مشخصات، قیمت و خرید کراتین مو و کراتینه مو اصل 👩❤- فروشگاه زلفان

این کراتینه به دلیل دارا بودن پروتئین های کراتین قوی ، موی آسیب دیده را احیا کرده و قوی و سالم می کند. کراتینه کردن مو نوعی فرایند شیمیایی می باشد که به کمک آن وز بودن مو از بین رفته و موها درخشان تر می شوند. البته که تأثیر کراتینه مو بستگی بسیار زیادی به میزان سالم بودن موها، ضخامت طبیعی موها و نوع کراتینهی مویی دارد که استفاده میکنید. این در حالی است که خیلی از محصولاتی که به طور طبیعی وجود دارند که میتوانند همان تاثیر را برای موهایتان داشته باشند و جایگزینهای مناسبی برای کراتینه مو باشند. کراتین مو در واقع یک پلی پپتید است و مجوعه ای از آمینو اسید های ضروری بدن از جمله آلانین، لوسئین، آرژنین، سیستئین را شامل می شود، این نوع آمینو اسید ها در داخل فیبر مو موجود می باشند، آمینو اسید ها در ابتدا دیمر و بعد پلیمر می شوند و به وسیله پیوند های s-s به یکدیگر اتصال پیدا می کنند و رنجیره طبیعی کراتین را به وجود می آورند.

کراتین، پروتئین اصلی موجود در پوست، مو و ناخن است که باعث حفاظت و عدم شکنندگی آنها میشود. درصورتی که موهای شما به دلیل استفاده مداوم از مواد شیمیایی همانند رنگ و دکلره رطوبت خود را از دست داده باشد و دچار خشکی و شکنندگی شده باشد، با روش کراتین احیا می توانید موهای خود را ترمیم و بازسازی کنید. اگر قصد دارید موهای وز و نامنظم تان را صاف کنید در مورد روش های مختلف صافی دائم و نیمه دائم اطلاعاتی کسب کنید تا انتخاب بهتری داشته باشید. در کمدا شما میتوانید شامپو، ماسک مو، نرمکننده و دیگر محصولات بهداشتی و مراقبت مو را پیدا کنید و از طریق درگاهی امن بخرید. فروشگاه زلفان یکی از معتبرترین فروشگاه های فروش کراتین و بوتاکس و محصولات مراقبتی پس از آن میباشد که حتما به شما در خرید کراتین مو اصل کمک خواهد کرد . رازهای زیادی پیرامون کراتینه وجود دارد؛ اگر قصد دارید موهای خود را کراتینه کنید، این راهنما به شما کمک میکند که بهترین تصمیم را بگیرید. • موهای ضخیم تر: بازگشت کراتین به مو، علاوه بر تقویت مو، باعث می شود موها پرپشت تر به نظر برسند.اگر تصمیم به کراتین مو دارید، حتماً دقیقا مشخص کنید که می خواهید چه نتیجه ای بگیرید.

البته نتیجه به نوع و بافت موی شما و هم چنین به این موضوع که موهای شما چقدر سالم یا ضخیم است، بستگی دارد. در نتیجه کراتینه مو، موقتی است و بعد از چند ماه کاملا شسته میشود و از بین میرود. در هر صورت به این نکته توجه داشته باشید که در روش کراتینه کردن موها، منافد موها با کراتین پر میشود و پس از چندین ماه شستشو، این پروتئینهای تزریق شده از بافت موها شسته میشوند. لازم است پس از انجام کراتینه مو، از ماسک مو و شامپوهای مخصوص استفاده شود تا موها تقویت شوند.موهایتان را تا ۴۸ ساعت بعد از کراتینه کردن با گیره و یا کش نبندید و هم چنین آن ها را پشت گوشتان نیز نیندازید. حداقل تا ۴۸ ساعت پس از کراتینه کردن، موهایتان را با گیره یا کش نبندید. محصولات مرتبط با کراتینه در حالت کلی هیچ آسیبی به مو نمیزنند و بسیار تاثیرگذار هستند؛ مگر آن دسته از محصولاتی که از برندهای نامعتبر و با قیمتهای بسیار ارزانی ارائه میشوند. همچنین محصولات طبیعیای چون روغنها میتوانند به موها و پوست سرتان کمک کنند تا سالمتر باشند. اما آموزش کراتینه مو در منزل به کمک این مواد را بررسی میکنیم. یکی از انواع کراتین مو یا روش “کراتین برزیلی (Brazilian Keratin)” است، این روش کراتینه برای موهای وز می باشد و کمک می کنند که حالت وزشدگی موها از بین رفته و موهایی صاف و لطیف داشته باشید.

اما آن ها ادعا می کنند موها را در برابر آسیب محافظت کرده و موهایی را که با گرما و رنگ مو خشک شده ترمیم می کنند. این عمل را نیم ساعت انجام دهید و بعد با برس سرگرد و سشوار مو ها را کاملا خشک کنید. اگرچه بسیاری از شرکت ها سعی میکنند وجود فرمالدهید را در ترکیبات محصولات خود پنهان کنند. موهایتان را با محصولات خوب رطوبترسانی کنید تا براقتر، قویتر و نرمتر شوند. شما برای طراوت هر چه بیشتر موهایتان میتوانید از مکملهای خوراکی کراتینه استفاده کنید. کراتین نسبت به دیگر پروتئینها در برابر خراشیدگی و کشش مقاومتر است و باعث میشود موهای شما علاوه بر شادابی بیشتر در برابر موخوره نیز مقاوم باشد. شامپو معمولا در لیست خرید همه افراد است و بیشتر افراد شامپوهای ارزان قیمت را ترجیح می دهند که صرفه اقتصادی بیشتری دارد. عوامل موثر بر قیمت کراتین مو؟ علاوه بر این، بعد از کراتینه نیز باید مراقب موهای خود باشید!

دیدگاهتان را بنویسید