مزایا و معایب کراتینه کردن مو را قبل استفاده از آن بدانید – دترلند

آرایشگر متخصص کراتینه مو با توجه به نوع و نیازهای موهای شما، فرمول مناسب برای کراتینه درمانی را برای هر فرد، در نظر میگیرد. شامپو قبل و ماسک مو بعد کراتینه متناسب با حجم خرید شما، به صورت رایگان. سپس همه ماسک مو را به مو های خود بزنید و 15 دقیقه صبر کنید و بعد مو های خود را بشویید. استفاده از انواع سرم مو ، ماسک مو ، شامپو و نرم کننده برای داشتن موهایی صاف و درخشان بسیار وقت گیر است . کراتین اول داخل غلاف مو می شود (مایع کورتکس) و سپس روی موها یک غلاف می بندند و باعث استحکام، شناخت و خاصیت ارتجاعی مو می شود (فولیکول ها).از چه نوع کراتینی استفاده شود بهتر است؟ کراتینه مو چه مزایایی دارد؟ اگر چه بیشتر سالنهای زیبایی از ماسکهای مو برای پاک کردن فرمالدئید استفاده می کنند ولی هیچ روشی وجود ندارد که از جذب مقدار بسیار کم فرمالدئید از سطح پوست پیشگیری کند و فرمالدئید خاصیت بالقوه شدیدی برای بروز کانسر دارد. مواد موجود در رنگ و اکسیدان دارای خاصیت قلیایی هستند و موجب از هم گسستگی کوتیکولهای ساقه موی شما میشوند و علاوه براینکه کراتین دیگر زمان و امکان جذب شدن در ساقه موهای شما را ندارد، ساقه موی شما دچار آسیب نیز خواهد شد.

توجه داشته باشید که این مقادیر همواره با شیطنت های فراوان از طرف شرکت های سازنده و فروشنده ها درج و بیان میشوند. این تجربه از فردی به فرد دیگر متفاوت است و این دلیل بر بهتر یا بدتر بودن هیچ برندی نمی شود. پس در این حالت شما نمی توانید کیفیت آن را بر اساس درجه صافی بعد از کراتینه کردن موی سر بسنجید. کراتینه کردن مو داراى عوارض جانبى کوتاه مدت و بلند مدت زیادى است و بهتر است قبل از اقدام به این کار، تمام جوانب آن را در نظر بگیرید. به طور معمول ادعا میشود که این روش در سالنها برای مدت ۱۲ هفته روی موهای شما باقی خواهد ماند. در روش کراتین مو، موهایی که در اثر رنگ موی نامناسب وز و شکننده شدهاند، نرم و لطیف و درخشان میشود. مواد کراتینه گلوبال ساخت کشور برزیل که با قدمتی زیاد در ایران استفاده میشود. اگر موهای شما فر زیادی دارد (سیم تلفنی) پیشنهاد ما استفاده از مواد کادیو و اگر موهای آسیب دیده با فر کمتری دارید و هزینه برایتان اولویت دارد مواد گلوبال میتواند کمک بیشتری به احیا و صافی موهایتان کند. با رسیدن کراتین به موها، موهایتان دوباره درخشان خواهد شد و ظاهر مطلوب خواهند داشت و شما می توانید به دیگران نشان دهید که نه تنها موهای وزی ندارید، بلکه موهایتان در حین سلامت فر خوش حالت طبیعی نیز دارند.

رکنا: کراتینه با مواد طبیعی موها را شفاف و درخشان می کند و به راحتی می توانید این کار را در خانه انجام دهید. به همین دلیل شامپو ها، متد ها و متون آموزشی کار با آن به راحتی در دسترس میباشد. کافیست در دوره های آموزشی کراتین تراپی مو (کراتینه کردن مو) در غرب تهران که توسط اینجانب برگزار و اجرا می گردد به طور کامل با مباحث این حوزه و نحوه انجام به صورت کاملا عملی برخوردار گردید. در غیر این صورت حتی فرترین و وزترین موها هم با چند ساعت اتوکشی کاملا صاف میشوند. آرایشگر یک « ماده دارای کراتین » را که منشا حیوانی، گیاهی و یا مصنوعی دارد را روی موی شما قرار می دهد و با کمک گرمای «اتو مو» این مواد را بر روی مو ها فیکس می نماید. اما با تغییر شیوه تغذیه و آب و هوا، موهای شما نرمی و جنس مناسب خود را از دست میدهند. در سلسله متنهایی ادامهدار، از موادی مینویسیم که بر سلامت مو تأثیرگذارند.

کراتینه کردن موها یکی از روشهای پرطرفدار در میان افرادی است که به زیبایی و سلامت موها اهمیت میدهند. اسید آمینههای موجود در سس مایونز سبب میشوند تا پوست سر تقویت شده و به رشد و سلامت مو کمک کند. این ماده ممکن است باعث ایجاد سرطان و یا رشد آن در بدن انسان گردد. به طور مثال افراد با مو های فر اغلب موهای زبری دارند و یا در اثر آسیب های مختلف این پروتئین از بین می رود و مو ها زبر و خشن می شوند؛ مانند رنگ و دکلره کردن مو. با این حال ممکن است این مواد تاثیری یکسان بر روی همه موها نگذارد و پس از آن با موهای کاملا صاف مواجه نشوید. کراتین به طور طبیعی در بافت مو های شما وجود دارد و مقدار این پروتئین در بافت موهای افراد مختلف یکسان نیست. رکنا: کراتینه مو با مواد طبیعی بی ضررتر از مواد شیمیایی موجود در آرایشگاه ها است. همچنین برخی از افراد گزارش می دهند بعد از هر بار شستشوی موهایشان یک بوی خاص متوجه می شوند که این شاید کمی آزار دهنده باشد. به گزارش سرویس گوناگون جام نیـوز، بهترین کار برای برای رسیدن به نتایج خوب، رفتن به سالن آرایشی مورد اطمینان برای این کار است.

دیدگاهتان را بنویسید