خرید کراتین مو

اما به تدریج میزان پروتئین مو بر اثر سبک زندگی، نور خورشید و مواد شیمیایی کاهش می یابد. همچنین باید توجه داشته باشید که کراتینه برزیلی علاوه بر اینکه موهای شما را صاف و لخت میکند، حجم آنها را نیز کاهش میدهد و حالت اولیه موهای شما را از بین میبرد به همین خاطر استفاده از کراتین برزیلی برای افرادی که حجم موهای کمی داند و موهایشان به هر دلیلی کم پشت توصیه نمیشود. این مرحله تنها تفاوت مکانیسم کراتینه کردن مو به روش احیایی و برزیلی میباشد که رعایت کردن آن برای رسیدن به نتیجه مورد انتظار بسیار مهم است. بعد از آن موها با اتوی بسیار داغ صاف میشود. کراتینه کردن مو موجب ایجاد یک لایه محافظ بر ساقه موی شما در برابر عوامل آسیب زننده خارجی میشود و ساقه موی شما را از شکنندگی حفاظت کرده و مقاومت آنها را در برابر استفاده از وسایل حرارتی حالت دهنده مو و یا عوامل محیطی مثل اشعه خورشید و آلودگی محیطی افزایش خواهد داد.

بسیار موثر است. استفاده مداوم از حالت دهندههای حرارتی مثل اتو مو، سشوار و بابلیس یا به کاربردن غیر اصولی رنگ مو و دکلره بر روی موها و دیگر دلایل محیطی همچون قرارگیری در معرض نور آفتاب و آلودگیهای محیطی موجب آسیب دیدن و از بین رفتن ساختمان کراتینی موها شده و نهایتا جلوه طبیعی و سالم آنها را مخدوش میکند. از آنجا که در زمان قاعدگی هورمونها تغییر میکنند، پوست بدن حساس تر از گذشته عمل میکند. چرا که استفاده از شامپوهای معمولی دوام کراتینه را پایین میآوردند. دوام اینگونه کراتین درمانی سه الی چهار ماه میباشد. جواب: در انتخاب یک کراتین مو مناسب برای موهایتان به میزان فرمالدهید کراتین، مدت زمان قرنطینه آن، حجم کراتین، میزان ماندگاری و همینطور نوع کراتین توجه کنید. همچنین، موهایتان را نبندید. آقایان نیز می توانند موهایشان را کراتینه کنند. کراتین پروتئین اصلی موجود در پوست، مو و ناخن است که باعث حفاظت و عدم شکنندگی آنها می شود.

پروتئین کراتین در اندامهای مهمی مانند مو و ناخن وجود دارد. کراتین، درحقیقت، نوعی پروتئین است که به طور طبیعی در مو، پوست و ناخن وجود دارد. اما نکته قابل توجه این است که برای رنگ کردن موها بعد از کراتینه نباید از دکلره استفاده کنید؛ زیرا مواد موجود در دکلره مجددا به موها آسیب میزند. برندهای مختلفی از کراتین مو در بازار موجود است از این رو نمی توان قیمت ثابتی را برای کراتین مو در نظر گرفت. کراتین مو یا کراتینه کردن مو چیست؟ جواب: در آرایشگاه ها برای کراتینه کردن و صاف کردن مو، قیمت های متفاوتی در نظر گرفته می شود. در بعضی موارد این عارضه ها تبدیل به آلرژی های طولانی مدت می شوند. درحقیقت، پروتئین موجود در مو کمک می کند موهایتان شکننده نشود. بعد از چند ماه که احساس کردید اثری از مواد کراتینه روی موهایتان باقی نمانده، میتوانید مجدد این کار را با مشورت آرایشگر خود انجام دهید و با موهای وز خود خداحافظی کنید. به همین سبب کراتین با مواد کراتینهای که دارای درصد کمی فرمالدئید است به آنها پیشنهاد میشود. به سبب اینکه آب حاوی نمک و کلر باعث از بینرفتن کراتین مو میشود.

سوال: چطور بهترین کراتین مو را برای موهای خود انتخاب کنیم؟ قبل از اینکه به آرایشگاه بروید، بهتر است از مناسب بودن کراتینه برای موهای خود اطمینان حاصل کنید. برای کراتینه کردن می توانید محصول مناسب کراتین مو را از فروشگاه خریداری نمایید. مواد اصلی مخصوص کراتین: پس از زدن شامپو، کاده اصلی کراتین به موها زده می شود. کراتین سلول هایی که باعث ایجاد رشته های مو می شوند را نرم و صاف می کند. به همین دلیل توصیه میگردد خانم های باردار در سالن هایی که خدمات کراتینه انجام میگردد حضور نداشته باشند. 7. بهتر است اتوکشی را تا زمانی ادامه دهید که بخار از مو بلند نشود. کراتین مو بر اساس مواد مصرفی و یا محل آرایشگاه و عواملی مانند روش کراتینه مو، قد موها و پر پشتی و کم پشتی موی آنها دارای قیمتهای متفاوتی است. بنابراین پیشنهاد ما این است که با توجه به مشخصات محصولات کراتین مو که در سایت زلفان موجود است و راهنمایی های یک مشاور خوب، انتخاب کنید. مواد کراتینه مختلفی در بازار موجود است. پس از آن که عملیات کراتینه روی موها انجام شد باید از شامپوها و نرم کنندههای خاص مثل شامپو کراتینه مو استفاده کنید که فاقد سولفات و مواد شیمیایی مضر هستند.

دیدگاهتان را بنویسید