دانستنی های کراتینه کردن موها

استفاده از سشوار و اتوی مو به دفعات ممکن است آسیبرسان باشند بنابراین در خیلی از مواقع بهتر است که هر چند ماه یکبار موهایتان را کراتینه کنید تا اینکه به طور مرتب با سشوار و اتو مو آنها را صاف نمایید. گرمای طبیعی بدن شما در کلاه دوش کمک میکند تا روغن بهتر در موهایتان نفوذ کند. با این حال ، با گذشت زمان و شرایط دیگر ، کراتین طبیعی موجود در موهای شما فرسوده می شود. این محصول با قیمت بالا (حدود دو و نیم میلیون تومان) احیا و صافی متوسط در رتبه ششم قرار میگیرد. برای نرم شدن موهای خود این ماسک را یکبار در هفته استفاده کنید. اصول مراقبت از موهای کراتینه بسیار ساده است ولی با کمک آن می توانید موهای خود را سالم نگه دارید و خواص درمان با کراتین را برای مدت طولانی تری حفظ کنید. مورد دیگری که می تواند موهای تحت درمان با کراتین را در بهترین حالت خود نگه دارد ، استفاده از ماسک های موی هفتگی است!

ماسک های مو که با تمام مواد مغذی و مواد لازم برای نرم و مرطوب نگه داشتن موهایتان احتیاج دارند ، بهترین دوست شما هستند اگر می خواهید موهای تحت درمان با کراتین بیشتر دوام داشته باشند! بهترین مارکهای شامپو بدون سولفات خارجی شامل لورال پروفشنال لیس، کراستاس، آیس کریم و اینسایت هستند. ۶. بعد از سپری شدن زمان های ذکر شده بدون اینکه موهایتان را بشویید شروع به خشک کردن آن ها با کمک سشوار کنید. اگر آن را روزانه بشویید ، پس فقط زودرس هر درمانی را که روی موهای شما اعمال شده است ، از بین می برید. به طور معمول ، شما نباید سه روز متوالی پس از درمان موهای خود را بشویید ، ببندید یا گیره بزنید. شما با کراتین طبیعی میتوانید بدون صرف هزینه زیاد، موهای خود را صاف کرده و بر زیبایی و دوام آنها بیفزایید. سوالاتی که ممکن است در این باره به وجود بیاید این است که کراتین چیست و چقدر هزینه دارد؟ اگر اصول مراقبت از موهای کراتینه به درستی و به طور مداوم رعایت نشود مو ها با سرعت بیشتری به حالت قبل از درمان با کراتین برخواهند گشت و هزینه و وقت شما هدر می رود و جز نارضایتی نتیجه دیگری به همراه نخواهد داشت.

قبل از شستشوی موهایتان بعد از کراتینه ، باید کمی صبر کنید : قبل از اینکه بتوانید موهایتان را خیس کرده و یا شستشو دهید ، باید 3 تا 4 روز پس از انجام کراتینه موهایتان صبر کنید ، بنابراین اگر شخصی هستید که دوست دارید هر روز موهایتان را شستشو دهید ، ممکن است کراتینه کردن مو برای شما مناسب نباشد. همین تفکر باعث شده تا روش هایی مانند کراتینه مو، اولاپلکس تراپی، پروتئین تراپی، خاویار تراپی و ریباندینگ مو طرفداران زیادی پیدا کنند. سپس پودر ژلاتین و آرد ذرت را به محلول آب و روغن اضافه کنید و اجازه دهید تا ژلاتین داخل محلول به روش بن ماری آب شود. سپس برای کراتینه مو خانگی بسته به حجم موهای خود یک تا چند قطره از روغن کرچک را به موهایتان بزنید و به مدت چند دقیقه ماساژ دهید، تا روغن به تمام قسمت ها منتقل شود. خوشحال میشویم دیدگاه و نظرات خود را با سایر مشتریان به اشتراک بگذارید … آیا کراتینه کردن مو تفاوتی با صافکننده مو یا ریلکسر دارد؟

این روش درمانی تا 6 ماه ماندگاری دارد. در نهایت توصیه ما این است که حتما پیش از اقدام، تجربه افرادی که این روش یا روش های دیگر را امتحان کرده اند، بشنوید. این توانایی را دارد که به راحتی هر نوع کراتینه موجود در رشته های موی شما را حل کرده و حتی در این روند موهای شما را خشک می کند. به عنوان یک راه حل ، متخصصان مو راهی برای تزریق کراتین به رشته های شما از طریق درمان کراتین پیدا کرده اند. اما اگر بخواهیم درباره ماسک مو بگوییم باید عنوان کنیم که، ماسک مو یک روش درمانی و نرم کننده عمیق است که به بهبود موهای آسیب دیده کمک میکند. زمانی که موی شما شکننده یا بد حالت شود، روش کراتینه به طور موقت سلامتی موهای شما را بازمی گرداند. ماندگاری کراتینه برزیلی، بین۳ تا ۶ ماه میباشد. از این رو تصمیم گرفتیم تا با ارائه این مطلب، همه چیز درباره کراتین مو را مورد بررسی قرار دهیم.

دیدگاهتان را بنویسید