دانستنی هایی در مورد کراتینه کردن مو

هرچند کراتینه کردن هم یک راه حل دائمی و همیشگی نیست، اما طولانی مدت است و تا زمانی که موهای شما از ریشه رشد نکند، به همان کیفیت اولیه بر طراوت و حالت موهای شما تاثیر گذار خواهد بود. بله؛ با مصرف غذاهایی مثل ژلاتین و مرطوب نگاه داشتن مو و ناخن، کراتین می تواند تا اندازه ای به رشد خود ادامه دهد. بیایید “شنونده ای عاقل” باشیم و به تعریف رایج زیبایی از منظری دیگر نگاه کنیم. ماده ای که در کراتینه مو وجود دارد. درحالیکه درمان کراتینه برای چند ماه تأثیر پایدار دارد، خالی از خطرات جدی برای سلامتی Health نیست. اگر برای لخت و براق شدن موهای تان روش کراتینه کردن مو را انتخاب کردید بهتر است همه چیز را درباره کراتینه کردن مو بدانید.امروزه با وجود مواد و دستگاه هایی که در سالن های آرایش و زیبایی وجود دارد لخت بودن موهایتان دیگر آرزوی دست نیافتنی نیست. میزان صافی و نرمی که شما پس از کراتینه کردن خواهید داشت ، اولا به جنس موهای شما و دوما به موادی که آرایشگرتان به کار خواهد برد دارد.

آرایشگاه هایی معروف بسیاری در کرج قرار دارند که خدمات کراتینه مو بانوان کرج را ارائه می دهند و شما در کرج به انواع مرکز کراتینه مو در کرج دسترسی خواهید داشت. زیرا اگر اینکار انجام نشود شما به جای زیباتر شدن زیبایی تان را به مرور از دست می دهید.پس باید توجه کنید که اگر می خواهید کراتینه موی شما به درستی انجام شود باید به یک متخصص برای رنگ و کراتینه مو مراجعه کنید. زیرا همیشگی نیست و بعد از چند ماه موها به حالت اولیه باز می گردد. زیرا با کراتینه مو حفرههای ساقه مو پر می شوند و حالت وز بودن موها از بین می روند. کراتین در بدن انسان در مو، پوست و ناخن ها وجود دارد و در حیوانات علاوه بر این در پشم، شاخ، پر و سم آن ها وجود دارد. کراتین پروتئین سازنده ی مو، ناخن و پوست بدن انسان است. برای بسیاری از افراد، رمز موهای درخشان و نرم، استفاده از روش کراتین درمانی است. توجه داشته باشید که هدف از کراتینه تنها داشتن موهای صاف نیست. کراتینه مو اگر با بهترین مواد و اصولی انجام بشود نه تنها بد نیست بلکه فواید زیادی برای موی شما عزیزان دارد. در حالی که این طور نیست و با توجه به جنس مو و بافت مو ماندگاری این روش متفاوت است و حدود چند ماه می باشد.

به همین قیمت کراتین مو در مرحله اول به موادی که مورد استفاده قرار می گیرد بستگی دارد و همچنین به دستمزد آرایشگاه و اندازه موها بستگی دارد. انجام کراتینه مو برای خانم های باردار عوارض زیادی دارد به همین دلیل برای خانم های باردار توصیه نمی شود. در مجموع بخواهیم حساب کنیم کراتینهای که در سالنهای زیبایی صورت میگیرد یک روش معمول دارد که تفاوت چندانی با هم ندارند اما شیوههای دیگری نیز وجود دارد که شاید همچون شیوه کراتینه مستقیم مو جوابگو نباشند اما کار نشد ندارد! در سالنهای زیبایی از کراتینه کردن مو به منظور بهبود وضعیت و افزایش استحکام مو و همچنین درخشندگی مو از کراتین استفاده میشود. اما در کل انجام کراتینه مو هزینه بالایی دارد. شما با کراتین طبیعی میتوانید بدون صرف هزینه زیاد، موهای خود را صاف کرده و بر زیبایی و دوام آنها بیفزایید. از طرفی هزینه کراتینه مو بالاست و البته راه های مناسب تر و کم خطر تر برای بهبود وضعیت ظاهری مو ها وجود دارند. قیمت کراتینه مو زنانه؟ روشهای طبیعی مختلفی برای انجام کراتینه مو در منزل وجود دارد که در بالا بهطور مفصل به آنها پرداخته شده است میتوانندروشی موثر و بدون عوارض باشند.. آیا کراتینه موهای آسیب دیده در اثر حرارت را نیز احیا می کند؟

بسیاری از آقایان از موهای مجعد و یا وزکرده خود رنج میبرند به همین سبب در برخی مواقع ترجیح میدهند که موهای خود را صاف کرده و تغییر حالت دهند. در روش کراتینه اکسپرس مو در صورتی که به درستی از موهایتان مراقبت کرده و از شامپوهای مخصوص استفاده کنید، اثر آن تا حدود 6 هفته بر روی موها باقی میماند. ماسک های خانگی بسیاری برای سلامت مو ها توصیه می شوند که به تغذیه و شادابی مو ها کمک کرده و در عین حال حاوی مواد مضر و خطرناک نیستند. اما، باید بدانید که محصولات کراتینه حاوی مقدار زیادی فرمالدهید هستند و به همین علت از سوی اتحادیه اروپا و کانادا منع مصرف دارند. بعد از کراتینه مو امکان دارد موها دچار ریزش شود و تارهای مو نازک تر از قبل شود. تفاوت قیمت کراتینه مو زنانه در کرج به عواملی متعددی بستگی دارد. اگر کراتینه مو را در سالن های زیبایی معتبر انجام دهید عوارض کمتری خواهد داشت. اما امکان دارد برخی از عوارض را داشته باشد که ما در این مطلب مضرات عوارض کراتین مو برای شما بیان خواهیم کرد.

دیدگاهتان را بنویسید