مزایا و معایب کراتینه کردن مو را قبل استفاده از آن بدانید – دترلند

دو قاشق غذاخوری روغن زیتون و یک آووکادو له شده را با هم مخلوط کرده و به مدت نیم ساعت بر روی موها قرار دهید. نصف قاشق غذاخوری روغن بادام، یک موز و یک آووکادو را له کرده و نیم ساعت بر روی موها قرار دهید. طبیعتا کراتینه کردن موها محدود به همان موادی که در آرایشگاه به موهای شما زده میشوند نیست، لازم است پس از انجام کراتینه مو، مراقبتهایی را انجام دهید تا سلامت موهای شما حفظ شوند. بعد از کراتینه مو، موهایتان به راحتی شانه میشود و به راحتی میتوانید آن را حالت دهید. مدت ماندگاری کراتینه مو بین 3 تا 5 ماه می باشد و این تفاوت به دلیل مراقبت مو بعد از آن میباشد. اندازه یا کوتاهی و بلندی مو یکی از مهمترین فاکتورهای تاثیرگذار بر قیمت کراتین مو میباشد. اگر موهایتان آسیب زیادی داشته باشد باید از مواد بیشتر و یا حتی گران تری برای ترمیم آن استفاده کنید، پس باز هم قیمت کراتینه مو زنانه در کرج بالاتر خواهد رفت.

موهایتان را با محصولات خوب طبیعی رطوبترسانی کنید تا براقتر، قویتر و نرمتر شوند. آیا میدانید که این دو با هم متفاوت هستند؟ آیا کراتینه موهای آسیب دیده در اثر حرارت را نیز احیا می کند؟ پس از خشک شدن موها، یک اتو مو با حرارت ۴۰۰ الی ۴۵۰ درجه را آماده کنید. به همین سبب کراتین با مواد کراتینهای که دارای درصد کمی فرمالدئید است به آنها پیشنهاد میشود. از طرفی همانطور که گفته شد این فرایند ماندگاری کمی دارد و به فاصله 2 تا 3 ماه نیاز به ترمیم و پرداخت دوباره هزینه خواهد داشت. البته این روش به طور دائمی نیست و اغلب دو تا سه ماه روی مو اثر خود را دارد و پس از آن باید دوباره تکرار شود. همچنین لازم است بدانید که کراتینه کردن مو با مواد شیمیایی، ماندگاری موقت اما طولانی مدتی در حد 2 تا 3 ماه دارد و پس از آن نیازمند شارژ و تمدید دوباره است. اما کراتین مویی که با هدف صافی مو استفاده می شود با توجه به مارک کراتین و جنس مو، کیفیت کار کراتین کار ، متفاوت است. ساختار مو کیفیت پیدا می کند و براق و درخشان می شود.

علاوه بر معرفی آرایشگران، امکانی به وجود آمده که مشتریان پیشین حق اظهار نظر در مورد کیفیت خدمات دریافتی شان را پیدا کنند و حتی سیستم امتیازبندی از پیش تهیه شده که هرکدام از این افراد می توانند امتیازشان را نیز ثبت کنند. در نوع دوم کراتین برای مردان علاوه بر نرمی مو و از بین بردن آسیبها، به صاف کردن و لخت شدن موها نیز کمک میشود. دلیل این صافی و نرمی پس از کراتینه کردن این است که این ماده تارهای مو را با پروتئین پوشش میدهد. با بررسی این موارد مختلف حالا شاید بتوانید بهتر برای کراتینه مو بانوان کرج تصمیم گیری گنید. اغلب کسانی که برای کراتینه مو بانوان کرج مراجعه می کنند نیز شکایت های مشابهی دارند. اگر موهای فر آسیب دیده ای دارید و می خواهید با یک تیر دو نشان بزنید، کراتینه مو بانوان کرج انتخاب مناسبی برای شما است. بعد از این پروسه موهای شما تا حدود دو ماه قابل کنترل است. اما همانطور که قبلا ذکر شد، این روش دائمی نیست معمولا بعد 2 تا 3 ماه اثر خود را از دست داده و نیاز به شارژ مجدد دارد. اگرچه میزان فرمالدهید موجود در کراتین مو کم است، اما با وجود این، توصیه می کنیم از مواد بدون فرمالدهید استفاده نمایید.

اما مسالهای که هنوز برای شما پوشیده مانده باشد، هزینههای آن میباشد. بنابراین کراتینهکردن مو صرفا نرم کردن موها میباشد و صافکردن مو جزء اثرات صافکنندهها به شمار میرود. مواد کراتین مو , بوتاکس مو , اولاپلکس و پروتئین مو با قیمت مناسب و در همین سایت فقط به صورت اینترنتی و یا حضوری به فروش میرسد. استفاده از این مواد نه تنها باعث از بیت رفتن وز مو میشود و موها را صاف و نرم میکند، بلکه ساقه مو را تقویت میکند. مو تقویت می شود. سرم موی کراتینه آی پلاس یکی از جمله محصولات فوقالعادهاست که با خواص ویژه خود موجب تقویت ساقه مو و حفظ پروتئین کراتین در فلسهای مو میشود.سرم موی آی پلاس حاوی کراتین هیدرولیز شده است که بدین سبب به راحتی جذب فلسهای مو شده و اثرگذاری دوچندانی نیز خواهد اشت.سرم موی آی پلاس علاوه بر خاصیت ترمیمی خود، یک لایه محافظ در برابر عوامل آسیبزای خارجی روی ساقه مو به وجود میآورد. کراتین مو برای پسران بالای 12 سال نیز مشکل چندانی ندارد. در نهایت این شما و آرایشگرتان هستید که بهترین تصمیم را برای موهایتان خواهید گرفت. زمانی که موهایتان خیس است، آن را نبافید یا حالت ندهید.

دیدگاهتان را بنویسید