عوارض و آموزش ویدیویی ✅

کراتینه مو برای همه توصیه نمی شوند : کراتینه مو برای خانم های باردار به هیچ وجه توصیه نمی شود. پاسخ: خیر موهای زیری مواد نخورده و به حالت قبل از موهای کراتینه شده در میایند اما چون موهای رویی کراتینه شده معمولا ۴ ماه زمان میبرد تا سختی سشوار را برای شما بیاورند. همچنین اگر از آن دسته افرادی هستید که بر اثر سشوار کشیدن و اتوی موی بیش از حد موهای نازکی دارند ، میتوانید برای ضخامت بخشیدن به موهایتان از کراتینه مو استفاده کنید. 3 روز مانده به پایان خدمت سربازی راز شومی از زنم فهمیدم! 4)مزیت دیگر میکروبلیدینگ ابرو آن است که مدل ابروی شما در زمان استحمام و یا استخر ثابت مانده و پاک نمیگردد . 6) در صورتی که به دلیل تغییر مد یا حتی سلیقه شخصی تمایل به تغییر مدل آن داشته باشید ، به راحتی این امکان برای شما وجود خواهد داشت.

اگر جزو بسیاری از بانوانی هستید که از حالت ناخوشایند موی سر خودتون خسته شدید و واقعا موهای صاف و لخت رو دوست دارید بهتون خبر خوبی رو میخواهیم برسونیم چون در سایت آرایشی بانه بهترین های کراتینه کردن موی سر رو بهتون معرفی میکنیم همراه با لیست قیمت انواع مدل کراتینه مو تا در کمترین زمان ممکن با بهترین کیفیت و ماندگاری بالا موهایی صاف و شلاقی را داشته باشید. برای جلوگیری از خشک شدن موهایتان، ماست با خاصیت مرطوب کنندگی خود، اثر خشک کنندگی کراتین را میکاهد تا مطمئن شود موهای شما شکننده نمیشوند. بعد از اتمام زمان لازم باید موهای فرد را خشک کنید. انتخاب مارک مناسب برای کراتینه کردن مو اولین قدمی است که باید بردارید چون همه محصولات مربوط به کراتینه کردن مو با هم یکی نیستند. کراتینه کردن مو نیز با بروز واکنش های آلرژیک در تعدادی از افراد همراه بوده است. از بهترین روش های صافی و آبرسانی و لطافت بخشیدن به موهای سر بدون اینکه آسیبی به مو های سما وارد شود کراتینه مو است. از آنجایی که مردم اغلب فکر میکنند کراتینه مو فقط برای زنان است، من از اصطلاحات مردانه در این بخش استفاده کردم تا تاکید کنم که کراتینه به همان اندازه برای موهای مردانه مؤثر هستند.

خیلی مهم است که فاصله پوست صورت از بخار آب به اندازه و مناسب باشد ، تا دچار سوختگی نشوید . این مرحله غالبا قبل از شستن موها صورت می گیرد اما به دستورالعمل محصول نیز بستگی دارد. محصول کراتین Salerm Keratin Shot به شکل اسپری عرضه می شود اما برای استفاده از Keratin Complex باید از کاسه و قلمو استفاده کنید. یعنی بعد از کراتینه مو به راحتی می توان به موها حالت داد. بعضی از انواع کراتینه مو ماندگاری بالای چند ماه یعنی از 3 الی 6 ماه دارند؛ در حالی که برخی فقط برای از بین بردن وز مو به کار میروند و ماندگاری کمتری و حداکثر دو ماه دارند. زمان اثر کردن مواد کراتینه مو از محصولی به محصول دیگر فرق می کند؛ بنابراین قبل از استفاده از هر ماده ای دستورالعمل های تولید کننده محصول را به دقت بخوانید. مجموعه زیبایی تهران بکس مرکز تخصصی کراتینه موی آقایان در تهران است که عده ای آن را با نام تهران کراتین Tehrankeratin میشناسند. بعد از اینکه با مشتری تان مشورت کردید و به همه سوالات او درباره فرایند کراتینه کردن مو جواب دادید وقت آن می شود که موهای او را کاملا با شامپو بشویید.

موهایتان را به چند بخش تقسیم کنید و ماسک را به خوبی در همه نقاط مختلف مو بمالید. اگر قصدتان از کراتینه کردن مو این است که موی خود را ترمیم کنید بهتر است موهای شما کاملا خشک باشند اما اگر قصد کراتینه برزیلی موهای خود را دارید بهتر است مقداری نم روی موهای شما بماند تا از کراتینه کردن موی زنانه، نتیجه بهتری بگیرید. اگر بیماری مزمن هم دارید ممکن است آسیبپذیرتر باشید. به شما توصیه می کنم حتما این مقاله را مطالعه نموده و در ادمه همراه ما باشید. پاسخ : اگر در سالن ما ( تهران بکس ) کراتینه کنید ما شامپو و ماسک مناسب شما را موجود داریم ولی اگر جای دیگه این کار را کردید بهتر است از آرایشگر خود بپرسید. شامپو نه تنها چربیها و گرد و غبار مو را از بین میبرد بلکه به جذب بهتر مواد نیز کمک میکند. این کار احتمالا کمی وقت ببرد چون هنوز مواد کراتینه روی مو هستند؛ اما حوصله به خرج بدهید و تا حد امکان موها را خشک کنید. سوال: کراتینه مو آقایان چند وقت ماندگاری دارد؟ سر مشتری را به عقب و روی صندلی برگردانید و اقدامات اولیه مربوط به کراتینه کردن مو را انجام بدهید.

دیدگاهتان را بنویسید