مشخصات، قیمت و خرید کراتین مو و کراتینه مو اصل 👩❤- فروشگاه زلفان

تحقیقات علمی نشان دادهاند مردانی که بهخاطر شغل خود معمولا در معرض فرمالدهید قرار دارند، نسبت به سایر افراد سه برابر بیشتر احتمال دارد که به ALS (بیماری لو گرینگ) مبتلا شوند. در دوره سه روز قرنطینه که موها نباید شسته شوند، موهای خود را نبندید. حتما هم نباید برای داشتن موی زیبا سلامتی خود را بهخطر بیندازید. همچنین موهای خود را پشت گوشتان نگذارید و در صورتی که صبح ها در هنگام برخاستن از خواب، مو دچار شکستگی شده بود حتما آن را اتو کنید. انتخاب محوصل مصرفی برای خدمات کراتین به تجربه کافی نیاز دارد چراکه با توجه به هدف از کراتین کردن باید بهترین مواد را انتخاب کنید اگر به دنبال فقط صافی موها هستید باید از محصولات مخصوص که مواد تشکیل دهنده آن روی صاف و لخت کردن مو تمرکز دارد استفاده کنید اگر هدف از کراتین موهای شما ترمیم موهای اسیب دیده باشد باید از کراتینی که بیشتر مواد مغذی و آبرسانی مو را انجام میدهد و ممکن است صافی کمتری داشته باشد استفاده کنید در هر صورت حتما باید برای انجام خدمات کراتین با آرایشگر خود مشاوره بگیرید.

این نوع فرمالدهید در دود سیگار، وسایل گازسوز، اجاقهای گازسوز یا هیزمی و آرایشگاههایی که با استفاده از کراتین، مو را صاف میکنند پیدا میشود. همچنین دقت کنید که در این مدت از کش سر یا گیره استفاده نکنید زیرا باعث تغییر حالت مو میشوند. پر واضح است که در این متد کراتینه کردن مو با توجه به اینکه دو روش مورد استفاده قرار میگیرند، مدت زمان بیشتری لازم دارد و وقت بیشتری میگیرد. این کار را می توانید به راحتی با دستگاههای اتو خانگی انجام دهید. سپس موهایتان را از ریشه تا ساقه به خوبی با این روغن ماساژ دهید. دو قاشق غذاخوری روغن زیتون و یک آووکادو له شده را با هم مخلوط کرده و به مدت نیم ساعت بر روی موها قرار دهید. کراتینه درمانی که از پروتئین مشابه موهای شما ساخته شده است، یک روش در سالن است که برای بستن کوتیکولهای شما و کاهش تخلخل برای مدت طولانی طراحی شده است. تحقیقات علمی هنوز نشان ندادهاند که فرمالدهید چقدر میتوانند در بروز سرطان دخیل باشند، اما هرچقدر سطح فرمالدهید و مدت تماس با آن بیشتر باشد، میزان سرطانزایی آن هم بیشتر میشود. مسلما کراتینه میتواند به افرادی که دچار زبری و خشکی موها شدهاند، کمک کند اما باید دقت کنید، برای مراقبت از موهای خود بعد از کراتین در منزل باید از شامپوهای ملایم و بدون سولفات استفاده کنید، زیرا شامپوهای حاوی سولفات سدیم، کراتین موهای شما را از بین میبرد.

در صورتی که شما هم عاشق موهای براق و صاف هستید جدای از موضوع جنسیتی میتوانید از کراتینه مو بهره مند شوید. بنابراین اگر زمینه آلرژی دارید، این خطر کراتینه کردن مو را فراموش نکنید. این نوع صاف کردن مو معمولا در آرایشگاه انجام میشود. در کراتینه مو به دلیل موادی که استفاده می شود قیمت های مختلفی دارد و در بازار مواد تقلبی نیز یافت می شود که در بیشتر سالن های زیبایی با این مواد کراتینه مو را انجام می دهند که قیمت پایینی دارد اما کیفیت این کراتینه مو با کیفیت کراتینه مویی که مواد اصل و با کیفیت انجام شده است یکی نیست. تمام این فرایند ۹۰ دقیقه یا بیشتر طول میکشد، ولی این زمان ممکن است بسته به بلندی مو بیشتر هم باشد. ممکن است بهمحض تماس با این مواد این علائم را ببینید. گاهی ممکن است بخشهایی از پایین موهایتان را کوتاه کنید. روشی که از آن بیشتر به عنوان راهکاری برای صاف کردن موها یاد میشود. کراتینه مو به عنوان روشی نیمه دائمی برای صاف کردن مو است به طوریکه مو ها به طور موقت با مخلوط مایع کراتین پوشش داده می شوند.

روش کراتینه مو که برای احیای موهای آسیب دیده و صاف شدن مو ها استفاده می شود مزایای زیادی دارد. ناطقان: کراتینه کردن مو روشى موثر براى نرم کردن، افزایش درخشندگى و صاف کردن موهاى آسیب دیده و خشک است. این آسیبها شامل افزایش ابتلا به سردرد، افسردگی، تغییر خلقوخو، بیخوابی، بدخلقی، کاهش تمرکز و کاهش چالاکی، حافظه و تعادل میشوند. عوامل زیادی بر روی این تفاوت هزینه تاثیر میگذارد، اما میتوان گفت آرایشگاههایی که در بالای شهر هستند به دلایل متفاوتی هزینههای بالایی را نیز دارند. اما کراتینه مو چیست؟ اما این مواد شیمیایی دقیقاً از چه چیزهایی تشکیل شدهاند؟ از آن جایی که موهای شما به وسیله پروتئین کراتین احیا شده است، دیگر نیازی به مصرف انواع محصولات شیمیایی مانند موس، ژل و اسپری حالت دهنده نخواهید داشت. آمریکا این محصولات را ممنوع نکرده، ولی سازمان فدرال سلامت و امنیت شغلی (OSHA) دربارهی آن هشدار سلامتی منتشر کرده است.

دیدگاهتان را بنویسید