خرید مواد کراتینه مو با ۱۰۰ در ۱۰۰ صافی برزیلی – موتاب

موهایی که در اثر رنگ و دکلره زیاد، خشک و آسیب دیده شده، اتو و سشوار کردن مو، مراقبت های نادرست دچار آسیب شده اند را می توان با کراتین مو نرم و شاداب نمود. مواد شیمیایی به کار رفته در این محصولات مضر بوده و می تواند به مو و حتی پوست سر آسیب بزند. پروتئین کراتین یک ماده ترکیبی از چندین مواد شیمیایی است. این نوع کراتینه مانند ویتامینه کردن می باشد و البته اثر آن از ویتامینه محسوس تر می باشد. هر روشی که باعث صاف شدن مو شود، پیوندهای دی سولفید شبکه ی کراتین مو را از بین می برد. بوتاکس مو یک روش صافی دائم و درمانی است که به منظور از بین بردن خشکی و شکستگی های مو انجام می شود. آب چه در حالت مایع و چه در حالت گاز برای شما مضر است، پس اگر روزهای رطوبت بالا در پیش دارید از کراتینه مو صرف نظر کنید. موی کراتینه شده در هر حالتی، زیبایی خود را حفظ می کند و نیازی نیست فرد قبل از هر مراسمی وقت زیادی را صرف رسیدگی به مو کند و از ابزارهای حرارتی که به مو آسیب می رسانند، استفاده کند. اگر قصد دارید از کراتین بعنوان روش ترمیمی برای احیاء مو هایتان استفاده نمایید موهایتان را کاملا خشک نمایید ولی در صورتی که بدنبال کراتینه برزیلی هستید آنگاه اجازه دهید مقداری نم بر روی موهایتان باقی بماند و در حدود ۸۰ الی ۹۰ درصد موهایتان را خشک کنید.

به طوریکه در یک الی دو سال گذشته در بیشتر آرایشگاه های مردانه صاف کردن مو یا کراتینه کردن مو بسیار رواج یافته است و آقایانی که از سشوار کشیدن بعد از هر حموم خسته شده اند از این روش استفاده میکنند. حداقل تا ۴۸ ساعت پس از کراتینه کردن، موهایتان را با گیره یا کش نبندید. در طول این مدت نیز بفاصله هر ۱۰ دقیقه بایستی موها را از بالا به پایین شانه نمایید. نمک و ماست را کاملا با هم مخلوط کنید و اجازه دهید این مخلوط چند دقیقه بماند. خرید مواد کراتینه مو، اقدامی حساس است که باید با آگاهی کافی نسبت به انجام آن مبادرت کنید. همه مواد شیمیایی که بر روی موها اعمال می شود از جمله انواع رنگ مو و مواد دکلره مو نیز در تخریب کراتین مو نقش دارند. پس از اینکه محلول را به کل موهایتان مالیدید در صورتی که جنس موهایتان معمولی باشد در حدود ۲۰ الی ۳۰ دقیقه و در صورتی که موهایتان زبر و فر باشد در حدود ۴۰ الی ۵۰ دقیقه صبر نمایید تا محلول روی موهایتان اثر بگذارد. 7. 30 دقیقه مکث می کنیم. مرطوب نگه داشتن لایه خارجی کراتین نیز موجب سلامت آن و جلوگیری از ترک برداشتن و قطعه قطعه شدن آن می شود.

برای درمان قطعی آسیب مو و ریزش موهایتان باید حتما از متخصصان باتجربه پوست و مو کمک بگیرید. قبل از شستشوی موهایتان بعد از کراتینه ، باید کمی صبر کنید : قبل از اینکه بتوانید موهایتان را خیس کرده و یا شستشو دهید ، باید 3 تا 4 روز پس از انجام کراتینه موهایتان صبر کنید ، بنابراین اگر شخصی هستید که دوست دارید هر روز موهایتان را شستشو دهید ، ممکن است کراتینه کردن مو برای شما مناسب نباشد. بیاد داشته باشید که شما تا ۳ روز دیگر نمی توانید موهایتان را بشویید لذا در این مرحله تا جایی که می توانید موهایتان را خوب بشویید. قبل از استحمامکردن این مخلوط را به مدت 20 دقیقه بر روی موهایتان گذاشته و بعد شستشو دهید. این فرآیند بسته به بلندی موهای شما، در حدود ۹۰ دقیقه یا بیشتر طول میکشد. این روش صاف کردن مو برای کسانی که دارای موهای مواج و یا صاف هستند ولی در اثر مرطوب شدن، حالت پفکرده و یا نامنظمی پیدا میکنند، مناسب است. مخصوصا برای افرادی که دارای موهای فر هستند و در آب و هوای شرجی زندگی می کنند. با توجه به اینکه قدرت صاف کنندگی مواد کراتینه به دلیل وجود ماده ای بنام فرمالدئید می باشد (که مصرف بیش از اندازه آن خطرناک است) لذا ابتدا بایستی برندی را انتخاب نمایید که دارای حد مجاز از ماده فرمالدئید باشد.

در هر کاری که مربوط به آرایش موی سر خانمها می شود، چه رنگ کردن، چه کرم کردن و چه کراتینه کردن باید از مواد درجه یک استفاده کنید. به همین سبب موها از استحکام بیشتری برخوردار می شوند و به سادگی نمی شکنند. در بعضیها تا ماهها موهایشان صاف و لخت باقی میماند ولی در بعضی دیگر بعد از چند هفته موها به حالت اولیه بازمیگردد. 2. پس از آنکه موهای خود را شستید با استفاده از یک سشوار موهایتان را خشک نمایید. برای این کار آرایشگر یک محصول صافکننده کراتینه مو را روی موهای شما مورد استفاده قرار داده و سپس از گرمای اتو مو برای ثابت شدن مواد کراتینه بر روی موهایتان، استفاده میکند. 6. بعد از اینکه همه موها را مواد کراتین زدیم. اما اگر از کیفیت محصول خریداری شده اطمینان دارید و آن را از جای معتبری خریداری نموده اید، پس از اطمینان از مهارت تکنسین سالن آرایش، حتماً از او بخواهید که قبل از شروع، تست حساسیت را روی قسمتی از پوست بدن شما انجام دهد.

دیدگاهتان را بنویسید