روش کراتینه کردن مو و معرفی محصولات کراتین دار

پس برای خرید کراتین خوب و با کیفیت به نکات اشاره شده دقت کنید و در صورت آشنا نبودن با مواد حتما به دنبال یک فروشگاه مناسب و متخصص در زمینه فروش کراتین مو باشید . مکملهای کراتین به صورت پودر و کپسول در دسترس هستند و در واقع نمیتوان آنها را در میان محصولات کامل و همچنین بی خطر قرار داد. برای اینکه بتوان کراتین رو کامل به موها بازگرداند برای بعضی افراد با یک بار جلسه امکانپذیر نیست. با این حال ممکن است این مواد تاثیری یکسان بر روی همه موها نگذارد و پس از آن با موهای کاملا صاف مواجه نشوید. همچنین جنس مواد کراتینه نیز برای مدت زمان کراتینه مو مهم است. کراتینه مو مردانه در واقع جایگزین روشهای سنتی نظیر گلت کردن موها که در آرایشگاههای مردانه رایج بود شدهاست. کراتینه مو یکی از روش های رایج صاف کردن مو و بر طرف کردن وزوز موهاست و اصطلاحا به آن “صاف کننده، معجزه گر” لقب داده می شود. مراقبت بعد از کراتینه مو آمازون …

یکی دیگر از روشهای مراقبت از موها بعد از کراتین کردن، استفاده از ماسک مو است. پس از شست و شو، موها را خشک کنید. در این مرحله از یک محصول دیگری به اسم اسپری دوفاز مخصوص موهای کراتینه استفاده کنید که از موهای شما در برابر نور خورشید، حرارت اتو و سشوار محافت میکند. عوارض جانبی کراتینه کردن مو با اولین شستشوی مو دیده می شود. در حین فرایند کراتینه کردن موبه روش برزیلی مقداری گاز فرمالدهید در حین اتوکشی مو در هوا آزاد خواهد شد.بنابراین جدا توصیه میشود برای پیشگیری از عوارض جانبی ناشی از تنفس این گاز خطرناک، حتما از ماسک فیلتر دار استفاده کنید. جنس موهای مختلف با توجه به نازکی و ضخیم بودن ،فری و حالتداربودن قطعا در نتیجه کراتینه تفاوت ایجاد میکند. از مضر بودن آن، سرطانزایی تا حرفهایی در مورد بینتیجه بودنش. به دلیل بالا بودن قیمت کراتینه مو در سالنهای زیبایی، بسیاری از بانوان ترجیح میدهند کراتینه مو را در منزل انجام دهند. گفتنی است کراتینه برای موهای رنگ شده نیز مناسب است ، فقط بهتر است کراتینه بعد از رنگ کردن مو انجام شود تا عمر بیشتری داشته باشد. موها را با استفاده از حوله خشک کنید اما بگذارید مقداری رطوبت طبیعی در موهایتان بماند تا مواد بهتر جذب آن شوند.

ماسک های داخل حموم برای موهای کراتین شده بهتر است که استفاده شود. به شکل کپسول بوده و با سوزن سوراخ شده ، روغن کراتینه داخل آن برای کراتینه کردن مو مورد استفاده قرار خواهد گرفت. روشی که از آن بیشتر به عنوان راهکاری برای صاف کردن موها یاد میشود. سپس به خانه رفته و چند روز از شستشوی مجدد موها خودداری می کنید. در افرادی که موهای وز و فری دارند یا به وسیله رنگ، دکلره یِ پی در پی یا به سبب وجود حرارت باعث از دست دادن کراتین موهایِ خود شده اند، این پروتئین به اندازه کافی در موهایشان وجود ندارد و با انجام کراتینه مو، این پروتئین مجدد به موهایشان باز می گردد. بعد از انجام کراتینه مو برای دوام بیشتر آن نحوه شستشو کمی متفاوت میشود. 4. کراتینه مو را از آسیب دیدن حفظ میکند و آن را ترمیم میکند. کراتین به صورت یک لایه بر روی ساقه مو مینشیند و شما باید شستشوی زیاد این مواد را از روی موی خود حذف میکنید. آموزش گام به گام کراتینه کردن مو میتواند فواید آن را به صورت تجربی به شما نشان دهد.

شستشوی زیاد و حمام رفتن مداوم میتواند دوام کراتین کردن مو را پایین بیاورد. شرکت ها و کارخونه های بزرگ تولید کننده کراتین دنیا با استفاده از فرمالید پایین در کراتین و کیفیت بالای مواد باعث رضایتمندی بسیاری از مشتریان خود شدند. کراتین تراپی مو مانند سایر روش های می تواند دارای معایبی نیز باشد. اما مانند هر پدیده دیگری، در مورد کراتینه مو هم شایعات و حواشی زیادی وجود دارد. اولین موضوعی که بعد از کراتینه مو به ذهنتان میرسد این است که چه زمانی برای شستشوی موی خود اقدام کنید. بسیاری از کارشناسان بر این عقیده هستند کسانی که موهای خشک و یا ورز دارند باید برای کراتین مو اقدام کنند. برای کراتینه کردن مو در خانه با گیاهان دارویی 5 قاشق غذاخوری از یک یا چند مورد از گیاهان فوق را با 2 تا 3 فنجان آب برای 30 دقیقه بجوشانید و سپس 1 قاشق غذاخوری سرکه به آن اضافه کنید.

دیدگاهتان را بنویسید