مشخصات، قیمت و خرید کراتین مو و کراتینه مو اصل 👩❤- فروشگاه زلفان

همان طور که قبلا عنوان شد، بخار های فرمالدهید تا زمانی که اثر کراتینه روی موها باقی است، می توانند با برخورد حرارت سشوار یا اتوی مو متصاعد شوند. همان طور که قبل از کراتینه کردن مراقبتهایی وجود دارد، پس از آن نیز مراقبتها و نکاتی وجود دارد که باید آنها را رعایت کنید. برای افزایش ماندگاری کراتین مو و پیشگیری از آسیب دیدگی موها بهتر است نکات مراقبتی پس از کراتینه مو را جدی بگیرید. ولی با این حال دمای بالای اتوی مو که در این فرآیند مورد استفاده قرار میگیرد، با ترکیبات محلول کراتین، بخار فرمالدئید را تولید می کند که بسیار اسیب پذیر است و خطر ابتلا به سرطان را افزایش میدهد. بلکه این مواد تا مدت ها بعد، در زمانیکه شما از سشوار یا اتوی مو استفاده کنید می­توانند در فضای اطراف شما متصاعد شوند. البته شما باید این نکته را در نظر داشته باشید که موهای خشک شده که در اثر تکرار رنگ و دکلره رطوبتش را از دسته داده با موهای آسیب دیده و اصطلاحا سوخته کاملا متفاوت است. این ماسک موی فاقد سولفات و پارابن، محصولی از برند ایرانی تونی است که به لطف بهره مندی از پروتئین هیدرولیز شده و ویتامین های مختلف به ترمیم موهای آسیب دیده و خشک کمک می کند.

کراتینه مو یکی از رایجترین روشهای درمان شکنندگی، وزی و ریزش موهای آسیب دیده است. در چنین شرایطی یکی از رایج ترین روش ها کراتینه کردن مو است؛ زیرا با انجام این کار در واقع کراتین مفید از دست رفته مو تامین می شود و موها مجددا شادابی و سلامت خود را به دست می آورند. این ماسک را میتوانید هفتهای یکبار و به مدت یک ساعت روی موهای خود بمالید، تا به موهای نرم و لطیف دست پیدا کنید. موهای خود را بلافاصله بعد از کراتینه کردن، دکلره یا رنگ نکنید. برای این منظور می توانید موهای خود را پیش از کراتینه کردن مو رنگ کنید و یا این کار را حداقل به دو هفته پس از انجام کراتینه موکول کنید. اگر موهای شما بر اثر رنگ و دکلره خشک، شکننده و کدر شده است و این مشکل را با کراتینه کردن مو مرتفع کردید، می توانید از ماسک موی فاقد سولفات آدرا استفاده نمایید. اگر این آسیب جزئی و در حد خشک و شکننده شدن مو باشد کراتینه می تواند آن را بهبود دهد اما سوختگی شدید در اثر حرارت معمولا با کراتین بهبود نمی یابد. ناهماهنگی حالت مو در هنگامی که موها رشد میکنند.

این کار بر سرعت رشد مو هیچ تأثیری ندارد، هم چنان موهایی که از ریشه رشد می کنند بافت طبیعی خود را خواهند داشت. آیا کراتین کردن بر رشد مو ها تأثیر دارد؟ اکنون که با کراتین و روش کراتینه کردن مو آشنا شدید، قصد داریم که محصولاتی را به شما معرفی کنیم تا بعد از اتمام کار، بتوانید از آنها به عنوان مراقبت های بعد از کراتینه کردن استفاده کنید. بسیاری از روشهای کراتینه کردن مو را میتوانید در خانه به صورت طبیعی انجام دهید. محصولات مرتبط با کراتینه در وضعیت کلی هیچ آسیبی به مو نمی زنند و بسیار تاثیرگذار هستند مگر آن گروه از محصولاتی که از برندهای نامعتبر و با قيمت های بسیار ارزانی عرضه می شوند. توجه کنید که حتی محصولات کراتینه مو بدون فرم آلدهید هم آنقدر قابل اطمینان نبوده و بهترین راه این است که در زمان بارداری جدا از کراتینه موهای خود منصرف شوید. به همین دلیل طرفداران بسیار زیادی دارد.این روش فواید بسیار زیادی برای مو دارد و عوارض آن نیز قابل کنترل است. از طرفی پس از چند وقت ظاهر موهای شما به حالت طبیعی خود باز خواهد گشت. متأسفانه کراتینه مو با وجود هزینه های بالایی که پرداخت می­شود، ميزان دوام مو دائمی نبوده و پس از چند ماه مو به وضعیت نخست خود باز می­گردد.

در این مرحله از کار موها باید با شانه مخصوص کراتینه کردن مو به صورت لایه لایه شانه شود تا در نهایت تمامی لایه های مو به مواد کراتینه آغشته گردد. بر این اساس بسیاری از افرادی که موهایی آسیب دیده، شکننده، خشک و حتی فر دارند تمایل زیادی دارند که برای صاف کردن موهای خود از روش کراتینه کردن مو استفاده کنند. داشتن موهای صاف آرزوی اغلب خانم ها است زیرا موهای صاف و لخت ، زیبایی و جذابیت خاص خودشان را دارند. البته با داشتن کلاه هیچگونه محدودیتی برای شما وجود نخواهد داشت. حتما برای شما هم پیش آمده است که به دقت موهای خود را اتو میکشید ، ولی به محض اینکه از جلوی آینه کنار میروید، دوباره با همان موهای وز و مواج روبرو خواهید شد. از مهم ترین نکات مراقبتی بعد از کراتینه مو می توان به موارد زیر اشاره نمود. استفاده از شامپوهای سولفات فیری برای حمام سولفات درون شامپوها عمر کراتین مو را برای شما کم می کند. زیرا علاوه بر هزینه کراتینه کردن باید شامپوهای بدون سولفات خریداری نمایید که قیمت بالاتری از شامپوهای معمولی دارند. کراتین در سیستم بدن انسان ، در موها، پوست و ناخن موجود است و در حیوانات علاوه بر این در پشم، شاخ، پر و سم آن ها نیز وجود دارد.

دیدگاهتان را بنویسید