مشخصات، قیمت و خرید کراتین مو و کراتینه مو اصل 👩❤- فروشگاه زلفان

یک سوال بسیار مهم قبل ازانجام کراتینه مو این میتواند باشد که بهترین مواد کراتینه مو چه موادی هستند و باید دارای چه ویژگیهایی باشند ؟ به طور کلی دو نوع بسیار مهم کراتینه مو داریم. در حین خرید کراتین مو باید دقت داشته باشید: مراحل کار در کراتین برزیلی به این صورت است که: در ابتدا موها را با مواد مخصوص کراتین برزیلی آغشته کرده و توسط اتوی مو با صفحهای سرامیکی، مواد مخصوص را به داخل موها نفوذ میدهند. حالت دادن مو با حرارت سشوار یا اتوی صاف کننده به طور موقت موها را صاف می کند. روش ژاپنی کراتینه کردن مو به این صورت است که، به روش برزیلی و توسط اتوی موی سرامیکی، مواد کراتین را وارد مو میکنند. جواب: مواد کراتینه پرسونال هم مشابه تمام کراتین های دیگری که در بازار ایران وارد شدند، دارای نمونه های اصل و تقلبی هستند. اما این بدین معنی نیست که فقط کسانی که موهای فر و خشک دارند میتوانند از این روش استفاده کنند؛ افراد با انواع مو، حتی کسانی که موهای معمولی، رنگ شده و حالت دار هم دارند میتوانند موهایشان را کراتینه کنند. سعی کنید تا جایی که می توانید از شستن زیاده از حد موها خودداری کنید زیرا شامپو چربی طبیعی مو را از بین می برد.

وز موهای شما را به طور کامل از بین خواهد برد و امکان حالت دهی آنها را نیز بسیار بیشتر خواهد کرد. اما نگهداری و مراقبت پس از انجام کراتینه مو امری بسیار مهم است ،تا موهای کراتینه شده ماندگاری بیشتری داشته باشن .برای این منظور شما پس از کراتینه مو میبایست از شامپوهای فری سولفات و ماسک های داخل حمامی فری سولفات استفاده کنید تا دوام و ماندگاری موهای کراتینه خود را افزایش دهید . موضوع مهم دیگری که در خرید کراتین مو باید مدنظر قرار دهید، عدم وجود فرمالدهید در ترکیب محصولی است که قصد دارید آن را بخرید. در مطالعه سال 2012، 5 مورد از محصولاتی که با عنوان فاقد فرمالدهید برچسب گذاری شده بودند، حاوی این ماده شیمیایی بودند. با رسیدن کراتین به موها، موهایتان دوباره درخشان خواهد شد و ظاهر مطلوب خواهند داشت و شما می توانید به دیگران نشان دهید که نه تنها موهای وزی ندارید، بلکه موهایتان در حین سلامت فر خوش حالت طبیعی نیز دارند. در صورتی که آسیب دیدگی موهای شما خیلی شدید نباشد و امکان رنگ کردن مو وجود داشته باشد ، می توانید قبل از کراتینه در همان روزی که کراتینه می کنید موهایتان را رنگ کنید. سوال: چطور بهترین کراتین مو را برای موهای خود انتخاب کنیم؟

با این توضیحات، انتخاب برندهای معروف و امتحان پسداده، میتواند منطقیترین گزینه ها در ارتباط با خرید کراتین مو باشد. از این رو با قیمت های متفاوتی عرضه می شوند. قبل از خرید کراتین مو و دریافت قیمت کراتین مو دقت داشته باشید، همانطور که اشاره شد کراتین مو برای موهای مجعد با حالت وز مناسب است. همانطور که گفتیم کراتین یک ماده شیمیایی پروتئینه است که در بدن به طور طبیعی وجود دارد. همانطور که میدانیم، کراتین کردن مو، بهعنوان یکی از روشهای ترمیم، احیا و زیباسازی، محبوبیت زیادی نزد خانمها و آقایان دارد. این عمل به روشهای مختلفی انجام میشود. برخی از افراد موهایی با کراتین بالا دارند که این امر سبب میشود که موهایی صاف و لخت داشته باشند. با وجود اینکه این فرایند با عنوان یک روش زیبایی-ترمیمی شناخته شده اما باید توجه داشت که کراتینه مو هم مانند هر روش شیمیایی دیگری، معایبی دارد. بلکه برای آنکه از کراتین کردن مو، بهترین نتیجه را بگیرید، لازم است اقدامات مراقبتی بعد از آن را نیز مورد توجه قرار دهید. به همین دلیل موهایی صاف و درخشنده که نیاز چندانی به فرم دهی ندارند و به همان شکل زیبا هستند، بسیار مورد توجه قرار گرفته است.

درمان کراتینه برای صاف کردن کوتیکول مو استفاده می شود که در نتیجه به رشته موها جلوه ای براق می بخشد. نکتهی مهمی که درباره ماهیت کراتین برزیلی باید بدانید این است که این ماده در ساختمان خود حاوی مقدار قابل توجهی فرمالدهید است. درمان با کراتین موجب آزاد شدن فرمالدهید میشود؛ مادهای شیمیایی که حتی آرایشگران نیز در معرض خطر آن قرار میدهد. این ماکروملکول ها از ساختارهای کوچکی تشکیل شده اند که به راحتی قابل تجزیه شدن به آنها هستند. ترمیمهای پی در پی و استفاده مکرر از مواد کراتین علاوه بر هزینه گزاف خود باعث نازک شدن موها و تضعیف ساختمان کوتیکولیشان نیز میشود. اشخاصی که موهای مجعد و وز دارند، از این پروتئین کراتین در موهای آنان کمتر دیده میشود. اگر موهایتان را دکلره یا رنگ کرده اید، کراتین مو انجام ندهید و به جای آن سراغ روش های دیگر مانند پروتئینه مو بروید؛ چراکه کراتین مو رنگ شده می تواند موهایتان را از بین ببرد و آسیب جدی به مو بزند. شاید درباره کراتینه مو شنیده باشید و یا اینکه موهایتان را کراتینه کرده باشید، ولی آیا میدانید که کراتین مو چیست و چه ویژگیهایی دارد.

دیدگاهتان را بنویسید