مشخصات، قیمت و خرید کراتین مو و کراتینه مو اصل 👩❤- فروشگاه زلفان

شما می توانید در هوای مرطوب یا در زیر باران راه بروید بدون اینکه موهای شما تغییر و یا آسیبی ببیند. ممکن است موها بلافاصله پس از کراتینه کردن، براق و درخشنده شوند ولی این اتفاق دوام زیادی ندارد و 3-2 هفته پس از کراتینه کردن، قوام و بافت مو تغییر خواهد کرد. زمانی مو ها آسیب پذیر و شکننده می شوند که ساقه ی آن ها دچار تغییر و تحول شود. کسانی که مو هایشان را کراتینه، فر یا صاف می کنند ممکن است بر اثر استفاده کردن از مواد شیمیایی، وسط ساقه ها به دلیل شکننده بودن یا ساقه از نزدیکی ریشه قطع شوند و بریزند. اما تاثیری که بر روی فر یا وز مو می گذارد بسته به نوع کراتین معمولا بین سه تا شش ماه است. از هفت محصول شش تای آنها پنج برابر بیشتر از حد مجاز فرمالدهید دارند. برای همین اگر قصد کراتینه کردن موهایتان را دارید، بهتر است برنامه دیگری برای روز خود در نظر نداشته باشید چرا که میتوانیم بگوییم نمیتوانید به برنامههای دیگرتان برسید، همچنین در حین کراتینه کردن موهایتان نمیتوانید از کتاب، مجله یا گوشی تان استفاده کنید چرا که در اکثر مواقع لازم است چشمانتان را ببندید تا کراتین به داخل چشمانتان نفوذ نکند، زیرا این ماده بسیار قوی است و اگر وارد چشم هایتان شود آسیب زیادی را به آنها وارد میکنید.

اگر در بدن و یا پوست شما هرگونه واکنش آلرژیک مشاهده شود ، سازمان غذا و داروی آمریکا می خواهد که شما این مورد را به آنها گزارش دهید. در خصوص این موضوع همیشه با متخصص زیبایی صحبت کنید و مشاوره بگیرید که آیا محصولی که استفاده می شود حاوی این ماده و یا مواد دیگر مرتبط با این ماده است یا خیر ، این مواد در سایت سازمان غذا و داروی آمریکا بیان شده است. سازمان غذا و داروی آمریکا ( FDA ) تا حد ممکن مقدار این مواد در این محصولات را کنترل کرده است و تحت نظارت دارد. حدود یک لیوان ماست و یک لیوان سس مایونز را به همراه یک عدد تخم مرغ مخلوط کرده و هم بزنید تا کف کند. کراتین مو به عنوان روشی شیمیایی شناخته می شود که در کنار احیای موهای شما، صافی را نیز به همراه دارد. معمولا افرادی که موهای فرفری یا مجعد دارند همیشه به دنبال روشی برای صاف کردن مو های خود هستند. 1- موهای خود را با شامپو گلوبال کراتین یا شامپوی پاک کننده دیگر دو بار بشویید. این برند محصولات خود را به سه صورت کراتینه ماسک مو، شامپو و اسپری وارد بازار کرده و جزو احیا کنندههای قوی محسوب میشود.

خداحافظ موی فر : بعد از انجام درمان کراتینه با اتو مو کراتینه ، دیگر نگران فر و یا موج دار شدن موی سر خود نباشید. نکته : پس از انجام درمان کراتینه، و بعد از پایان 3 الی 4 روز جهت شستشوی سر باید از شامپوهای فاقد سدیم-سولفات استفاده گردد. قبل از اینکه موی خود را شستشو دهید ، مقداری صبر کنید : شما نباید تا سه الی چهار روز پس از انجام این درمان ، موهای خود را شستشو دهید، این موضوع به این دلیل است که مدتی زمان می برد تا اثر خود را بر روی موهای شما بگذارد. انتظار داشته باشید این درمان برای مدت 2 الی 2.5 ماه دوام داشته باشد. مدت زمان دوام آن چقدر است ؟ اگر می خواهید دوام کراتین موی شما افزایش یابد، حتما از شامپوی بدون سولفات استفاده نمایید. دیدگاه دیگری که در خصوص مزایا و فواید کراتینه کردن مو وجود دارد این است که موهایتان به راحتی حتی با هوای آزاد ، خشک می شوند و همین موضوع باعث می شود تا از دستگاه های حالت دهی و گرما دهنده مو مثل اتو مو و سشوار کمتر استفاده کنید و در نتیجه آسیب به موهایتان را به حد اقل برسانید و موهای سالم تر و محکم تری داشته باشید.

بعضی از آرایشگر ها یا متخصصین زیبایی ممکن است از اتو مویی استفاده کنند که خیلی بیش از حد نرمال گرمادهی داشته باشند و این موضوع باعث می شود تا کراتین از بین برود و اثر خود را نداشته باشد. تیتانیوم در مقایسه با سرامیک ، گرما را بسیار بهتر حفظ می کند و باعث می شود تا توزیع گرما به صورت یکنواخت باشد. بعد از پایان درمان کراتینه ، شما می توانید از همین اتو مو تا همیشه استفاده کنید و هنگام حالت دهی مو ، نباید دمای دستگاه بیش از 400 درجه فارنهایت باشد. بعد از کراتینه مو، نیاز است از نحوه نگهداری آن باخبر باشید. در صورتی که مجبور به این کار هستید بهتر است از کلاه شنا استفاده کنید تا آب کمتری به موهایتان نفوذ کند. از آنجایی که مردم اغلب فکر میکنند کراتینه مو فقط برای زنان است، من از اصطلاحات مردانه در این بخش استفاده کردم تا تاکید کنم که کراتینه به همان اندازه برای موهای مردانه مؤثر هستند. آرایشگاه مردانه بخشی که به عنوان یکی از آرایشگاه های مردانه معتبر شناخته میشود ارائه دهنده خدمات کامل پوست و مو برای آقایان از جمله کراتینه مو برای آقایان است . صاف کردن موها و از بین بردن حالت وز مو از جمله فواید کراتینه مو مردانه به شمار می رود.

دیدگاهتان را بنویسید