مزایا و معایب کراتینه کردن مو را قبل استفاده از آن بدانید – دترلند

با روش کراتینه، موهایی نرم و صاف و براق را خواهید داشت و این روش، بسیار تاثیرگذار است. در این روش، موهای وز و شکننده که ممکن است در اثر رنگ مو نامناسب اتفاق افتاده باشد را نرم لطیف و درخشان میکنند. در جواب این سوال باید به شما بگوییم خیر.خرید کراتین مو مناسب به عوامل زیادی بستگی دارد که به چند نکته مهم آن اشاره میکنیم. از آنجایی که عوامل مختلفی روی قیمت کراتینه مو تاثیر میگذارد، نمی توان یک قیمت دقیق برای آن در نظر گرفت، به همین دلیل لازم است که پیش از انجام خدمات، یک متخصص، موهای شما را بررسی کند و با در نظر گرفتن نوع خدمات مورد نیاز شما، حدود هزینه کراتین مو را مشخص کند. در مورد نمونه های بدون فرمالدئید چگونه است؟ اگرچه میزان فرمالدهید موجود در کراتین مو کم است، اما با وجود این، توصیه می کنیم از مواد بدون فرمالدهید استفاده نمایید. افرادی که موهای خود را کراتین می کنند باید الزاما از شامپو بدون سولفات استفاده کنند. 4. افرادی که دارو های خاص مصرف میکنند. 3. کسانی که قرص ضد بارداری مصرف میکنند.

2. کسانی که حامله یا شیر ده هستند. کسانی که موهای خود را کراتین می کنند نباید به استخر بروند. البته نباید اجازه دهید این مسئله شما را به سمت استفاده از مواد ارزان سوق دهد. موهای شما مواد مختلفی از جمله مواد معدنی را داراست که کراتین یکی از آن ها می باشد. فرقی نمیکند موهای شما چقدر فر و یا وز باشد. این روش برای از بین بردن حالت وز شدگی موها استفاده می شود و تاثیری بر روی حالت فر و مجعد موها نداشته و تنها مو را نرم تر و صاف تر می کند. البته این روش تاثیری در افزایش حجم موها نداشته و در صورت انجام آن موهایتان در حجم سابق خود باقی می ماند. بعد از کراتینه مو، موهایتان به راحتی شانه میشود و به راحتی میتوانید آن را حالت دهید. این لایه ها دارای ساختاری هستند که می تواند به راحتی مواد کراتین را جذب کرده و موجب درخشانی و صافی و لطافت موها شود. در روش کراتین موی ژاپنی، از ترکیب روش برزیلی و مواد نرمکننده ژاپنی استفاده میشود. جالب است بدانید که ضمن محبوبیت کراتینه مو بانوان، کراتینه مو مردانه نیز به سرعت در حال گسترش در میان آقایان است.

جالب است بدانید که کراتینه مو به طور مستقیم با فولیکول مو در ارتباط است. کراتینه مو بانوان در صورت مراقبتهای بعد از کراتینه تا شش ماه نیز باقی میماند. همچنین لازم است بدانید که کراتینه کردن مو با مواد شیمیایی، ماندگاری موقت اما طولانی مدتی در حد 2 تا 3 ماه دارد و پس از آن نیازمند شارژ و تمدید دوباره است. اما یک راه حل بسیار کاربردی و طولانی مدت برای رفع این مشکل وجود دارد و آن هم کراتینه کردن مو است. همین امر موجب شده بسیاری از افراد از روش های درمانی برای رفع آسیب و وز بودن مو استفاده کنند تا موهایی صاف، درخشان و خوش حالت داشته باشند. بر اثر کراتینه کردن مو، موهای مجعد و وز به موهایی درخشان و نرم تبدیل می شود. و علاوه بر این به موهای مجعد و حالت دار و فرفری هم کمک می کند تا حالت خود را از دست داده و مطابق سلیقه افراد صاف و یکدست شوند. در صورتی که کراتین در موها کم باشد موها حالات درخشان و صاف خود را از دست م دهند و در این هنگام ما از کراتین مو که یک روش مصنوعی است استفاده می کنیم.

این ماسک را میتوانید هفتهای یکبار و به مدت یک ساعت روی موهای خود بمالید، تا به موهای نرم و لطیف دست پیدا کنید. اگر از یک آرایشگر بپرسید هزینه کراتینه مو برای من چقدر است، سریعا میپرسند: قد موهایت چقدر است؟ اگر شما نیز مشکل حالت دادن موهای خود را دارید بهترین روش بهره گیری از کراتینه مو است. اگر قصد دارید موهای خود را کراتینه کنید، این راهنما به شما کمک میکند که بهترین تصمیم را بگیرید. این اتفاق ممکن است زودتر هم پیش بیاید به خصوص اگر مراقبتهای بعد از کراتینه را انجام ندهید. شاید یکی از رایج ترین مشکلاتی که اکثرا بر آن باور دار ریزش مو بعد از کراتینه کردن موها است که تصور کاملا اشتباهی است، اگر طبق گفته های شرکت سازنده انجام شود و محلول با ریشه مو تماسی نداشته باشد هیچ مشکلی پیش نخواهد آمد، سعی کنید 2 الی 3 سانتی متر که به ریشه مانده ماده کراتینه را تمام کنید.

دیدگاهتان را بنویسید