قیمت کراتینه مو زنانه و هزینه کراتین مو مردانه – خدمت از ما

این نوع کراتین برای افراد بسیار حساس نسبت به مواد کراتینه مناسب است و به علاوه هزینه کمتری هم دارد. ماندگاری اثر این روش کراتینه مو در منزل حدود 60 روز است و از این جهت نسبت به روش برزیلی ماندگاری کمتری دارد. کراتین برزیلین بلواوت قدرت کمتری نسبت به کراتینههای سنتی دارد و برای افرادی مناسب است که فقط میخواهند وز شدگی موهایشان گرفته شود و فر موهایشان از بین نرود. کراتینه مو دارای مراحل مشخصی است که در ادامه به آن میپردازیم. در ادامه به بررسی سؤالات عمومی که در ذهن مخاطبان شکل میگیرد، میپردازیم. توصیه ما به شما این است که جهت ماندگاری بیشتر کراتین، موهای خود را دو بار در هفته شستشو دهید. به همین دلیل است که ممکن است، هزینه کراتین مو برای دو مو به بلندی یکسان متفاوت باشد. انجام عمل کراتینه مو طرفداران بسیاری داشته و در خانمها و آقایان واکنشی یکسان دارد. با توجه به علاقه اکثر افراد به داشتن موهای صاف و لخت، امروزه کراتین مو در منزل با مواد طرفداران خاص خود را پیدا کرده است. این برند محصولات خود را به سه صورت کراتینه ماسک مو، شامپو و اسپری وارد بازار کرده و جزو احیا کنندههای قوی محسوب میشود.

اگر شما هم برای داشتن مویی زیبا و سالم کراتینه را انتخاب کرده اید، با ما در این مقاله همراه باشید. در این مطلب داروپلاس تاش شده است شما را بهطور مفصل در خصوص کراتین مو در منزل با مواد طبیعی و همچنین نکات مراقبتی که برای این منظور باید در نظر گرفته شود، آشنا کنیم. عوامل متعددی از حضور طولانی مدت در معرض نور مستقیم آفتاب، تماس مواد شیمیایی با مو و پوست و همچنین تغذیه نامناسب موجب کاهش کراتین در بدن میشود. اگر موی شما مجعد باشد کراتینه کردن آن سبب میشود که صاف شده و از آن حالت خارج شود. اما، آیا شما با طریقه کراتینه مو در منزل آشنا هستید؟ آنچه در این مطلب مورد توجه ما قرار دارد، کراتینه مو در خانه با مواد طبیعی است که به عنوان یک روش موقتی برای صاف کردن موها شناخته میشود. Iv Complex phyto باعث تقویت، نرمی و لطافت موی شما میشود. اگر از مواد اولیه باکیفیت برای کراتینه مو استفاده شود و همچنین روش کراتینه مو در منزل به درستی اجرا گردد، بین 60 الی 180 روز بسته به نوع کراتینه، موهای شما حالت لخت و صاف خود را حفظ خواهد کرد. همچنین اگر می خواهید، این روش کراتینه مو خانگی بیشترین بازدهی را در صاف کردن موهایتان داشته باشد، باید از آن هر هفته به صورت مرتب استفاده نمایید.

این محصول به دلیل داشتن فرمالدهید مناسب افراد زیر 18 سال و خانم های باردار و افراد بیمار نیست. اما همانطور که قبلا ذکر شد، این روش دائمی نیست معمولا بعد 2 تا 3 ماه اثر خود را از دست داده و نیاز به شارژ مجدد دارد. می توانید به کمک عکس زیر مقدار مواد مورد نیاز برای موهای خود را متوجه شوید. اگر موهای شما ضعیف شده و آسیب دیده است به سراغ این برند بروید. یکی برای کراتیه کردن موی شما و دیگری شامپوی مخصوصی است که همراه این پکیج وجود دارد. فرمالدهید موجود در محصولات کراتین مو نه تنها برای فرد استفاده کننده که برای آرایشگران و تمام افراد حاضر در آرایشگاهها مضر است. کراتین پروتئینی در ساختار مو میباشد که باعث استحکام تار موها میشود و کمبود آن باعث خشکی و کدر شدن موها میشود. تامین حرارت با کمک باد سشوار و اتوی مو انجام میشود. در نهایت پس از گذشت مدتی از قرار گرفتن مواد کراتینه روی مو، به کمک یک سشوار و اتوی مو (ترجیحا سرامیکی) اقدام به صاف کردن موها میکنند. اگر به دنبال یک راهکار مناسب برای داشتن موهایی نرم، صاف و درخشان هستید، در ادامه مطلب با ما همراه باشید. با زدن کراتینه روزانه وز موهای شما گرفته شده و شفاف، سالم و درخشان به نظر میرسد.

وقت زیادی صرف نمی شود و در کمتر از چند ساعت با موهای صاف و درخشان از سالن خارج می شوید. از نظر زمانی شاید چیزی حدود 1 الی 1.5 ساعت زمان صرف این روش کراتینه مو در منزل شود. پس از این که موادگذاری انجام شد، نیم ساعت مدت زمان مکث نیاز است تا فرآیند نفوذ به داخل فولیکول های مو صورت بگیرد. یکی از سوالات رایج بین افرادی که به دنبال کراتین کردن موهای خود هستند موضوع حجم مواد مورد نیاز است که پاسخ این سوال بستگی به حجم و قد موهای شما دارد به طور میانگین برای کرایتن مو بین 70 تا 400 میل مواد نیاز است که برای موهای کوتاه ۷۰ تا ۱۲۰ میل برای موهای متوسط ۱۰۰تا ۱۵۰ میل و موهای بلند ۱۵۰ تا ۲۵۰ میل و برای موهای خیلی بلند ۲۵۰ تا ۴۰۰ میل مورد نیاز است که با توجه به حجم موها این اندازه بین بازه ای که ذکر شده است قابل تغییر میباشد.

دیدگاهتان را بنویسید