صفر تا صد کراتینه مو

به طور مثال برای موهای دکلره و آسیب دیده میتوانیم از کراتین های کادیوو، کراپلکس گلد یا اینوآر استفاده کنیم یا برای موهای نچرال از موادی مانند گلدلیبل یا نانوپلاستیا یا بیوتانیکس پرایم استفاده کنیم. به طور مثال شستشوی مداوم مو میتواند ماندگاری آن را کوتاه کمتر کند. کراتین پروتئینی است که به طور طبیعی در موهای افراد وجود دارد و کمبود آن می تواند باعث شکنندگی و ریزش مو شود. برای داشتن موهایی خوش حالت می توانید از کراتینه موها استفاده کنید و با کمک این روش به موهایتان فرم و حال بی نظیری ببخشید. برای کسب اطلاعات بیشتر شما می توانید از بخش ارتباط با ما تماس بگیرید. روش های مختلفی برای صافی و کراتینه مو وجود دارد، تاحدی که افراد از اصطلاحات آن گیج می شوند. کراتینه مو فقط به صافی مو کمک نمیکند بلکه در جهت احیا و ترمیم مو راهی موثر است. از آنجاییکه کراتینه مو به احیاء و بازسازی موهای آسیب دیده کمک میکند، تفاوتی نمیکند که این درخواست از طرف آقایان باشد یا خانم ها. نتیجه کراتینه مو با توجه به جنس و نوع مو متفاوت است و ماندگاری آن نیز معمولا سه تا شش ماه است که همچنان به نوع مو و اینکه موی شما صاف و یا زبر است یا چقدر شکننده و آسیب دیده است متفاوت است.

هر فرد نسبت به جنس موی خود نوع کراتینه را انتخاب و با کمک افراد متخصص این عمل را انجام میدهد. قبل از اینکه شما هم این روش را برای درمان موهای خود انتخاب کنید، بد نیست که مزایا و معایب آن را بشناسید و بهتر در مورد آن تصمیم بگیرید. آرایشگر متخصص و باتجربه کراتینه مو با توجه به نوع و نیاز موی مشتری، روش مناسب کراتینه مو برای وی را انتخاب مینماید. پس نتیجه میگیریم خرید هر کراتینی به شرط صافی خوب عاقلانه و درست نمیباشد.توجه داشته باشید استفاده از این نوع کراتین ها بعد از گذشت چند هفته باعث خشکی و دهیدراته شدن شدید موهایتان میشود . همانطور که گفته شد کراتینه مو بین سه تا شش ماه ماندگاری دارد و به نسبت روش های صافی دیگر، بسیار به صرفه تر است. کراتینه عمری بین سه تا شش ماه دارد و با استفاده از شامپوهای ویژه می توان بر ماندگاری آن افزود.

درست است که کراتینه مو باعث صافی و درخشندگی مو می شود، اما نباید انرژی و زمان صرف شده را نادیده گرفت. کراتینه مو طی مراحلی با تزریق کراتین به داخل ساقه مو باعث صافی و سلامتی مو میشود. اگر کراتینه به صورت درست انجام شود، باعث سلامت و زیبایی مو می شود و از آسیب روش های مشابه جلوگیری می کند. کراتین مو از برندهای زیادی عرضه می شود و برخی از آنها تقلبی هستند.. حتما تا به حال برایتان پیش آمده که با دیدن موخوره موهایتان، افراد زیادی به شما روش های معجزه آسا مختلف توصیه کنند. روی لیبل بسیاری از محصولات، کلمه کراتین ذکر شده است ولی این مورد به این معنا نیست که با استفاده از آن، حتما کراتینه درمانی انجام داده باشید. در ادامه بیشتر در این مورد توضیح خواهیم داد. بیشتر ما از حالت اصلی موهای خود راضی نیستیم. در واقع کراتینه مو دو روش دارد و دارای دو نوع متفاوت است، نوع اول فقط موها را نرم میکند و خشکی و آسیب مو را از بین میبرد و نوع دیگر بوسیله روش هایی بر لختی و صاف شدن مو اثر بسیار میگذارد.

به طور طبیعی در همه موها کراتین وجود دارد که در واقع یک نوع پروتیین است. کراتینه مو، انواع مختلفی دارد که روش هر یک نسبت به نوع مو و خواست مشتری متفاوت است. مواد کراتینه آسیبی به مو نمی زند مگر آنکه از برند های نا معتبر و یا بی کیفیت و ارزان استفاده شود. بهطورکلی در خرید کراتین مو، در وهله اول باید به کیفیت مواد سازنده و نوع ترکیبات محصول توجه داشته باشیم و هرگز نباید از کیفیت به بهای قیمت ارزانتر، چشمپوشی کنیم. مرکز خدمات کراتینه پرنیا برای تضمین سلامت موی مشتریان خود، از مرغوب ترین و بهترین مواد اولیه استفاده می کند. هر گونه آسیب به بافت کراتین مو سبب از دست رفتن سلامت و دوام موها می شود. در صورتی که کراتین در موها کم باشد موها حالات درخشان و صاف خود را از دست م دهند و در این هنگام ما از کراتین مو که یک روش مصنوعی است استفاده می کنیم. کراتینه مو، بصورت موقتی و برای مدت 6 ماه روی موهای شما باقی می ماند ولی ریلکسرهای شیمیایی، دائمی هستند. کراتین همان پروتئین اصلی موجود در مو، دندان و ناخن است.

دیدگاهتان را بنویسید