مشخصات، قیمت و خرید کراتین مو و کراتینه مو اصل 👩❤- فروشگاه زلفان

کراتین حاوی پروتئین های طبیعی مو است که به موهای شما نرمی و درخشندگی می بخشد . ماسک های خانگی بسیاری برای سلامت مو ها توصیه می شوند که به تغذیه و شادابی مو ها کمک کرده و در عین حال حاوی مواد مضر و خطرناک نیستند. پس از گذشت این زمان می توانید موهای خود را با آب سرد بشویید و شاهد تاثیر شگفت انگیز این ماسک کراتینه مو به روش خانگی در صاف و نرم شدن موهای خود باشید. مشکل آنجاست که این پروتئین نمی تواند به تنهایی وارد بافت مو شود؛ پس به مواد و عوامی دیگری نیاز است تا این پروتئین وارد بافت شود؛ «فرمآلدهید» یا «فرمالدئید» ماده شیمیایی خطرناکی است که در همه انواع کراتینه ها وجود دارد، چون پروتئین کراتین بدون کمک آن نمی تواند به بافت مو نفوذ کند. البته درصد این ماده سمی در مواد کراتینه پایین آمده است و یا اینکه در آن مواد سیلیکونی میافزایند که به آنها در اصطلاح سیلک نیز میگویند. وقتی موهای خود را کراتینه می کنید، حالت دهی به آنها راحت تر می شود و موها به آسانی حالت می گیرند.

برخلاف روش های سنتی صاف کردن مو، این روش هیچ آسیب دائمی به موها نمی زند. به نظر می رسد عوارض خطرناک و دراز مدت کراتینه مو و دائمی نبودنش ارزش این را دارد که از انجام آن صرف نظر کرده و راه های طبیعی جایگزین را استفاده کنیم که هر چند تأثیر ضعیف تری بر درمان آسیب دیدگی و وزی مو دارند، خطرات کراتینه مو را به دنبال نخواهند داشت. جمشید به خواهر زنش نظر داشت! در نظر گرفتن خطرات کراتینه مو ثابت می کنند روش های طبیعی همچنان روش های مناسب تری هستند. البته لازم نیست یک سشوار کردن حرفهای را در نظر بگیرید. برای اینکه به موهای خود حالت بدهید لازم نیست حرارت وسیله های مربوطه مثلا اتو مو را بیشتر کنید یا از محصولات مختلف استفاده کنید. کراتین هایی که فاقد مایع فرمالین یا FORMALDI HYDE میباشد یا حداکثر ماده فرمالین آن 02/% که استاندارد بین المللی می باشد را داشته باشد. محصولات کراتینی وجود دارند که فاقد فرمالدئید هستند، اما قدرت اثربخشی آنها به اندازه فرمالدئید نیست. زمانی که موهایتان را شانه می کنید، موهایتان می شکند و هیچ ماده ای دیگر جلای خوبی به موها نمی دهد، در این موارد مو مرده و خشک شده است.برای حیات دوباره مو باید کراتین را به آن برگرداند تا دوباره موهایتان به حالت اولیه باز گردد.کراتینه کردن مو فواید زیادی برای مو دارد که در ادامه به آنها اشاره شده است.

از سوی دیگر افرادی که پس از کراتینه کردن دچار ریزش مو شده اند کم نیستند. مارک کراتین برزیلین بلو اوت یکی دیگر از مارک های خوب کراتینه مو می باشد. در ارتباط با بهترین مارک مواد کراتینه مو، میتوان از کراتین بیوتانیکس پرایم،کراتین کادیوو،کراتین پرفکت لیس،کراتین پرفکت لیس تورمالین،کراتین هونما و… برای آن که بتوانید موهای خود را به وسیله سس مایونز صاف کنید، بهتر است از معتبر بودن مارک سس اطمینان حاصل کنید. از طرفی برای کراتینه مو ، مو هادر معرض حرارت بسیار زیادی قرار می گیرند و موهای سالم نیز در معرض چنین حرارتی دچار آسیب می شوند. روغن نارگیل یکی از روغن های همه کاره و فوق العاده است که از مو در برابر آسیب های حرارتی نیز محافظت می کند. او در خیابان های تهران جولان می داد! استفاده از مواد کراتینه احیا مو خوب و محصولات مطمئن باعث می شود بعد از گذشت مدتی از کراتین مو، روی موهای شما واکنش بدی نذارد. استفاده از پودر ژلاتین به طور مرتب، باعث از بین رفتن خشکی و موخوره شده و موها را صاف و براق می کند. با استفاده از کراتین بر روی کوتیکول مو و مهر و موم کردن آن با گرما، موهای شما ظاهر براق تری پیدا می کنند.

در نتیجه، موهای شما، ساختار و بافتی نرم تر و براق تر پیدا می کنند. کراتین یک لایه روی مولکول های مو قرار میدهد.البته این را باید بدانید که در زمان کراتین کردن کورتکس داخل مو تغییری نکرده و ساختار مو عوض نمی شود. مو به درمان های بیشتری برای رسیدن پروتئین کامل به ساقه مو نیاز دارد. این روش، باعث پر شدن حفره های ساقه مو با کراتین می شود. سپس موهایتان را از ریشه تا ساقه به خوبی با این روغن ماساژ دهید. این مدت زمان دوام به شرایط و نکات نگهداری مو بستگی دارد.بعد از کراتینه مو می بایست رسیدگی از مو را فراموش نکنید. مدت زمان دوام کراتینه مو به طور معمول بین 3 تا 5 ماه می باشد. ظاهر جدیدتان تا سه ماه ماندگار است و بعد از این مدت، موهای شما به حالت اولیه برمی گردد. تقریبا بعد از دو تا سه ماه، موهای شما به حالت قبلی خود برمی گردد. برخی از افراد ممکن است دریابند که پس از یک بار درمان کراتینه، مجبور به ادامه درمان می شوند تا آسیب ناشی از حرارت پردازش موی آنها از این طریق نشان داده نشود. شستن کمتر موها و اجتناب از شنا ، ممکن است نگهداری موهای کراتینه شده را برای برخی از افراد دشوار کند.

دیدگاهتان را بنویسید