است، چرا که به خوبی می تواند رطوبت موها را حفظ کند و در نهایت باعث صاف و لخت شدن موها گردد. این ماسک را یکبار در هفته استفاده کنید.

البته برخی مراکز کراتینه را تنها به روشهای خاصی ارائه میدهند، که موجب تغییر در قیمت کراتین مو میشود. برخی از درمان ها ممکن است مدت زمان کوتاه تری منع شستشو را داشته باشند در حالی که بعضی از آنها ممکن است روزهای بیشتری را شامل شوند. بعد برای جذب بیشتر کراتین و تاثیرگذاری مواد، مو را به مدت 30 دقیقه رها می کنید. مانند روش قبل پس از گذشت ۱۵ دقیقه روی موهایتان، موهای خود را آبکشی کنید. این محصول مانند انواع دیگر برندهای کراتینه مو از مواد تشکیل دهنده کراتین و فرمالدهید تشکیل شده است که تا 90 درصد موهای فر و وز را صاف و لطیف کرده و رضایت مصرف کنندگان زیادی را به خود جلب کرده است. به طور کلی ، کراتینه مو مردانه در مقایسه با سایر روشهایی که برای برطرف کردن خشکی و وزی و بد حالتی موی مردانه وجود دارد ، ایمن تر و موثر تر بوده و نتایج رضایت بخشی را به همراه دارد . تماس مداوم با فرمالدهید به این معنی است که آرایشگران بیشتر تحتتأثیر عوارض جانبی کراتینه کردن مو قرار دارند.

درمان کراتین هزینهی زیادی دارد، ولی خطرات آن برای سلامتی خیلی بیشتر است؛ مخصوصا اگر این مواد حاوی فرمالدهید باشند. چربیهای تخم مرغ، پروتئین تخم مرغ و آنزیمهای خالص آن باعث نرم شدن موها میشود. ترکیب تخم مرغ و ماست یکی از بهترین ماسکهای مو برای موهای آسیب دیده و یا تقویت کننده فوق العاده برای انواع جنس مو است. ۱/۲ قاشق غذا خوری روغن زیتون یا روغن نارگیل؛ مو را تغذیه و صاف و براق میکند. سپس ۲ قاشق غذاخوری عسل و ۱ و نیم قاشق روغن زیتون به آن آضافه کرده و همه مواد را با یک همزن دستی مخلوط کنید تا یکدست شود و تکههای موز در آن دیده نشود. برای کراتینه کردن مو به روش ژاپنی، آرایشگر ابتدا متد کراتینه موی برزیلی را روی موی شما پیاده خواهد کرد و سپس با استفاده از حرارت مستقیم اتو مو، آن را روی موی شما تثبیت میکند و پس از آن مواد صاف کننده ژاپنی را روی موهای شما قرار داده و با یک برس مخصوص، شروع به پخش کردن این مواد روی تمام نواحی ساقه موهای شما میکند. یکی دیگر از موارد ساخت کراتینصنعتی ،کراتین هیدرولیزه شده که با روش شناخته شده (ENZYMATIC)یا آنزیمه شده که AMINO-ACID های ترکیب شده که به خاطر ملایم بودن شان برای محیط زیست بهتر هستند.

اگر جزو دسته افرادی هستید که در هنگام شانه کردن موهایتان اذیت می شوید، و یا موهایتان در زمان شانه کردن دچار آسیب می شود، بعد از کراتینه ی موهایتان این مشکلاتتان تسهیل خواهد شد و تا مدت ها نیاز به استفاده از محصولات نرم کننده نخواهید داشت. البته برای گرفتن بهترین نتیجه بهتر است از این کراتینه طبیعی مو در طولانی مدت استفاده شود تا از تاثیرات بسیار آن بهرهمند شوید. در مرحله اول تمام مراحلی که در کراتین برزیلی توضیح دادیم طی میشود و بعد از آن مواد صاف کننده ژاپنی با استفاده از شانه بر روی موهای شما قرار میگیرد. این نوشته را بخوانید تا با این روش آرایش مو و مضرات آن بیشتر آشنا شوید. ۲ قاشق غذا خوری شیر را به آن اضافه کنید و به خوبی مخلوط کنید. میتوانید ۲ قاشق غذاخوری عسل و ۳ قاشق غذاخوری روغن زیتون را با یکدیگر مخلوط کنید و به موهایتان بمالید.

دیدگاهتان را بنویسید