روش کراتینه کردن مو و معرفی محصولات کراتین دار

بنابراین شاید بهتر باشد یک کتاب با خود به همراه داشته باشید که از وقت خود نهایت استفاده را ببرید. دکلره در واقع رنگدانه های مو و همچنین بافت موی طبیعی را از بین برده و در نهایت موجب خشکی موی شما می شود.نوعی از عملیات کراتینه کردن مو مخصوص مو های آسیب دیده ناشی از دکلره و رنگ مداوم است .در این نوع کراتینه بسته به عمق آسیب مو ها در چند نوبت صورت میگیرد و با ویتامینه کردن مو باعث احیای مو میشود. اگر مو های مجعد و آسیب دیده دارید و اگر به دلیل استفاده زیاد از سشوار و اتو های مو ،مو های شما آسیب دیده است یک شامپو یا ماسک کراتینه مناسب میتواند کراتینه از دست رفته را به مو های شما بازگرداند. از متداولترین روشهای روز برای صاف و خوشحالت کردن موها و نیز تقویت و ترمیم موهای آسیب دیده کراتینه مو است. محصولات جدید مو به عنوان بوتاکس برای مو عمل میکنند چون قرار است به پر کردن مو کمک کنند، آن را صاف کنند و وزیاش را کاهش دهند.

کراتینه کردن مو روشی است که در آن یک آرایشگر آموزش دیده، سطح مو را با لایه ای از کراتین مایع به همراه محلول حاوی فرمالدهید می پوشاند و سپس مو را با اتو حرارت می دهد تا کراتین روی مو تثبیت شود. فرمالدهید نوعی ماده سرطان زا است. موضوع ماده فرمالدئید است که در ترکیب مواد کراتینه وجود دارد و ممکن است در برخی افراد ایجاد حساسیت و التهاب در پوست سر کند و در موارد بسیار معدود و نادر در اثر آن التهاب، ریزش مو اتفاق بیفتد. طبق گزارش کار گروه محیط زیست ،برخی از فرمول های مورد استفاده در کراتینه فاقد فرمالدهید بوده و به جای آن از متیل گلیکول استفاده کرده اند که اثر خطرناک فرمالدهید را ندارد.محلول فرمالدهید در اثر گرم شدن گاز فرمالدهید آزاد میکند به همین دلیل موجب آسیب های ریوی میگردد پس برای حفظ سلامتی خود هنگام کراتین از ماسک استفاده کنید. بعد از تمیز کردن و شستن مو های شما ،مو ها ی شما را صاف کرده و سپس متخصص کار کراتینه از فرمولاسیون متناسب با مو های شما برای صافی استفاده میکنند.

یعنی مثلا اگر قصد دارید موهای خود را رنگ کنید بهتر است از 10روز قبل این کار را انجام دهید. میتوان موها را قبل از اجرای کراتینه رنگ کرد و سپس کار کراتینه را انجام داد. نمیتوان در مورد این مساله یک پاسخ قطعی داد چرا که بعضی از مواد های کراتینه مو شامل ماده ای به نام فرمالدهیند.این ماده به گفته پزشکان و دانشمندان ماده ای سرطانزاست.اگرچه مقدار فرمالدهید موجود در آن ناچیز است ولی بهتر است از مصرف چند باره آن اجتناب شود.توصیه ما به شما این است تا حد امکان از مواد کراتینه استفاده کنید که فاقد فرمالدهید میباشد. وسایلی که برای این کار مورد نیاز است شامل اتوی مو، محلول کراتین، شامپوی ویژهی موهای آسیب دیده، سرم احیای مو و در برخی موارد بسته به نوع مواد مصرفی، عینک محافظ چشمها، ماسک و دستکش است. اولویت ما کیفیت ارایه خدمات، توجه به سلیقه شما و حس و حال خوب شما مشتریان عزیز می باشد.در این مجموعه انواع خدمات شامل آرایش عروس ، هاشور ابرو ، لیفت ابرو ، کاشت مژه ، پاکسازی صورت و پدیکور با بالاترین کیفیت انجام میگیرد.

مراجعه به مرکزی معتبر برای انجام خدمات، این حسن را هم دارد که میتوانید از سلامت و کیفیت مواد کاربردی یقین حاصل کنید. البته محصولات کراتینه دیگری هم در بازار موجودند که از قیمت پایین تری برخوردارند. ، به مهمترین سوال خدمات کراتینه در بازار میپردازیم. شاید این سوال برای شما هم پیش امده باشد .با مراجعه به یک متخصص میتوانید از این مساله مطمعن شوید که ایا کراتین برای مو های شما مناسب است یا خیر؟ همه این مزایا دست به دست هم داده تا این کراتینه جزء لیست بهترین مارک کراتینه مو قرار گیرد. شامپوی پس از کراتین: این شامپو باید 3 تا 5 روز پس از کراتینه مو به موها در حمام زده شود. به مدت ۷۲ ساعت بعد از کراتینه کردن مو های شما در درجه بالایی از شکنندگی هستند پس حد المکان از بستن مو های خود به وسیله سنجاق و گیره بپرهیزید. بهتر است ده روز پس از انجام کراتینه مو صبر کنید و سپس جهت رنگ کردن موهای خود با دکلره اقدام کنید. برای این کار بهتر است از صافکنندهها استفاده کنید که البته ویژگیها و مدت دوام گوناگونی دارند.

دیدگاهتان را بنویسید