مشخصات، قیمت و خرید کراتین مو و کراتینه مو اصل 👩❤- فروشگاه زلفان

کراتین مو یک پیشنهاد عالی برای صاف و نرم کردن موهای وز و مجعد است که با تاثیر گرفتن از عنصر اصلی سازنده مو یعنی کراتین ، می تواند زیبایی را به موها هدیه دهد و با بیشتر کردن خاصیت کشسانی مو از شکنندگی آن جلوگیری کند. اما برندهای دیگر سازنده این محصول سعی دارند که با قیمت های ارزان تر محصولات بی کیفیت را وارد بازار کنند و این محصولات تقریبا 3 ماه دوام دارند و بد از آن موها به حالت قبل بر می گردند. البته محصولات کراتینه دیگری هم در بازار موجودند که از قیمت پایین تری برخوردارند. مواد را از زیر و رو به مو بزنید تا همه موها به مواد آغشته شوند. تنوع زیاد در مارک های کراتینه مو ، سبب شده تا پیدا کردن و انتخاب برند خوب و باکیفیت سخت شود از این رو در این مقاله قصد داریم بهترین مارک های کراتینه مو را معرفی کنیم. هم چنین اگر در انتخاب مواد کراتینه توجه لازم به عمل نیاید و از مواد غیر استاندارد استفاده شود می تواند باعث سوختگی در پوست و مو سر شود.

نوع مواد مصرفی به موهای شما بستگی دارد که با توجه به نیاز مو و درصد مورد نیاز برای صافی و احیا مو مشخص می شوند. از آن جایی که موهای شما به وسیله پروتئین کراتین احیا شده است، دیگر نیازی به مصرف انواع محصولات شیمیایی مانند موس، ژل و اسپری حالت دهنده نخواهید داشت. پروتئین کراتین یک ماده ترکیبی از چندین مواد شیمیایی است. کراتینه مو ژاپنی ترکیبی از کراتینه مو برزیلی و روش صاف کننده مو ژاپنی است. این کراتینه فر و وز موها را از بین برده و موهای صاف و درخشنده به شما تقدیم می نماید. حتما برای شانه کردن موهای خود دچار دردسر شدهاید. از طرفی برای کراتینه کردن مو، موها در معرض حرارت بسیار زیادی قرار میگیرند و موهای سالم نیز در معرض چنین حرارتی دچار آسیب میشوند. اگر صرفاً به دنبال صاف کردن موهای خود هستید می توانید از مواد کراتینه مو برزیلی استفاده کنید. این ماسک را میتوانید هفتهای یکبار و به مدت یک ساعت روی موهای خود بمالید، تا به موهای نرم و لطیف دست پیدا کنید.

مارک دیترون به صورت سه محصول کراتینه ماسک مو ، شامپو و اسپری وارد بازار شده است. رمز اثرگذاری این ماسک مو تکرار مداوم آن فواصل زمانی معین است. اما شما کارهایی را میتوانید انجام دهید که در قبال مبلغی که پرداخت کردهاید و زیبایی که به دست آوردهاید دوام کراتینه موها را با نگهداری صحیح از آن را بیشتر کنید. ممکن است موها بلافاصله پس از کراتینه کردن، براق و درخشنده شوند ولی این اتفاق دوام زیادی ندارد و 3-2 هفته پس از کراتینه کردن، قوام و بافت مو تغییر خواهد کرد. شما ممکن است از فرم فر یا وز موهای خود خسته شده باشید ولی باید دقت کنید که کراتینه کردن مو و به دنبال آن صاف شدن مو معمولا بیشتر از 2 ماه دوام نمی آورد. مقدار این پروتئین در موهای افراد فِر و یا وز کم است و با استفاده از مواد کراتینه می توانند این پروتئین را در مو جایگزین کنند. روش کار کراتین به این صورت است که ذرات آن به داخل فولیکول های مو رفته و پروتئین را به مناطق آسیب دیده تزریق می کند. سلامت موها زمانی امکانپذیر میشود که پروتئین موجود در مو کاملا از ساقه تغذیه کندو باعث بهم پیوستگی پولک های مو شود.

برای اینکه موهای شما در فرایند کراتینه مو کوچکترین آسیبی نبیند، باید از یک آرایشگر متخصص کراتینه مو کمک بگیرید. اما اگر راجع به قیمت کراتینه کردن موها کنجکاو هستید باید بگوییم ما در ادامه عوامل موثر بر قیمت کراتینه مو را برایتان بررسی میکنیم. در بازار انواع مواد کراتینه مو با قیمت های مختلف با فرمول و ماندگاری متفاوت وجود دارد. این محصولات عموما قیمت بالاتری نیز دارند. این ماده به شدت تحت تاثیر عوامل محیطی قرار می گیرد. هیدروژن رسانی به مو از دو طریق: دستگاه ماکرومیست و یا تفنگ های نانو استیم، صورت می گیرد. ابتدا مواد کراتینه روی موها قرار می گیرد و بعد با اتو مو صاف می کنیم. بعد از گذشت یک ساعت و زمانی که این مواد کاملا به عمق مو نفوذ کرد، موها شسته و خشک کنید. با استفاده از کراتین احیاء به همراه شامپوها، سرم های مکمل و نرم کننده های مو موجب از بین رفتن آسیب های ناشی از خشک شدن مو به خاطر استفاده زیاد از دکلره و رنگ های شیمیایی شده و مو تقویت می شود. در این روش کراتینه مو ، کراتین به شکل سرم روی موها مالیده و بعد اتو مو زده می شود.

دیدگاهتان را بنویسید