خرید کراتین مو

نتیجه کراتینه مو با توجه به جنس و نوع مو متفاوت است و ماندگاری آن نیز معمولا سه تا شش ماه است که همچنان به نوع مو و اینکه موی شما صاف و یا زبر است یا چقدر شکننده و آسیب دیده است متفاوت است. اما جالب است بدانید با توجه به فوایدی که کراتینه مو برای افراد دارد، نسبت به روش های مشابه قیمت به صرفه تری دارد. همانطور که گفته شد کراتینه مو بین سه تا شش ماه ماندگاری دارد و به نسبت روش های صافی دیگر، بسیار به صرفه تر است. این روش باعث می شود افراد زمان خود را صرفه جویی کنند و نیازی نباشد هر روز موهای خود را با استفاده از سشوار، اتو و دیگر ابزارهای حرارتی و صاف کننده مرتب کنند. پس از گذشت این زمان می توانید موهای خود را با آب سرد بشویید و شاهد تاثیر شگفت انگیز این ماسک کراتینه مو به روش خانگی در صاف و نرم شدن موهای خود باشید. پس از اینکه ماسک به مدت 30 تا 45 دقیقه روی سر شما بود، به مدت 5 تا 10 دقیقه شروع به ماساژ دادن موهایتان کنید.

حالت دادن مو با حرارت سشوار یا اتوی صاف کننده به طور موقت موها را صاف می کند. روش ژاپنی روشی موثر برای از بین بردن زبری و فری شدید مو است و برای انواع موها مناسب است. بعضی از آن ها برای موهای فر و وز کاربرد دارند در حالی که بعضی دیگر فقط برای ترمیم و احیا موها مناسب هستند. ناهماهنگی حالت مو در هنگامی که موها رشد میکنند. معمولا این کراتینه به افرادی توصیه می شود که موهای بد حالت و وز دارند. در زمان کراتین درمانی مواد شیمیایی آزاد می شود به اسم فرمالدهید که برای افراد به ویژه برای کسانی که دائما در معرض آن قرار دارند مثلا آرایشگرانی که کار کراتینه کردن مو انجام می دهند بسیار خطرناک است نه برای کسانی که فقط یک بار کراتین درمانی انجام میدهند.ضمنا میزان فرمالدهید در محصولات مختلف کراتین، متفاوت است و این مقدار معمولا روی بسته بندی این محصولات ذکر میشود. انجام کراتین بین ٣ تا ۴ ساعت زمان میبرد. این ماده یعنی فرمالدئید که از آن در ترکیب مواد کراتین استفاده می کنند ممکن است سرطان زا باشد.چراکه بنابر اعلام انجمن سرطان آمریکا فرمالدئید ماده ای سرطان زا شناخته شده است که می تواند باعث ایجاد یا رشد سلول های سرطانی در بدن شود.

یکی از کارهایی که پیش از انجام کراتینه لازم است انجام دهیم، تحقیق و مشاوره درباره ی مواد اولیه و میزان تخصص مرکز خدمات کراتینه مو است. افراد طرفدار این شیوه شستشو، به جای شامپو برای شستشوی سر از صابون برگردان، سرکه، بیکربنات سود و سنگ رس استفاده میکنند و معتقدند که این شیوه به نفع اقتصاد، محیطزیست و همچنین سلامت آنهاست. استفاده از شامپو ها و نرم کننده های مخصوص، باعث می شود کراتینه عمر بیشتری کند و حداقل تا شش ماه دوام پیدا کند. این شامپو با ترکیبی از کراتین هیدرولیز شده و پروتئین هیدرولیز شده از گندم و روغن آووکادو، مو را به زندگی باز می گرداند. هم زنان و هم مردان از کراتین درمانی برای موهای خود بهره میگیرند. از محصولات دیگر زیبایی استفاده نکنید. افراد زیادی هستند که از موهای وز و نافرمان خود خسته شده اند و دیگر حوصله ی روش های قدیمی را ندارند. خرید این محصولات به صورت حجمی و به انتخاب مشتری و یا به صورت پک کامل بوده و پس از واریز وجه توسط مشتری به هر نقطه از ایران ارسال خواهد شد. پس فارغ از اینکه چه جنسیتی دارید میتوانید از این روش زیبایی و درمانی بهره ببرید. تا چه مدت بعد از کراتین، موهایم صاف میمانند؟

اما چه روش کراتینه مو برای شما مناسب است؟ در این روش افراد با هزینه ای مناسب می توانند به موهای خود زیبایی و درخشش ببخشند. با این کار ما می توانیم با اطمینان خاطر سلامت موهای خود را به دست افراد حرفه ای و متخصص بسپاریم. مویی لخت و نرم که به راحتی حالت می گیرد و فرد را از دست موهای وز و سخت راحت می کند. اما در روش کراتینه، منافذ با پروتئینها پر میشود در نتیجه باعث صافی و درخشندگی بیشتر مو میشود ولی بعد از چند ماه، این پروتئینهای تزریق شده، شسته میشوند. درمان با کراتین جی هیر G-Hair برای افرادی که موهای وز ، فر ، بسیار آسیب دیده در اثر مواد و حرارت بالا دارند، معرفی میشود و میخواهیم با این مواد شما موهایی صاف و سالم داشته باشید. درخشانی و لطافت موها به دلیل وجود کراتین یا همین پروتیین است. معمولا کراتینه کردن موها برای از بین بردن وزی و حالت موجدار در موها استفاده میشود که به طور کلی دارای ۲ نوع متفاوت است.

دیدگاهتان را بنویسید