روش کراتینه کردن مو و معرفی محصولات کراتین دار

ضمنا ميزان فرمالدئید در محصولات مختلف کراتین، متفاوت است و این مقدار معمولاً روی بسته بندی این محصولات ذکر می شود. به عبارت دیگر ترکیباتی که اول نوشته می شود مقدار بیشتری در شامپو هست. 2- ترجیحاً بدون سولفات باشد و یا مقدار سولفات آن به میزان حداقل باشد. چگونه باید تشخیص داد که شامپو بدون سولفات است؟ از روز سوم به بعد می توان موها را با شامپوهای ملایم شستشو داد. کراتین مردن مو ها به سلامت و زیبایی مو کمک میکند یا اگر موهای شما آسیب دیده اند به ترمیم و بازسازی آن کمک میکند خدمات کراتین مو در مراکز زیبایی و زیر نظر افراد اموزش دیده انجام میشود که اغلب برای انجام کراتین میتوانید از مشاوره آنها استفاده کنید.آرایشگر با توجه به تخصص خود و تجربه کافی که دارد میتوان به درستی به شما مشاوره خدمات کراتین دهد و با این کار باعث می شود بهترین خدمات را برای شما انجام دهد از جمله درباره مواد مصرفی یا مراقبت های پس از انجام خدمات کراتین و… کراتین موجود در بدن مهرهداران از نوع «آلفاکراتین» میباشد. کراتین یک نوع پروتئین است که به طور طبیعی در پوست، مو و ناخن وجود دارد. در این میان به خصوص، درمان های صاف کننده کراتین مورد توجه زیادی قرار گرفته است.

این پروتئین در اصلاح و احیای موهای آسیب نقش مهمی دارد و به طور مستقیم مورد استفاده قرار می گیرد. مردم شهر شیراز همیشه از روش های زیبایی و آرایشی استقبال بسیار خوبی می کنند و برای انجام کراتینه مو نیز آرایشگاه های تخصصی بسیار زیادی آماده خدمت رسانی به مردم خواهند بود. انجام کراتینه مو بسیار تخصصی بوده و در مدت زمان 2 الی 3 ساعت انجام می شود؛ به همین دلیل بایستی توسط یک آرایشگر متخصص و حرفه ای برای شما انجام شود. ترمیم موخوره و اصلاح موهای آسیب دیده در طولانی مدت خسته کننده است و بسیاری از افراد ترجیح میدهند تا از یک روش درمانی که اثرات طولانی تری داره برای این منظور استفاده کنند . یکی از سوالات رایج افرادی که به دنبال کراتین کردن موهای خود هستند موضوع حجم مواد مورد نیاز است که پاسخ این سوال در حجم و قد موهای شما میباشد به طور میانگین برای موهای کوتاه ۷۰ تا ۱۲۰ میل برای موهای متوسط ۱۰۰تا ۱۵۰ میل و موهای بلند ۱۵۰ تا ۲۵۰ میل و برای موهای خیلی بلند ۲۵۰ تا ۴۰۰ میل مورد نیاز است که با توجه به حجم موها این اندازه بین بازه ای که ذکر شده است قابل تغییر میباشد.

اگر شما برای حالت دادن به موهایتان مرتب از لوازم حرارتی استفاده میکنید ممکن است به پیوند بین ساختار کراتین موی شما آسیب برسد و منجر به شکستگی و موخوره شود. ماسک موی کراتینه مای یک منبع غنی از پروتئینها و مواد معدنی مورد نیاز موهای آسیب دیده و نیازمند ترمیم محسوب میشود که استفاده از آن برای موهای کراتینه شده موجب کمک به مکانیسم اثر کراتین بر موها و افزایش دوام آن خواهد شد. فرمالدهید ماده ای سرطان زا محسوب می شود. آیا می توانم با موی کراتینه شده به استخر یا دریا بروم و شنا کنم ؟ کراتینه برزیلی ۳ تا ۶ ماه ماندگاری دارد. با توجه به دستورالعمل روی ماده کراتین، 20 تا 30 دقیقه به کراتین روی موی خود زمان بدهید تا جذب کوتیکولهای ساقه موی شما شود و اثر احیایی خود را بر ساختمان مو اعمال کند. کراتین درمانی اگرچه نام درمان به دنبال خود دارد ولی برای پوست ممکن است آسیبزننده باشد. برای تشخیص بدون سولفات (عاری از سولفات) بودن شامپو باید به فهرست ترکیبات تشکیل دهنده شامپو نگاه کرد. همانطور که می بینید خبری از سدیم لورت سولفات و آمونیوم لوریل سولفات نیست. سولفات ها ( سدیم لورت سولفات و آمونیوم لورت سولفات ) ترکیباتی هستند که به خوبی کف می کنند.

1- سدیم لوریل اتر سولفات که همان سدیم لورت سولفات است. در این شکل ترکیبات تشکیل دهنده یکی از شامپوهای بدون سولفات برند آگاوه را مشاهده می کنید. گام ششم: بعد از گذشت این زمان مجددا موها می بایست سشوار کشیده شوند. بنابراین اگر به دلایلی نظیر رنگ و دکلره کردن موها و یا استفاده بیش از اندازه از اتو مو و سشوار این ماده در موها از بین برود، موها خشک و شکننده می شود. فرآیند کراتینه کردن مو یک کار نسبتا طولانی است که با توجه به حجم و بلندی موی شما ممکن است بین 2 تا 6 ساعت زمان لازم داشته باشد. روشی که بتوان مدت زمان بیشتری صافی و شفافیت مو، دوام و ماندگاری را نسبت به کراتین برزیلی ادامه داد.روش انجام اینگونه هست که ابتدا با کراتین برزیلی مو ها کراتین میشود و سپس صافی زاپنی روی مو میگزارند.برای انجام این روش حدودا چهار ساعت زمان نیاز هست. این روش جدیدا مورد استقبال بسیاری از مردم به خصوص بانوان قرار گرفته است که به دنبال صافی و درخشندگی موهای خود هستند.

دیدگاهتان را بنویسید