فواید کراتینه کردن موی سر – ویرگول

عارضهی دیگری که در اثر کراتین مو در منزل برای برخی دیگر از افراد به وجود میآید، انواع و اقسام حساسیتهای پوست و مو است. برای همین اگر قصد کراتینه کردن موهایتان را دارید، بهتر است برنامه دیگری برای روز خود در نظر نداشته باشید چرا که میتوانیم بگوییم نمیتوانید به برنامههای دیگرتان برسید، همچنین در حین کراتینه کردن موهایتان نمیتوانید از کتاب، مجله یا گوشی تان استفاده کنید چرا که در اکثر مواقع لازم است چشمانتان را ببندید تا کراتین به داخل چشمانتان نفوذ نکند، زیرا این ماده بسیار قوی است و اگر وارد چشم هایتان شود آسیب زیادی را به آنها وارد میکنید. روشهای طبیعی مختلفی برای انجام کراتینه مو در منزل وجود دارد که در بالا بهطور مفصل به آنها پرداخته شده است میتوانندروشی موثر و بدون عوارض باشند.. استفاده ازمواد شیمیایی برای کراتین مو در برخی از افراد ممکن است عوارضی مانند ریزش مو، نازک شدن مو و همچنین حساسیتهایی از قبیل سوزش و خارش سر به وجود بیاید.

باید توجه داشته باشید که اگر این علائم پس از انجام کراتینه مو در منزل برای شما به وجود آمد، این روش را برای همیشه کنار بگذارید؛ چرا که در صورت تداوم میتواند منجر به بروز حساسیتهای دائمی ناشی از کراتین شود. همچنین با توجه به حالت موی سر شما باید از شامپوهای مخصوص استفاده نمایید که فاقد مواد شیمیایی مضر و سولفات باشند. به علاوه توجه داشته باشید که ویتامین A موجود در موز سبب مرطوب شدن آن میشود. در کنار موز و تخم مرغ، باید مقداری عسل طبیعی نیز استفاه شود تا مواد مغذی ضروری موی سر بهطور کامل تامین شود. در همین راستا توصیه میشود تا دو روز از بافتن یا بستن موی سر خود اجتناب کنید. این لایه در قسمتهای زیرین مو است ۸۰ تا ۸۵ درصد موها را تشکیل میدهد. کراتینه کردن مو در منزل یا همان کراتینه طبیعی مو، عوارض کراتین مو که با مواد شیمیایی انجام میشود را به شدت کاهش میدهد. بوتاکس مو با پوشاندن حفرات ریز ساقه مو سبب صافی و کاهش وز آن میشوند. حفرات ریز تارهای مو را با فیلرهایی تقریبا شبیه کراتین میپوشاند. ان قسمت از مو که کراتینه شده همیشه با قسمتهای دیگه ی مو که در عرض چند ماه آینده رشد میکند متفاوت بوده و نرمتر و صافترهست .

مواد لازم برای کراتینه مو در منزل به کمک این ماسک یک عدد آلوئه ورا و 2 قاشق سوپ خوری جو دو سر است، که هر دو این مواد خواص فراوانی برای مو دارند و هنگامی که در کنار هم قرار می گیرند، به خوبی می توانند باعث صاف و یکدست شدن موها شوند. به همین دلیل تا چند روز بعد از کراتین مو در منزل، حتما از قرار دادن موی سر در معرض دمای بالا خودداری کنید. یک ساعت باید این ماسک روی سر شما باقی بماند. باید مطمئن شوید که کراتین مو برای شما عوارضی به همراه ندارد. بوتاکس مو برای کی خوبه؟ اگر میخواهید بوتاکس مو بزنید؛ باید ببینید اصلا کاندیدای مناسبی برای این استفاده از این ماده هستید؟ اما اگر بخواهیم درباره ماسک مو بگوییم باید عنوان کنیم که، ماسک مو یک روش درمانی و نرم کننده عمیق است که به بهبود موهای آسیب دیده کمک میکند. بوتاکس مو را بزنیم یا کراتین مو؟

3. در این مرحله موهای خود را به ۴ الی ۸ بخش تقسیم نمایید. کراتین مو هم که نوعی پوشش بر موهای آسیب دیده است؛ در نینیبان مزایا و معایب، این دو عامل مراقبت از مو را بررسی میکنیم. هرچند که تحقیقات میگویند که فرمالدهید یک گاز سرطان زا است اما هنوز نتوانستهاند اثر آن را هنگام کراتین به طور دقیق بررسی کنند. اما آموزش کراتینه مو در منزل به کمک این مواد را بررسی میکنیم. از این رو توصیه میکنیم از کراتینه مو در دوران پریودی صرفنظر کنید. در محصول بوتاکس مو چی هست؟ آلفاپرف در یک کیت که حاوی چهار محصول است عرضه میشود. بعد از انجام یک روش کراتینه مو در منزل نیز باید مراقبتهایی را حتما لحاظ کنید. کسانی که موهای خود را کراتین می کنند باید 3 تا 4 روز صبر کنند و پس از آن به حمام بروند. یک نوع کراتینه مو صرفا برای موهای فر ریز تا متوسط استفاده میشود. پس از اینکه محلول را به تمام موی خود زدید اگر جنس مویتان معمولی باشد آن را در مدت 30 دقیقه و اگر موی فر دارید مدت یک ساعت بر روی موهای خود بگذارید تا اثر کند.

دیدگاهتان را بنویسید