قیمت کراتینه مو زنانه و هزینه کراتین مو مردانه – خدمت از ما

موارد را تا جایی مخلوط کنید که مواد نرم و یکدست شوند. توجه داشته باشید که بعد از کراتینه کردن نمی توانید موهایتان را تا سه روز بشویید بنابراین بهتر است در این مرحله از آموزش کراتینه کردن مو تا جایی که امکان دارد موهایتان را به خوبی بشویید. بعد از کراتینه کردن موها در هنگام شستن آن ها نباید فشار زیادی را به موهایتان وارد کنید و موها را باید به آرامی بشویید. توجه داشته باشید که نیازی نیست حجم زیادی از محلول را روی موها بمالید و میزان محلول باید به اندازه ای باشد که همه موهای شما را پوشش دهد و آن ها را مرطوب کند. برای کراتین خانگی مو با برنج، در اولین قدم باید مقداری برنج سفید یا برنج قهوه ای را با مقدار مناسبی آب روی حرارت بگذارید و اجازه دهید تا برنج به طور کامل بپزد. ریزش مو: متاسفانه یکی دیگر از عوارض کراتینه کردن مو ریزش موهاست که پس از اولین شستشو شروع میشود.

از روز سوم به بعد می توان موها را با شامپوهای ملایم شستشو داد. ۷. در مرحله بعدی آموزش کراتینه مو بعد از اینکه موها به صورت کامل خشک شد با کمک اتوی مو با درجه ۴۰۰ تا ۴۵۰ شروع به صاف کردن موهایتان کنید. همچنین بعد از شستن موها باید آنها را با باد متوسط سشوار خشک کنید. بعد از کراتینه کردن موها از شامپوهای بدون سولفات برای شستشوی موهای خود استفاده کنید. تقریبا بعد از دو تا سه ماه، موهای شما به حالت قبلی خود برمیگردد. موهایتان را تا ۴۸ ساعت بعد از کراتینه کردن نباید با گیره و یا کش ببندید. وجود عسل در این کراتینه برای این است که رطوبت را در موی شما قفل کند تا ویتامینها و پروتئینها به خوبی جذب موی شما شوند. جواب: در بازار کراتین های مو بسیار زیادی وجود دارد که هر کدام درصد ماندگاری متفاوتی دارند. در صورتی که مراحل کراتینه کردن موها درست و اصولی انجام گیرد و همه چیز درست پیش برود، آسیب یا خطر چندانی متوجه افراد نمی شود، اما از آنجا که درصد زیادی از افراد پرهیز و عدم استفاده از کار با مواد حاوی فرمالدهید را جدی نمی گیرند، بنابراین عوارض نسبتا سنگینی در میان مدت و بلندمدت متوجه شان خواهد شد.

اگر شما تمایل دارید از کراتین به عنوان روش ترمیمی برای احیاء کردن موهایتان استفاده کنید بهتر است در این مرحله موها را به صورت کامل خشک کنید و اگر به دنبال کراتینه موها به صورت برزیلی هستید اجازه دهید موهایتان مقداری نم داشته باشد و موهایتان را در حدود ۸۰ تا ۹۰ درصد خشک کنید. 6. پس از آن موها را با استفاده از سشوار خشک می کنند. از این کپسول با موهای خشک و تمیز استفاده کنید. اگر جزو بسیاری از بانوانی هستید که از حالت ناخوشایند موی سر خودتون خسته شدید و واقعا موهای صاف و لخت رو دوست دارید بهتون خبر خوبی رو میخواهیم برسونیم چون در سایت آرایشی بانه بهترین های کراتینه کردن موی سر رو بهتون معرفی میکنیم همراه با لیست قیمت انواع مدل کراتینه مو تا در کمترین زمان ممکن با بهترین کیفیت و ماندگاری بالا موهایی صاف و شلاقی را داشته باشید. اما در ایران، متأسفانه در بسیاری از موارد، تکنیک کراتینه کردن مو توسط افراد نا آشنا و بی تجربه انجام می شود.

توجه داشته باشید که این عمل نیازمند تجربه و مهارت بسیار است و هرگونه سهل انگاری و اشتباه در اتوکشی نهایی ممکن است موجب آسیب دیدن موهای شما بشود. این علایم شامل خارش و دانه های قرمز رنگ است که علایم رایج آلرژی شمرده میشوند باید توجه داشته باشید چنانچه زمینه حساسیت دارید، در انتخاب این شیوه قدری تامل کنید. با توجه به سایر روش های صاف کردن مو به صورت موقت و دائم، استفاده نمودن از این روش نیاز به مراقبت کمتری دارد. مولتی کراتین در نظر دارد با معرفی بهترین سالن های زیبایی در کشور گام موثری در حوزه بلوغ سالن های زیبایی از بین مشتریان خود بردارد و برای برندسازی هرچه بهتر این عزیزان و مشتریان در شهر های خود چه در اینستا و صفحات مجازی و گوگل و سایر موتورهای جستجو و چه در سطح شهر و در کشور کمک شایان ذکری انجام دهد لذا از شما خریداران محترم خواهشمندم حتما پس از خرید یا پیش از آن با پشتیبانی ما تماس گرفته و برای ورود به این دوره برند سازی مولتی کراتین اعلام آمادگی کنید. این وب سایت پلتفرمی برای معرفی بهترین های مشاغل تخصصی در زمینه آرایشی و زیبایی می باشد که این مهم بزرگترین مزیت وب سایت می باشد .

دیدگاهتان را بنویسید