صفر تا صد کراتینه مو

کراتینه برزیلی برای افرادی که موهای فر و وز دارند مناسب است. تمام انواع کراتین برای موهای شما مناسب نیست. اما اینکه آیا کراتین مو با مواد حاوی فرمالدهید بر سلامت فرد اثر طولانی مدت دارد یا خیر و این اثرات چه هستند، هنوز اطلاعات کافی در دسترس نیست. • فرهای صاف تر: البته، هدف از کراتینه درمانی، ایجاد موهای صاف بدون انعطاف نیست. برخی از عوامل بر میزان ذخیرهسازی این ترکیب پرفایده اثرگذار میباشد مانند مصرف گوشت، سطح هورمونهای تستوسترون، ورزش کردن و غیره. به عنوان مثال، یک مطالعه در سال 2014 بر روی کراتین های عرضه شده در آفریقای جنوبی نشان داد که 6 محصول از 7 محصول حاوی 0.96 درصد تا 1.4 درصد سطح فرمالدئید یعنی پنج برابر بیشتر از سطح ایمن توصیه شده، هستند. به همین سبب علم و تکنولوژی به کمک این قبیل افراد آمده و در این امر به آنها کمک میکند. بنابراین، بهتر است کمی بیشتر هزینه کرده و از افراد متخصص کمک بگیرید.

که یک مارک حرفه ای و مطمئن است. این روش از کراتین در واقع تلفیقی از کراتین برزیلی با استفاده از ماده صاف کننده ژاپنی است.ماده صاف کننده ژاپنی، همانطور که از نامش پیداست منشا پیدایشی در کشور ژاپن دارد که تاثیر بسیاری بر صاف شدن موها و از بین بردن وز آنها دارد. در این مطلب سعی داریم به موضوعاتی درباره کراتینه مو و مواردی مانند فواید کراتین و عوارض آن و همینطور قیمت کراتینه بپردازیم. اولین نکته و مهمترین نکته درخرید کراتین مو مناسب ،انتخاب کراتین مناسب با وضعیت کنونی موهای شما میباشد.یعنی اگر موهای دکلره داریم مطمین باشیم که کراتینی که میخواهیم خرید کنیم مناسب موی دکلره باشد یا بالعکس اگر دارای موهای طبیعی و نچرال هستیم کراتین مناسب این موها را انتخاب کنیم . این روش برای افرادی که دارای موهای بسیار درهم و وزشدهای دارند مناسب است. به طور مثال کراتینه مو برزیلی برای کسانی مناسب است که موهای بسیار فر و وز دارند. از این رو انتخاب مواد کراتینه مناسب و انجام آن در خانه بدون حضور یک آرایشگر و کراتین کار ماهر ریسک بسیار بالایی دارد. فارغ از اینکه کراتینه مو فرمالدهید داشته باشد یا نه، کراتینه مو مستقیما با فولیکول در ارتباط است و منافذ مو را با کراتین و پروتئینهای ضروری مو پر میکند.

بنابراین یکی از مهمترین نکات در زمان کراتینه کردن مو توجه به ترکیبات مورد استفاده در این زمینه است. کراتین برزیلی یکی از روشهای کراتینه کردن موهای وز و مجعد است. به همین دلیل ممکن است افراد بعد از مدتی شاهد ریزش مو و آسیب بیشتر موهای خود باشند. بافت موی سر در اثر استفاده از کراتین ممکن است آسیب ببیند. در این روش بسته به نوع مواد و همچنین میزان تبحر و تکنیک اپراتور، موی افراد ممکن است از سه ماه تا یکسال صاف بماند. • موهای ابریشمی: قرار گرفتن در معرض نور خورشید، رنگ مو و سایر درمان های شیمیایی موجب از بین رفتن کراتین طبیعی مو می شوند و نواحی متخلخلی باقی می گذارند که که در برابر شکستگی و آسیب های دیگر آسیب پذیرتر هستند. در این روش مواد مورد استفاده با استفاده از تکنیک های خاصی به ساقه موها تزریق می شود. اگر موهایتان آسیب زیادی داشته باشد باید از مواد بیشتر و یا حتی گران تری برای ترمیم آن استفاده کنید، پس باز هم قیمت کراتینه مو زنانه در کرج بالاتر خواهد رفت. در این روش هم از اتو موی سرامیکی استفاده شده و در حدود 2 ماه اثربخشی آن بر روی موها دیده میشود.

اما باید این را در نظر داشته باشید که هرگونه عملی مانند رنگ کردن، اتو کردن و سشوار کشیدن، موهای شما را از حالت طبیعی آن خارج کرده و باعث از بین بردن برخی از آنها میشود. بنابراین کراتینه کردن موها برای یک مدت طولانیتر شاید آسیب کمتری را برای شما به دنبال داشته باشد و گمان اینکه این روش صاف کردن موها عملی بسیار مشکلزاست، گمان نادرستی است. این امر خود سبب وز شدم موها می گردد. شانه کردن این موها سخت بوده و مشکلاتی مانند جدا شدن ریشه مو از سر همراه با درد به دنبال دارد. کراتین پروتئین اساسی موجود در موها است که باعث درخشش و صاف شدن موها می شود و اگر شما موهای وز یا فر دارید کراتین موجود در موهایتان به اندازه کافی نمی باشد در نتیجه عدم وجود کراتین کافی سبب وز شدن موها می شود. کراتین چنانچه گفتیم یک پروتئین طبیعی است که در بدن به طور خودکار به وجود میآید.

دیدگاهتان را بنویسید