فواید کراتینه مو زنان و مردان

کراتینه مو مستقیما با فولیکول در ارتباط است و منافذ مو را با کراتین و پروتئینهای ضروری مو پر میکند. به جای تغییر دادن ساختار شیمیایی مو، در روش کراتینه، منافذ با پروتئین ها پر می شود در نتیجه باعث نرمی و درخشان شدن بیشتر مو می شود. مرکز زیبایی صورت تهران تاتو سنتر دارای چندین سال سابقه کاری درخشان در زمینه های آرایشی و بهداشتی در شمال شهر تهران می باشد. در نتیجه این امر برای مراکز زیبایی و آرایشگاهها فرصتی فراهم آورده که با استفاده از روشهای مختلف، تا حدودی موها را صاف و درخشان کنند. تهران تاتو سنتر از جمله مراکز معتبر با کادر حرفه ای در زمینه کاشت ناخن، هاشور ابرو، میکرو نانو ابرو و دیگر خدمات ابرو و مژه می باشد. کراتین با لایه محافظتی که روی مو ایجاد میکند مانع از از بین رفتن رنگ به دلایل محیطی میشود و از محو شدن رنگ جلوگیری می کند.

از طرفی این مورد برای مشتریان که فقط سالیانه یک یا دوبار در معرض آن قرار میگیرند میزان خطر را پایینتر میآورد. برای اینکه موهای شما در فرایند کراتینه مو کوچک ترین آسیبی نبیند، باید از یک آرایشگر متخصص کراتینه مو کمک بگیرید. رازهای زیادی پیرامون کراتینه وجود دارد؛ اگر قصد دارید موهای خود را کراتینه کنید، این راهنما به شما کمک میکند که بهترین تصمیم را بگیرید. بله. در منزل می توانید این کار را انجام دهید ولی انتظار نداشته باشید که نتیجه سالن آرایشی را بگیرید. پس از کراتینه صحیح موهایی لخت و زیباخواهید داشت که از شانه کردن آن لذت میبرید.این کار را حتما زیر نظر متخصص و کارشناس زیبایی انجام دهید. با این توضیحات، خرید مواد کراتینه مو از یک برند معتبر از فروشگاهی که محصولات را با مناسبترین قیمت عرضه میکند، در مقایسه با محصولات ارزان اما بینامونشان، اقدامی بهمراتب منطقیتر خواهد بود. برای اینکه کراتینه مو، مدت بیشتری دوام داشته باشد، باید بعد از انجام این کار، از شامپوها و نرم کننده های خاصی استفاده کنید که قیمت بالایی دارند. کراتینه مو، بصورت موقتی و برای مدت 6 ماه روی موهای شما باقی می ماند ولی ریلکسرهای شیمیایی، دائمی هستند. آیا این کار را می توان در منزل انجام داد؟

آیا کراتینه مو تفاوتی با صاف کننده مو یا ریلکسر دارد؟ ریلکسر های شیمیایی، ساقه های مو را می شکنند و بازسازی می کنند در نتیجه موها ضعیف تر ولی صاف می شوند. بعد از کراتینه کردن مو، موهای شما برای مدت دو تا سه ماه، براق و صاف و لخت باقی می مانند. بعد از چند ماه، این پروتئین های تزریق شده، شسته می شوند. قیمت کراتینه مو چند است؟ از این رو با قیمت های متفاوتی عرضه می شوند. البته گفتنی است که حتی با نبود شامپوی سولفات فیری هم کراتین شما بطور کل از بین نمی رود، ولی مدت دوام آن کم کم کوتاه تر می شود. البته که تأثیر کراتینه مو بستگی بسیار زیادی به میزان سالم بودن موها، ضخامت طبیعی موها و نوع کراتینهی مویی دارد که استفاده میکنید. البته روش های دیگری نیز برای صاف کردن موها وجود دارد و هیچکدام از این روش ها خاصیت درمانی و احیای کراتین مو را ندارد و تمامشان شیمیایی هستند. پس وقتی میزان این ماده براثر قرار گرفتن در معرض آفتاب مستقیم، مواد شیمیایی یا تغییر سبک زندگی در سلولهای پوست و مو کم میشود، موها شادابی خود را از دست داده و به اصطلاح وز و زبر خواهند شد.

علاوه بر این، بعد از کراتینه نیز باید مراقب موهای خود باشید! در کراتین صافی مو علاوه بر احیاء موهای آسیب دیده، موها صاف و ابریشمی می شوند. نوع دوم کراتینه مو، علاوه بر رفع آسیب، سبب درخشندگی مو نیز میشود. کراتینه کردن مو موجب درخشندگی و زیبایی موهای شما می شود اما در عین حال می تواند ضررهای هم داشته باشد. کراتین در صنعت به صورت مایع درآمده و جایگزین کراتین طبیعی می شود. به یاد داشته باشید، برای نتیجه گیری بهتر از این روش کراتینه مو خانگی، باید هر هفته و به صورت مداوم از آن استفاده کنید تا بتوانید با کراتینه مو در خانه با مواد طبیعی موهایی نرم و صاف داشته باشید. استنشاق مداوم بخارهای ناشی از این ماده در درازمدت باعث خونریزی بینی و مشکلات تنفسی میشود. در نتیجه کراتینه مو، موقتی است و بعد از چند ماه کاملا شسته میشود و از بین میرود. اگر در سالن آرایش کراتینه انجام دهید، تا چند ماه باقی می ماند ولی کراتینه در منزل فقط چند هفته عمر دارد.

0 دیدگاه دربارهٔ «فواید کراتینه مو زنان و مردان;

دیدگاهتان را بنویسید