خدمات کراتینه مو – خدمات کراتینه مو پرنیا

شامپو ها و ماسک های طبیعی حاوی کراتین نیز در بازار Store وجود دارند که استفاده از آن ها بی تأثیر نیست. طبق گزارش کار گروه محیط زیست ،برخی از فرمول های مورد استفاده در کراتینه فاقد فرمالدهید بوده و به جای آن از متیل گلیکول استفاده کرده اند که اثر خطرناک فرمالدهید را ندارد.محلول فرمالدهید در اثر گرم شدن گاز فرمالدهید آزاد میکند به همین دلیل موجب آسیب های ریوی میگردد پس برای حفظ سلامتی خود هنگام کراتین از ماسک استفاده کنید. در حالی که برخی از تولیدکنندگان، محصولات خود را به عنوان فاقد فرمالدئید تبلیغ می کنند اما پژوهش ها نشان داده است که بسیاری از آنها، حاوی این ماده شیمیایی هستند. نمیتوان در مورد این مساله یک پاسخ قطعی داد چرا که بعضی از مواد های کراتینه مو شامل ماده ای به نام فرمالدهیند.این ماده به گفته پزشکان و دانشمندان ماده ای سرطانزاست.اگرچه مقدار فرمالدهید موجود در آن ناچیز است ولی بهتر است از مصرف چند باره آن اجتناب شود.توصیه ما به شما این است تا حد امکان از مواد کراتینه استفاده کنید که فاقد فرمالدهید میباشد.

به طور کامل که نه،به گفته ی بسیاری از متخصصان مو وزیبایی درمان به وسیله کراتین تا حدودی مو ها را صاف میکند اما به طور کامل نه. اگر مو های مجعد و آسیب دیده دارید و اگر به دلیل استفاده زیاد از سشوار و اتو های مو ،مو های شما آسیب دیده است یک شامپو یا ماسک کراتینه مناسب میتواند کراتینه از دست رفته را به مو های شما بازگرداند. شامپو کراتینه دیترون ، ماسک مو کراتینه دیترون و اسپری کراتینه به دلیل داشتن ویتامین B5 به تغذیه فولیکول های مو کمک کرده و وزی و خشکی مو را از بین می برند و در نتیجه موهای شما را درخشان و براق می کنند. به طور کلی کراتین حاوی پروتئین های ضروری مو می باشد که به تغذیه موها کمک می نماید و موجب می شود تا موها سالم تر به نظر برسند. کراتینه مو روشی است برای صافی موها که با استفاده از تغذیه کردن مو با مواد مخصوص انجام می شود.اگر شما موهای آسیب دیده و مجعد دارید و با مشکلاتی از این قبیل دست و پنجه نرم میکنید ،احتمالا تا به حال به درمان مو از طریق کرایتینه کردن فکر کرده باشید.اما به راستی کراتین چیست؟

بسته به اندازه مو های شما و همچنین نوع مواد مصرفی برای کراتین فرایند کراتینه ۹۰ دقیقه و یا کمی بیشتر طول میکشد. کراتین در واقع یک نوع پروتئین که به طور طبیعی در ناخن ها و مو های شما وجود دارد.به طور کلی این کراتین است که به عنوان محافظ در اطراف ساقه مو باعث حفظ حالت موها و جوانی و شادابی انهاست.اما این کراتین موجود در مو بنا به دلایل مختلفی نظیر شرایط آب و هوایی و استفاده بیش از حد مواد شیمیایی ،مثل رنگ موی زیتونی و یا دکلره تخلیه شده و باعث خشک و وز شدن مو های شما میشود. کراتین مادهای در موهاست که در اثر خشکی یا تأثیر رنگهای شیمیایی و مواد دکلره از بین میرود بنابراین نیاز به تجدید دارد. موضوع ماده فرمالدئید است که در ترکیب مواد کراتینه وجود دارد و ممکن است در برخی افراد ایجاد حساسیت و التهاب در پوست سر کند و در موارد بسیار معدود و نادر در اثر آن التهاب، ریزش مو اتفاق بیفتد. این روش برای کسانی که به دلیل گذاشتن رنگ مو موهای آن ها آسیب دیده و سوخته است بسیار مناسب می باشد.

کراتینه مو روشی مناسب برای کسانی است که می خواهند موهایی صاف و درخشان داشته باشند و از اتو کردن موهایشان خسته شده اند. از ماسک موی مناسب مو های کراتین شده استفاده کنید. پس از کراتین کردن موهای رنگ شده باید از شامپو، نرم کننده و ماسک مو بدون سولفات استفاده کنید. همرا با قرار دادن مواد کراتینه بر روی مو های شما به وسیله یک اتو گرما داده میشود این گرما باعث میشود اثر صاف کننده فعال شود. کراتین مایع با مقادیر مختلفی فرمالدهید مخلوط شده، روی مو قرار گرفته و با حرارت ناشی از اتوهای مو تثبیت می شود. کراتینی که برای اهداف زیبایی مورد استفاده قرار می گیرد، معمولا از پوست، مو ، ناخن ها یا حیوانات به دست می آید. بنابراین اگر به دلایلی نظیر رنگ و دکلره کردن موها و یا استفاده بیش از اندازه از اتو مو و سشوار این ماده در موها از بین برود، موها خشک و شکننده می شود. دکلره نکنید؛ چراکه دکلره کردن موجب از بین رفتن کراتین مو می شود. درمان به وسیله کراتین میتواند فر مو های شما را از بین برده و زمان زیادی را که هر بار صرف خشک کردن مو های خود بعد از حمام میکنید کاهش دهد.اما کراتینه کردن مو تنها به یک آرایشگاه رفتن ساده و برگشتن نیست.

دیدگاهتان را بنویسید