مشخصات، قیمت و خرید کراتین مو و کراتینه مو اصل 👩❤- فروشگاه زلفان

در واقع با رشد موها، وضعیت به حالت قبل بر می گردد. اگر به طور مداوم با استفاده از ابزار های گرم شونده حالت دهی مو ( مانند سشوار یا اتو مو ) استفاده می کنید ، متوجه می شوید که بعد از انجام درمان کراتینه ، موهای شما خیلی زودتر خشک می شوند. شانه کردن این موها سخت بوده و مشکلاتی مانند جدا شدن ریشه مو از سر همراه با درد به دنبال دارد. شما می توانید با خواندن مطالب مقایسه ای مانند تفاوت بوتاکس مو و کراتینه مو با روش های درمانی متنوع آشنا شوید. همچنین توجه کنید که در صافی دائم، لایهای روی تارهای مو اضافه میشود که در صورت تکرار مجدد این روش به مرور باعث از بین رفتن موها میشود. در مقابل اگر شما این کارها را قبل از کراتینه انجام دهید رگ موی شما ماندگاری و شفافیت بیشتری خواهد داشت. مواد شیمیایی موجود در کراتین مو مثل فرمالدهید بسیار مضر و خطرناک هستند و به نوعی یک ماده تحریک کننده ایجاد سرطان محسوب میشود.بنابراین در استفاده از کراتین مو باید در رعایت موارد ایمنی بسیار توجه به خرج دهید.

شاید با دیدن این کیت ها وسوسه شوید که خودتان در خانه با استفاده از مواد شیمیایی موها را کراتینه کنید. تنها ایراد این محصول، قیمت بالای آن است. ماسک موی کراتینه مای یک منبع غنی از پروتئینها و مواد معدنی مورد نیاز موهای آسیب دیده و نیازمند ترمیم محسوب میشود که استفاده از آن برای موهای کراتینه شده موجب کمک به مکانیسم اثر کراتین بر موها و افزایش دوام آن خواهد شد. موز سرشار از اسید آمینه است که اسید آمینه ساختار اصلی سازنده پروتئینها است. موها خشک و شکننده می شوند ولی فرم فر یا وز مو تغییر کرده و صاف شده است و بنابراین ممکن است توقعی که شما از صاف شدن مو در نظر داشتید پس از ۲ یا ۳ بار شستن تامین نشود. وقت زیادی صرف نمی شود و در کمتر از چند ساعت با موهای صاف و درخشان از سالن خارج می شوید. در این زمانها ممکن است همه به شما توصیه کنند موهایتان را کوتاه کنید و اگر شما هم تصمیم به این کار دارید باید بگوییم فعلا صبر کنید چرا که هنوز هم راه حلی برای بازیابی و زیباتر کردن موهای شما وجود دارد شما میتوانید با کراتینه کردن موها، درخشندگی، زیبایی و صافی را به موهای خود برگردانید.

اگر از هزینه اضافی و نتیجه کوتاه مدت کراتین با محصولات شیمیایی خسته شدید، تبریک میگویم جای درستی آمدید. به این نحوه کراتین درمانی درازمدت گویند. استفاده از این محصولات جوابدهی مشابهی با شیوه قبل ندارد. این شیوه کراتین از بین رفته موها را تامین نموده و نتیجه خوبی می دهد. اگر میخواهید موهایتان را رنگ یا هایلایت کنید باید این کار را قبل از کراتین کردن مو انجام دهید، چون که بعد از کراتین موهای شما به خوبی رنگ نمیگیرند. این کار باید به آرامی انجام پذیرد اما در عین حال نباید بیش از اندازه نیز کند باشد؛ زیرا سرعت زیاد باعث می شود که مواد به خوبی روی موها پرس نشود و سرعت کم نیز باعث سوختن موها می شود. برای تولید این کراتینه اول برنج را همراه با چهار لیوان آب در قابلمه بپزید. بعد از چند ماه، این پروتئینهای تزریق شده، شسته میشوند. در ابتدا و پیش از هر اقدامی، موها باید با شامپو کاملا شسته و آبکشی شوند. از این تکنیک طبیعی شگفت انگیز استفاده کنید و در کمترین زمان موهای خود را به طور طبیعی براق و صاف خواهید دید. استفاده نمودن از این روش صاف کردن موها با هیچ گونه عوارض جانبی همراه نمی باشد.

از برخورد هر گونه وسیله جانبی نظیر گیره، کلیپس، عینک آفتابی و کلاه با موهایتان جلوگیری کنید. عوارض جانبی ناشی از کراتینه کردن مو غالبا شدید است. کراتینه کردن مو به شرط اینکه با دقت و حوصله فراوان انجام شود، میتواند فواید بسیار زیادی داشته باشد. یا یک ماسک کراتینه طبیعی از فروشگاهها تهیه کنید یا اینکه به طور دستی خودتان آن را تولید کنید. اگر ورزش خاصی میکنید که باعث عرق کردن شما میشود، بلافاصله بعد از آن باید مویتان را با سشوار یا اتو مو در درجه پایین خشک کنید. سپس هر کدام از دسته بندیها را از بالا به پایین با اتو مو صاف کنند و سپس به سراغ دسته بعد بروید. اگر چه تعداد کمی از محصولات کراتینه که فاقد فرمالدئید هستند وجود دارند ولی این مواد نتایج دلخواه را ندارند چرا که قدرت صاف کنندگی موها به دلیل وجود فرمالدئید است. مقداری سس مایونز را با آووکادو له شده هم بزنید تا کمی پف کند و سبک شود. ازآنجاکه تماس موها با مواد نامرغوب میتواند منجر به بروز واکنشهای شدیدی مثل آسیب دیدن ساختار موها و بعضاً ریزش آنها شود، بهتر است که در خرید مواد کراتینه مو، از انتخاب برندهای ناشناخته که بعضی از آنها، قیمتهای بسیار کمی هم دارند، جداً پرهیز کنید.

دیدگاهتان را بنویسید