مزایا و عوارض کراتینه مو چیست ؟

کراتین ریسرچ محصول کشور آمریکاست و دارای 80 درصد خاصیت احیا کنندگی مو و 20 درصد صافی است. • کراتین کردن موها برای موهای رنگ شده هم امکان پذیر است. برای اینکه همواره موهایی صاف و نرم داشته باشید می توانید هر سه الی چهار ماه، کراتینه تراپی مو را انجام دهید. شما می توانید موهایی صاف و ابریشمی بدون مواد مضر و فرمالدئید رو با کراتین ریسرچ تجربه کنید. پیشنهاد می شود بعد از استفاده این مارک کراتینه از شامپو و نرم کننده های کراتین ریسرچ استفاده کنید تا نتیجه بهتری بگیرید. اگر موی مجعد و فرفری دارید از کراتینه برزیلی استفاده کنید. شما در این روش صافی بیشتر همراه با میزان کم تری احیای مو را تجربه می کنید. میزان فرمالدهید در آن استاندارد و بدون بو و گازهای آزار دهنده است. مارک کراتینه مو Blondis یکی از بهترین مارک کراتینه مو است که ماندگاری ۵ الی ۶ ماه دارد و میزان رضایت مندی از آن بالا است.

تنها عیب این محصول بوی تندی آن است که ممکن است حساسیت ایجاد کند. کراتین مکسی گلد شکستگیها و آسیب های مو را کاهش داده و ساقه مو را احیاء می کند. این محصول بیشتر برای افرادی که با مشکلاتی چون ریزش، موخوره و ساقه موهای ضعیف مواجه اند، مفید است چون به دلیل ارگانیک و طبیعی بودن مواد کراتینه موها خیلی سریع بازسازی می شوند. موها به صورت ژنتیکی و یا بدلیل شرایط بد آب و هوایی و یا استفاده از مواد مختلف رنگ مو و دکلره به مرور دچار آسیب شده و ساختار کوتیکول ساقه موها دچار تخریب میشود که نتیجه آن خشکی و وز شدن موها و ثبات کم رنگ مو خواهد بود. جایگزینهایی طبیعی برای کراتینه کردن مو وجود دارند که پیشنهاد میکنیم اگر به فکر لخت و براق شدن موهای خود هستید از کراتین موی طبیعی استفاده کنید. بعلاوه اگر موهای کم پشتی دارید اصلا نگران کم دیده شدن موهای خود نباشید چون کراتینه برزیلی بر روی حجم موهای شما تاثیری ندارد، پس خیالتان راحت باشد و بدانید هر بار کراتینه برزیلی را تکرار کنید موهای لختتر و ابریشمیتری به دست میآورید. به عنوان یک توصیه به شما میگوییم که هیچگاه موهای خود را با آب داغ نشویید.

خیلی از خانمها از شکستگی ، موخوره و وز بودن موهای خود رنج میبرند و همچنین بسیاری از موها به سبب رنگ و دکلره خشک و شکننده می شوند با استفاده از کراتین موی مکسی گلد برزیلی میتوانید موهای آسیب دیده خود را درمان و تقویت کنید و همچنین مویی صاف و درخشان داشته باشید. این محصول تنها در بطری های بزرگ عرضه می شود به همین دلیل برای دفعات متمادی استفاده می شود. این نوع کراتین تنها وز شدگی موهای شما را از بین میبرد و تغییر زیادی در فری یا مجعدی موهای شما ایجاد نمیکند. اولین ماده کراتینی که به شما میخواهیم معرفی کنیم کراتین برزیلی است. مارک گُلدلیبل برای موهای بلند و فر مناسب است و در مقایسه با محصولات دیگر ترکیبات قوی تری دارد. این محصول فاقد مواد شیمیایی است و برای خانم های باردار مناسب می باشد. قیمت آن نیز از نظر اقتصادی به صرفه است. در بسته بندی این محصول یک شامپو پاک کننده مخصوص قبل از کراتین، مواد کراتین، شامپو و نرم کننده بدون سولفات و یک شانه مخصوص قرار دارد. کراتین کادیوو کاکائو برزیلی محصول ساخت کشور برزیل و دارای حجم یک لیتر است. فرمالدئید چیزی است که موها را صاف تر نشان می دهد.

از آنجایی که فرمالدئید نوعی ماده سرطان زا است. اگر موهای شما دارای آسیب دیدگی متوسط و فر فری هستند کراتینه کادیوو بهترین انتخاب است. پس از اینکه از روی سایت مرکز کراتینه مو در کرج مورد نظرتان را انتخاب کردید، نظرات را بخوانید و اگر آنها نیز مثبت بودند، این خود مهر تاییدی بر تصمیم گیری شما خواهد بود. وقتی از این کراتینه استفاده کنید صبح با خیال راحت از خواب بیدار میشوید و به جای حرص خوردن و شانه نشدن موها به راحتی موهای خود را شانه میزنید و از نرمی و لطافت آن لذت میبرید. همچنین برای کودکان و زنان باردار قابل استفاده است. روش کار کراتین به این صورت است که ذرات آن به داخل فولیکول های مو رفته و پروتئین را به مناطق آسیب دیده تزریق می کند. به خصوص اگر فردی موهایش آسیب دیده باشد یا دلش بخواهد هر روز با موهای نرم و صاف از خواب بیدار شود، دوستان و آرایشگران زیادی به او توصیه خواهند کرد که موهایش را کراتینه کند. عملا اینگونه نیست که بعد از گذشت 6 ماه موهای شما به حالت قبل از کراتین مو برگردد و صافی و نرمی خود را به طور کامل از دست بدهد. اگر شما این روش پر دردسر را انتخاب کرده اید، برای به حداقل رساندن این عوارض بهتر است مراقبت های قبل و بعد را به طور کامل انجام بدهید.

دیدگاهتان را بنویسید