خدمات کراتینه مو – خدمات کراتینه مو پرنیا

اما درمان با کراتین بدون مشکلات نیست و نیاز به مراقبت از موهای کراتینه دارد تا موها صاف و صیقلی به نظر برسد. اما اگر درمان با کراتین انجام داده اید شرایط کمی برای شما فرق دارد و موظف به رعایت اصول مراقبت از موهای کراتینه هستید. به طور معمول ، شما نباید سه روز متوالی پس از درمان موهای خود را بشویید ، ببندید یا گیره بزنید. در کنار مطلوب بودن اثر کار با مواد با کیفیت انجام آن بدست متخصص حرفه ای نتیجه را بسیار مطلوب و رضایت بخش میکند.اگر زیر نظر یک متخصص انجام نشود ممکن است موهایتان در معرض حرارت زیاد و یا ترکیبات زیاد شیمیایی آسیب ببیند. پروسه کراتین ممکن است چند ساعتی از وقت شما را بگیرد. موها را پس از شستن و آبکشی کردن، توسط سشوار به خوبی خشک کنید. ۶. بعد از سپری شدن زمان های ذکر شده بدون اینکه موهایتان را بشویید شروع به خشک کردن آن ها با کمک سشوار کنید.

اگر آن را روزانه بشویید ، پس فقط زودرس هر درمانی را که روی موهای شما اعمال شده است ، از بین می برید. آرایشگران ادعا می کنند که می تواند موهای وز ، موج دار و غیر قابل کنترل را تا سه ماه صاف و براق کند. این ویژگی برای کسانی که دارای موهای خشک و پر هستند بیشتر قابل لمس است. در نتیجه ، موهای شما نه تنها نرم و قابل کنترل می شوند ، بلکه سالم تر می شوند. هم چنین این موارد در لیست اصول مراقبت از موهای کراتینه نیز وجود دارند که سبب از بین رفتن سریع نتایج درمان کراتین مو می شوند. سدیم کلراید می تواند به موهای تازه درمان شده شما آسیب برساند و پوشش کراتینه را از روی موهایتان جدا کند. نمک اغلب به عنوان غلیظ کننده محصولات مو استفاده می شود ، بنابراین بهتر است مراقب این محصول باشید. همین امر در مورد ساحل صدق می کند: تا آنجا که ممکن است ، از سفر به ساحل نیز خودداری کنید.به یاد داشته باشید که نمک همچنین می تواند به موهای تازه درمان شده شما آسیب برساند. روبالشتی های نخی روی موهای شما خشن است ، به خصوص اگر ساعت ها روی آن دراز بکشید ممکن است باعث شود کراتین روی موهای تازه درمان شده شما سریعتر از آنچه که باید از بین بروند.

بسته به نوع درمان کراتینه که انجام می دهید ، ممکن است طولانی تر باشد. این شامپو ها به این دلیل در اصول مراقبت از موهای کراتینه نهی شده اند که باعث زدودن کراتین از موها پس از درمان می شوند و خواص درمان با کراتین را از بین می برند. امروزه آقایان نیز مانند خانم ها به زیبایی و سلامت موی خود اهمیت میدهند و استقبال بسیاری میشود. موهای تحت درمان با پروتئین کراتین امروزه محبوبیت زیادی پیدا کرده است. امروزه محصولات متنوعی در بازار کراتینه مو وجود دارند. اگر می خواهید موهای خود را رنگ کنید ، بهتر است این کار را قبل از درمان کراتینه انجام دهید! کراتین مو چیزی حدود 95 درصد از ساختار مو را تشکیل می دهد. البته برخی مراکز کراتینه را تنها به روشهای خاصی ارائه میدهند، که موجب تغییر در قیمت کراتین مو میشود. از محصولات دارای سولفات به هر قیمت خودداری کنید! بعد از کراتین باید از شامپوهای بدون سولفات استفاده کنید. ابتدا باید سوزن کپسول سوراخ میشود مواد آن مصرف و پوکه آن دور ریخته میشود. اصول مراقبت از موهای کراتینه بسیار ساده است ولی با کمک آن می توانید موهای خود را سالم نگه دارید و خواص درمان با کراتین را برای مدت طولانی تری حفظ کنید.

اساساً ، این روش درمانی با استفاده از پروتئین بر روی موهای شما و افزودن لایه دیگری از آن کار می کند. به طور کلی طول مدت عمل کراتینه برزیلی در حدود یک تا دو ساعت بوده و اثر آن در حدود 3 تا 6 ماه، بر روی موها ماندگار خواهد بود. دوام کراتینه کردن مو بستگی به جنس مو و نحوه مراقبت از آن دارد. کراتین در بدن به صورت ترکیبی طبیعی در بافت عضلات وجود دارد. در نوع کراتین ژاپنی بعد از گذشت یک ساعت از قرار گرفتن صافکننده، موها را شستشو داده و خشک میکنند. در نتیجه درمان با کراتین ظاهر زیبا، صاف و درخشنده ای به موی شما می دهد ولی این را در ذهن داشته باشید که پیش از تحت درمان قرار گرفتن باید یکسری نکات را بدانید و آماده باشید. پس از استفاده از محلول شیمیایی بر روی مو، آرایشگر معمولاً از نرم کننده پروتئین کراتین استفاده می کند تا موها بیش از حد خشک و شکننده نشوند. روی لیبل بسیاری از محصولات، کلمه کراتین ذکر شده است ولی این مورد به این معنا نیست که با استفاده از آن، حتما کراتینه درمانی انجام داده باشید. زیرا سولفات از بین برنده روغن های طبیعی روی مو و پوست سر شما است و پوست سر و هم موها را خشک و وز می کند.

دیدگاهتان را بنویسید