مشخصات، قیمت و خرید کراتین مو و کراتینه مو اصل 👩❤- فروشگاه زلفان

از انجایی که کراتین به طور طبیعی فرموله شده است ، عوامل سلامتی و بهداشتی مرتبط با موها را کنترل می کند . اما از انجایی که آقایان به طور مرتب موهای خود را اصلاح و کوتاه می کنند ، ماندگاری کراتین مو با توجه به رشد موهای آقایان و تعداد دفعاتی که موها را اصلاح و کوتاه می کنند متغییر بوده و ممکن است مدت ماندگاری و دوام کراتینه مو آقایان کمتر از 6 ماه یا بیشتر از این مدت زمان نیز باشد . این پروتئین در موهای فر و مجعد و آسیبدیده کمتر وجود دارد که منجر به خشک و وز شدن این نوع موها میگردد. به گزارش فابن، کراتین در حقیقت یک پروتئین است که در ساختار موی سر به طور طبیعی وجود دارد. کراتین به موهای شما استحکام و خاصیت ارتجاعی میبخشد. بعد از کراتینه مو مردانه حتما باید از شامپو بدون سولفات استفاده کنید تا دوام و ماندگاری کراتین مو بیشتر شود .

در هر دو حالت بعد از شستشو، موها را با اتو مو صاف میکنند. کل مراحل برای داشتن یک کراتین کامل برزیلی چیزی در حدود یک الی دو ساعت طول می کشد و مدت زمان ماندگاری آن هم حدود 3 الی 6 ماه است. این عمل را لازم است دو یا سه بار در هفته تکرار کنید تا اثر آن را ببینید. کراتین در سیستم بدن انسان ، در موها، پوست و ناخن موجود است و در حیوانات علاوه بر این در پشم، شاخ، پر و سم آن ها نیز وجود دارد. در ادامه با زیبامون دات کام همراه باشید و اطلاعات خوبی در رابطه با مزایا و عوارض کراتینه مو مردانه کسب کنید . استفاده نمودن از این روش صاف کردن موها با هیچ گونه عوارض جانبی همراه نمی باشد. برای اینکه از حداکثر فواید کراتینه مو بهره مند شوید و با کمترین میزان آسیب و عوارض جانبی ناشی از کراتینه مو مواجه شوید بهتر است برای انجام این کار حتما به سالن های تخصصی و حرفه ای که در زمینه کراتین مو فعالیت دارند مراجعه کنید تا این کار توسط افراد آموزش دیده و با تجربه برای شما انجام شود .

مراحل انجام کراتینه مو به گونه ای است که ابتدا موها کاملا شسته شده و سپس آرایشگر یا کسی که می خواهد موهای شما را کراتینه کند ، مواد کراتینه را بر روی موهای خیس شما قرار می دهد و اجازه می دهد تا حدود 30 دقیقه ، مواد بر روی موهایتان بماند. زمانی که شما از روش های اشتباهی برای رنگ کردن یا صاف کردن موهای خود استفاده می کنید احتمالا رنگ موی شما کدر شده و یا شکل آن بعد از چند مدت وز وزی خواهد شد. بعد از مواد گذاری ، اجازه می دهند تا مواد کراتین برای مدت زمان مشخص روی موها باقی بماند و سپس کار اتو کشی موها انجام میشود و بعد از پایان اتوکشی ، موها با آب ساده آبکشی و با گرمای ملایم سشوار خشک خواهند شد . در سال های اخیر داشتن آرایش های ملایم و در اصطلاح نچرال، در دنیای مد به یک ترند تبدیل شده است.

لایه های این سلول ها که کوتیکول مو نام دارند کراتین را جذب کرده و در نتیجه مو پرتر و براق به نظر می رسد. نمک های موجود در آب ها و یا حتی شامپو ها برای کراتینه مو مضر می باشد. شما باید این را در نظر داشته باشید که برای زیبایی موهایتان عمل کراتینه را انجام میدهید ولی با انتخاب این مواد بیکیفیت، باعث آسیب بیشتری به آنها میشوید. برخی از مواد کراتینه مو حاوی فرمالدئید هستند که این ماده شیمیایی بسیار مضر بوده و ممکن است باعث ایجاد آلرژی ، حالت تهوع ، تحریک پوست ، سوزش چشم و غیره شود . اما در یک روش دیگر، موها با ماده کراتینه شسته نمیشود و با سشوار موهای دارای ماده کراتینه را خشک میکنند و بعد از آن اتو مو را روی مو میکشند تا کاملا صاف شود. ماده کراتین ، سلول های تارهای موهایی را که با هم تداخل دارند را صاف می کند، این به این معنی است که موهای شما قابلیت کنترل بیشتری به نسبت گذشته پیدا می کنند ( راحت تر حالت می گیرند ) و کمتر وز می شوند.

دیدگاهتان را بنویسید