صفر تا صد کراتینه مو

در واقع کراتین مو می تواند ساختار بهم ریخته ، آسیب دیده و خشک شده مو را بهبود بخشد و همینطور میزان رطوبت موجود در موهای شما را بالا ببرد. مواد شیمیایی موجود در کراتین مو مثل فرمالدهید بسیار مضر و خطرناک هستند و به نوعی یک ماده تحریک کننده ایجاد سرطان محسوب میشود.بنابراین در استفاده از کراتین مو باید در رعایت موارد ایمنی بسیار توجه به خرج دهید. کراتین در واقع پروتئین اصلی موجود در مو، دندان و ناخنهاست و باعث صافشدن و درخشندگی موها میشود. همچنین باعث نرمتر و صافتر شدن موها میشود. همچنین دستمزد آرایشگر هم با توجه به ساعات طولانی کار و اتوکشی قابل توجه است. ان قسمت از مو که کراتینه شده همیشه با قسمتهای دیگه ی مو که در عرض چند ماه آینده رشد میکند متفاوت بوده و نرمتر و صافترهست . البته باید بگویم که به دلیل سرعت رشد موهای آقایان و کوتاهیهای ماهانه، شاید ماندگاری آن نسبتاً کمتر باشد.

به همین دلیل ریباندینگ یک روش دائمی است. برای جلوگیری از آسیب به موها حتماً از یک محافظ حرارتی استفاده کنید. باور کنید این کار نه تنها صرفه جویی نیست بلکه ممکن است هزینههای بیشتری هم روی دستتان بیندازد. روش کار کراتین در واقع صاف کردن موها نیست، بلکه به این صورت است که هنگام کراتینکردن موها، محلولی استعمال می شود که کراتینه با موها ترکیب شده و آسیب های کوتیکول مو را ترمیم می کند و در نتیجه کراتینه موجب براق شدن و کاهش وز مو شده اما به طور مستقیم موجب صاف شدن موها نمی شود. به همین سبب با این روش درمانی پس از مدتی موهای سالم و درخشانی پیدا می کنید. در گزارش نانوپلاستی مو اطلاعات بیشتری در مورد آن کسب کنید. همچنین در طول پروسه انجام آن ممکن است دچار سوزش چشم و مجاری تنفسی شوید که جای نگرانی ندارد. همچنین تجهیزات مورد نیاز آن هم، تخصصی و گران قیمت هستند.

برای تعیین قیمت و مشاوره بهتر است عکس موهای خود را برای ما یا مرکز کراتین مورد نظر خود ارسال کنید. بعد از حمام موها را با حوله خشک کنید تا آبچکان نباشند. در مرحله بعد آموزش تصویری کراتینه و احیا کردن مو در خانه، موهای خود را از پشت سر به چهار قسمت تقسیم کرده و با برس رنگ مو، شانه و یا اسفنج آنها را به صورت لایه لایه به موی خود بزنید. به طور میانگین قیمت کراتینه از حدود 600 هزارتومان تا 4 میلیون تومان یا بیشتر متغیر است. کراتینه مو که خود به روش های برزیلی و احیایی تقسیم می شود برای ترمیم موهای زنان و مردان به کار می رود. در واقع عامل اصلی که سبب سوزش چشم شما میشود همین ماده است. از طرفی تکنولوژی صفحات باعث میشود موها هنگام اتوکشی اصلا آسیب نبینند. اثر اول آن دائمی است و مو های ترمیم شده دوباره به حالت آسیب دیده باز نمی گردند ، اما خاصیت صاف کنندگی آن موقتی است و معمولا تا ۴ ماه دوام می آورد. همچنین اگر شما از جمله افرادی هستید که موهای به شدت فر و مجعد دارید کراتین بهتر است روی اثرگذاری بالای کراتین حساب باز نکنید. چه عواملی بر روی قیمت کراتینه موی خانمها تاثیر میگذارد؟

نانوپلاستی یک روش صافی موهاست که برای خانمها در دوران بارداری، شیردهی و حتی کودکان هم مناسب است. صحبت کردن در خصوص آسیبها و مضرات کراتین کمی سخت است. در غیر این صورت اتوکشی سخت یا حتی غیرممکن است. به خصوص اگر شما موهای آسیب دیده یا دکلره شده دارید. انجام این کار بعد از درمان فقط نفوذ رنگ به موهای شما را دشوار می کند ولی اگر قصد این کار را دارید پس از سه هفته یا بیشتر اقدام کنید. موهایتان رو به گونه ای به مواد آغشته کنید که هیچ تار مویی خشک نماند. در اولویت بعدی کسانی که موهای وز و درهم و پیچیده دارند و در اولویت سوم کسانی که موهای سالم و بدون وز دارند، قرار میگیرند. در خصوص ویتامینه کردن موها باید گفت که در واقع به هر عمل تقویتی مثل بوتاکس یا روغن درمانی موها، ویتامینه میگویند. دقت داشته باشید که برای گرفتن نتایج مطلوبتر، بهتر است از ماسکهای بدون سولفات یا مخصوص کراتین استفاده کنید.

دیدگاهتان را بنویسید