قیمت کراتینه مو زنانه و هزینه کراتین مو مردانه – خدمت از ما

هنگام خرید کراتین مو باید دقت داشته باشید که در عمل کراتینه مو از محلولی استفاده میشود که باعث آغشته شدن کراتین با موها شده و کتیکول مو را به سبب نبود آن در موهای آسیبدیده، ترمیم میکند. عناصر بسیار دیگری نیز در مواد کراتین مو وجود دارد که از جمله آن ها می توان به متیلن گلیکول، فرمالین، متاندیول و متانال اشاره کرد که سرطان زا بوده و ترکیبات مضر خود را در هنگام ترکیب با آب آزاد می کند. بخش عمده ای از نگرانی ها در مورد استفاده از کراتین مو را فرمالدئید در بر می گیرد. در گام بعد باید سس را به آرامی روی موهایتان ماساژ دهید (برای این کار می توانید از یک برس یا شانه مو نیز کمک بگیرید) ، به گونه ای که تمام موها به صورت کامل به سس آغشته شود. فرمالدئید یک گاز قوی با بوی بد است و معمولا در ساخت مصالح ساختمانی، ساخت تخته فیبر و چسب چوب مورد استفاده قرار می گیرد. ابریشم و ساتن، میزان اصطکاک بین مو و بالشت را کاهش می دهند و باعث شکستگی کمتر مو می شوند. در سال 1987، آژانس حفاظت از محیط زیست ایالات متحده، فرمالدئید موجود در کراتین را به عنوان ماده ای که می تواند در صورت طولانی مدت موجب بروز آسیب های جسمی و سرطان باشد، طبقه بندی کرد.

برای اینکه از حداکثر فواید و مزایای کراتینه مو مردانه بهره مند شوید لازم است برای انجام کراتین مو حتما به مرکزهای تخصصی و حرفه ای که در زمینه کراتینه مو فعالیت دارند مراجعه کنید تا هم از مواد باکیفیت و عالی برای کراتینه مو مردانه استفاده شود و هم اینکار توسط افراد باتجربه و آموزش دیده انجام گیرد تا کمترین آسیب به موها وارد شود. کراتین مو حاوی ماده ای به نام فرمالدئید است که سرطان زا می باشد . در پایان نیز تقاضامندیم هرگونه ابهام یا سوالی پیرامون طرز تهیه کراتین خانگی مو در ذهنتان مطرح شده را از طریق بخش ارسال دیدگاه با ما در میان بگذارید. در واقع کراتین یک نوع پروتئین که به صورت طبیعی در بدن ما هستند که در ناخن، مو و دندان ما وجود دارد عنصر استفاده شده در آن فرمالدئید است که عامل بیماری زا است برای کسانی که با کراتینه سرکار دارند، ولی برای کسانی که موهای خود را کراتینه میکنند، مشکلی ندارد میزان فرمالدئید در این محصولات متفاوت است.

مهمترین اصل برای یک کراتینه مو خوب نداشتن فرمالدهید میباشد. آیا شما هم جزو آن دسته از افرادی هستید که موهای وز، مجعد یا فر دارید و همواره به دنبال پیدا کردن راهی برای صاف کردن موهای خود هستید؟ به دنبال آن از ریزش و موخوره نیز جلوگیری میکند. شما امکان دارد از فرم فریا وز موهای خود خسته شده باشید ولی باید توجه کنید که کراتینه کردن مو و به دنبال آن صاف شدن مو معمولاً بیش از 2 ماه دوام نمی آورد. از روزگار مصر باستان که از صفحات آهن مسطح برای صاف کردن مو استفاده می شد، تا درمان های شیمیایی اخیر – زنان آرزوی سبک های مستقیم بدون وز را دارند. از مهمترین عوارض کراتینه مو که قبل از خرید کراتین مو باید بدانید این است که باید این نکته را خاطر نشان کنیم که عوارض کراتین به طور گسترده به اثبات نرسیده است و اگر شما از ساختار کراتین بدون فرمالدئید استفاده کنید، این عوارض به حداقل کاهش پیدا میکند. ماندگاری این روش بین 3 تا 6 ماه متغیر است؛ اما می توان با رعایت نکات مراقبتی، مدت زمان ماندگاری کراتین مو را افزایش داد.

12. عمل کراتینه کردن مو را در محیط باز و محیطی که گردش هوا به خوبی انجام می شود ، انجام دهید. اگر بیماریهای خاصی همچون میگرن یا آسم و برونشیت دارید قبل از کراتینه با پزشک خود مشورت کنید. اگر موهای شما بر اثر استفاده مداوم رنگ مو یا وسایل حرارتی مانند اتومو آسیب دیده است یا موهای فر و وز دارید که تمایلی به صاف کردن روزانه آن ها ندارید، کراتین برای شما بهترین گزینه است. یک بالشت ابریشمی یا ساتن خریداری کنید و پس از این که موهایتان را کراتین کردید، روی آن بخوابید. به عنوان مثال، یک مطالعه در سال 2014 بر روی کراتین های عرضه شده در آفریقای جنوبی نشان داد که 6 محصول از 7 محصول حاوی 0.96 درصد تا 1.4 درصد سطح فرمالدئید یعنی پنج برابر بیشتر از سطح ایمن توصیه شده، هستند. از این رو بهتر است همیشه برچسب روی محصول که شامل مواد تشکیل دهنده و نحوه استفاده است را بخوانند. بنابراین پیش از این که روش کراتین درمانی را برای صافی دائم موهای خود انتخاب کنید، ابتدا از مواد تشکیل دهنده آن سر در بیاورید و از عدم وجود فرمالدئید اطمینان حاصل کنید.

دیدگاهتان را بنویسید