مشخصات، قیمت و خرید کراتین مو و کراتینه مو اصل 👩❤- فروشگاه زلفان

استفاده از مواد کراتینه برای مو نه تنها سبب برطرف کردن وزی مو، نرم شدن و برطرف کردن پیچ خوردگی مو می شود بلکه سبب تقویت ساقه ی مو می شود و این اتفاق به این دلیل است که این مواد سرشار از موا ویتامینه ی مورد نیاز مو می باشد. صافی ناشی از کراتین به دلیل وجود آب و چربی جذب شده می باشد و به مرور زمان این آب و چربی در پیگمنت ها تحلیل رفته و کراتین بعد از 4 ماه کم شده و موها آرام آرام به حالت قبلی باز می گردد حال اگر کراتین از نوع عالی با شد موها بعد از شش ماه از موهای اولیه بهتر است ولی اگر متخصص, مواد, یا اتو درجه عالی نباشد بعد از 6 ماه مو ها از حالت اول خود آسیب دیده تر و وزتر می شود ولی صافی ناشی از صافی ژاپن داخل پیگمنت ها مانده و اصلا تحلیل نمی رود و فقط مو های رشد کرده نیاز به همین عمل دارند و همیشه موها به صورت صاف و حریری می مانند صافی ناشی از کراتین 6 ماهه است(موقت) ولی صافی ژاپنی ماندگاری دائم دارد. موهای رنگ شده دارای منافذ باز هستند و مواد را بهتر و زودتر به داخل خود راه میدهند.

برای خود و اطرافیانتان از ماسکهای دارای فیلتر استفاده کنید. سپس موهای خود را به هر اندازهای که هستند شانه کنید تا به حالت آویزان درآیند. بعد از آن اگر موهای خود را کراتینه کردید، تا 10 روز بعد موهای خود را رنگ و یا دکلره نکنید. اگر موی شما مجعد باشد کراتینه کردن آن سبب میشود که صاف شده و از آن حالت خارج شود. شانه کردن موها به صورت هر چند دقیقه یکبار سبب میشود موها صاف شوند. در غیر این صورت حتی فرترین و وزترین موها هم با چند ساعت اتوکشی کاملا صاف میشوند. فراموش نکنید که کراتینه مو یک فرایند شیمیایی است و در هر صورت با طبیعت پوست و مو در تضاد خواهد بود و ممکن است عوارض قابل توجهی داشته باشد. یکی از انواع کراتین مو یا روش “کراتین برزیلی (Brazilian Keratin)” است، این روش کراتینه برای موهای وز می باشد و کمک می کنند که حالت وزشدگی موها از بین رفته و موهایی صاف و لطیف داشته باشید.

برخی از آرایشگران مو البته ترجیح می دهند که ابتدا موها را با یک سشوار مناسب خشک کنند و سپس مواد کراتین را بر روی موهای خشک قرار دهند ، سپس با استفاده از یک اتو مو مخصوص کراتینه ، قسمت به قسمت موهای شما را اتو می کنند تا مواد کاملا جذب مو شده و مهر و موم شود. این روزها استفاده نکردن از رنگ موهای مختلف و همینطور اتوهای مو و بابلیس و سشوار اجتناب ناپذیر است پس باید هر از چند گاهی پس از استفاده مداوم از این محصولات مجددا حال موهای خود را به کمک کراتین مو خوب کنیم. اما باید این را در نظر داشته باشید که هرگونه عملی مانند رنگ کردن، اتو کردن و سشوار کشیدن، موهای شما را از حالت طبیعی آن خارج کرده و باعث از بین بردن برخی از آنها میشود. علاوه بر معرفی آرایشگران، امکانی به وجود آمده که مشتریان پیشین حق اظهار نظر در مورد کیفیت خدمات دریافتی شان را پیدا کنند و حتی سیستم امتیازبندی از پیش تهیه شده که هرکدام از این افراد می توانند امتیازشان را نیز ثبت کنند.

علاوه بر این، از مقدار قابل توجهی کمپلکس ویتامین Bو امگا نیز برخوردار است که موجب تقویت فولیکول و ریشه موها شده و از ریزش آنها جلوگیری خواهد کرد. ولی موضوع اینجاست که موهای کراتینه شده چون آبرسانی شده اند سنگین میشن و موهای تازه رشد کرده رو به سمت پایین میکشن و تا مدتها رشد ریشه اذیتی برای شما نخواهد داشت. کاربردی کراتینه اسیدی در موهای خشک است. پس باید ابتدا آنها را با مواد کراتینه قلیایی، کراتینه کنید و در مرحله بعد از مواد اسیدی استفاده کنید. شاید با دیدن این کیت ها وسوسه شوید که خودتان در خانه با استفاده از مواد شیمیایی موها را کراتینه کنید. کراتینه کردن مو به راحتی پروتئین از دست رفته را به مو برمی گرداند. برای اینکه پوست و گوشت خود را محافظت کنید بهتر است از کرم چرب استفاده کنید. اگر میخواهید موهای براق و صاف داشته باشید، فارغ از اینکه چه جنسیتی دارید، میتوانید از این روش استفاده کنید. اگر برای لخت و براق شدن موهای تان روش کراتین مو را انتخاب کردید بهتر است همه چیز را درباره کراتین مو بدانید. اگر قصدتان از کراتینه کردن مو این است که موی خود را ترمیم کنید بهتر است موهای شما کاملا خشک باشند اما اگر قصد کراتینه برزیلی موهای خود را دارید بهتر است مقداری نم روی موهای شما بماند تا از کراتینه کردن موی زنانه، نتیجه بهتری بگیرید.

دیدگاهتان را بنویسید