خرید مواد کراتینه مو با ۱۰۰ در ۱۰۰ صافی برزیلی – موتاب

هدف از کراتینه کردن موها، بازسازی یا بازیابی ناحیههای آسیب دیده مو با مادهای است که مو از آن ماده ساخته میشود. مواد تشکیلدهنده کراتین مو حاوی مادهای سرطانزا به نام فرمالدئید است. کراتین به موهای شما استحکام و خاصیت ارتجاعی میبخشد. حفظ سلامت موها به جلوگیری از شکافتن و شکستگی موها کمک میکند و به آنها رطوبت بیشتری میبخشد. درست است که کراتینه یک راه میانبر برای به دست آوردن موهای صاف است اما با گذشت زمان و از بین رفتن اثر کراتینه، مو خشنتر و معجدتر از قبل میشود. آرایشگر ابتدا موهای شما را با مواد کراتین پر میکند و سپس با اتو مو داغ سعی میکند مواد را مو انتقال دهد.شما حدودا برای کراتین مو دو ساعت زمان نیاز دارید و تا شش ماه میتواند بر روی شما کراتین بماند و بعد از بین میرود.کراتین مو برزیلی برای تقویت و سلامتی مو نیز اهمیت دارد و باعث سلامت مو میشود. نمک و ماست را کاملا با هم مخلوط کنید و اجازه دهید این مخلوط چند دقیقه بماند. این کراتینه موی شمارا کاملا متحول میکند و شما صافی و درخشش مویتان را به بهترین نحوه مشاهده خواهید کرد.

انجام این کار را به چشم یک پرتاب سه امتیازی ببینید! کراتین با صاف کردن سلولهایی که روی هم قرار میگیرند تا رشتههای مو را به وجود بیاورند، وظیفهاش که صاف کردن مو است را انجام میدهد. اگر به فکر رنگ کردن موهایتان هستید، بهتر است قبل از اینکه موهایتان را کراتینه کنید، این کار را انجام دهید. سپس قبل از اینکه آب به طور کامل تبخیر شود به آن شیر نارگیل نشاسته ذرت و آرد برنج را اضافه کنید. نتیجه آن نیز معمولا ۳ تا ۶ ماه ماندگاری دارد. اتو کردن مو وتفکیک موها در فرایند کراتینه مو بهتر است با همراهی فرد دیگری انجام گیرد تا نتیجه کار عالی شود. اگر شما هم موهای آسیب دیده و وز شده دارید حتما یک بار هوس کراتینه کردن مو را کرده اید. اگر شما برای حالت دادن به موهایتان مرتب از لوازم حرارتی استفاده میکنید ممکن است به پیوند بین ساختار کراتین موی شما آسیب برسد و منجر به شکستگی و موخوره شود. اصطلاح مناسب برای فضای بین کوتیکولهای شما “تخلخل” نامیده میشود و بسته به شرایط هوا و تخلخل طبیعی موهای شما، کوتیکولهای شما میتوانند بازتر شده و محکمتر بسته شوند. به هیچ عنوان نباید دوش بگیرید، اگر در شرایط خاصی قرار دارید که مجبور به دوش گرفتن هستید باید از کلاههای استاندارد دوش استفاد کنید.

شرایط آب و هوایی را چک کنید. از این تکنیک طبیعی شگفت انگیز استفاده کنید و در کمترین زمان موهای خود را به طور طبیعی براق و صاف خواهید دید. کسانی که از کراتینه استفاده میکنند موهای صافتری دارند حال این سوال پیش میآید که کراتینه چگونه مو را صاف میکند؟ روش کار کراتینه کردن مو به این صورت یک محصول صاف کننده کراتینه ی مو را روی موها قرار می دهند و سپس از گرمای اتو مو و یا سشوار برای حرارت دادن و ثابت نگه داشتن و جذب مواد کراتینه بر روی مو استفاده می کنند. پس از پخش کردن مواد در تمامی سطوح مو، برای موهای معمولی ۲۰ الی ۳۰ دقیقه و برای موهای فر و وز، ۴۰ الی ۵۰ دقیقه باید صبر کرد. افرادی که به فرمالدئید حساسیت دارند و یا مشکلات تنفسی حاد دارند نیز، باید از انجام کراتینه مو خودداری کنند. برای افزایش ماندگاری کراتین مو و پیشگیری از آسیب دیدگی موها بهتر است نکات مراقبتی پس از کراتینه مو را جدی بگیرید. در طول انجام کراتین مو آسیب دیدگی های مو بهبود پیدا می کنند و ظاهر زیباتری از موها به نمایش گذاشته می شود.

بعد از شستن موهای خود، آنها را با سشوار خشک کنید. این کراتینه مو را روی موهایتان زمانی که خشک هستند بمالید و به مدت 30 تا 45 دقیقه منتظر بمانید. ماسک کراتینه به دست آمده را باید به مدت دو هفته در یخچال نگه دارید. چگونه مدت کراتینه مو را طولانیتر کنیم؟ با توجه به این موضوع که دوران باردرای دوران بسیار حساسی است، توصیه می شود زنانی که باردار هستند موهای خود را کراتین نکنند. زنان باردار نمیتوانند کراتینه مو را انجام دهند. علاوه بر تمام این مزیتها، این محصول هزینه پایینی دارد که آن را از دیگر کراتینهها متمایز میکند. این ماده یعنی فرمالدئید که از آن در ترکیب مواد کراتین استفاده می کنند ممکن است سرطان زا باشد.چراکه بنابر اعلام انجمن سرطان آمریکا فرمالدئید ماده ای سرطان زا شناخته شده است که می تواند باعث ایجاد یا رشد سلول های سرطانی در بدن شود. حوله با اصطکاک زیادی که دارد باعث ایجاد موخوره و خشن شدن موها میشود. موها را بعد از حمام با حوله خشک نکنید.

دیدگاهتان را بنویسید