مشخصات، قیمت و خرید کراتین مو و کراتینه مو اصل 👩❤- فروشگاه زلفان

کراتینه مو برزیلی دارای کیفیت بسیار خوبی است و باعث از بین رفتن فر موها و صاف شدن موها در عین حفظ حجم آن ها می شود. برای مثال بسته به کیفیت محصول بعضی از کراتینهها قیمتی در حدود سیصد تا چهارصد هزار تومان دارند اما وقتی شما به سراغ محصولات با کیفیتتر بروید باید مبلغی در حدود دو تا سه میلیون تومان خرج مواد کراتینه کنید. به یاد داشته باشید، برای نتیجه گیری بهتر از این روش کراتینه مو خانگی، باید هر هفته و به صورت مداوم از آن استفاده کنید تا بتوانید با کراتینه مو در خانه با مواد طبیعی موهایی نرم و صاف داشته باشید. همچنین در ریباندینگ کردن سرعت رشد مو افزایش بیشتری نسبت به کراتین کردن مو پیدا می کند؛ چرا که شبیه به این است شما مویی ندارید و فولیکول های مو می خواهند مجدد باعث رشد مو با بافت طبیعی شوند. به یاد داشته باشید که اگر موهای آسیب دیده و ضعیفی دارید (به دلیل استفاده بیش از حد از دستگاههای حرارتی یا شستن بیش از حد موها)، رنگ کردن موها فرآیندی سختتر و زمانبر خواهد بود. پیشنهاد ما این است، اگر تنها هدف شما، احیای مو است بهتر است از روش های دیگری استفاده کنید.

با افزایش سن بهتر است که رنگهای تیرهتری را برای موهای خود انتخاب کنید، چراکه استفاده از رنگهای روشن، چین و چروکهای صورت را برجسته میکند. درواقع این ترکیب نقش مهمی در عملکرد رنگهای مو دارد. طی چنین فرآیندی رنگدانههای PPD که مولکولهای کوچکی هستند به عمق ساقهی مو نفوذ میکنند و از آنجایی که در در ترکیب این نوع از رنگها آمونیاک وجود دارد، فرآیند رسیدن این مولکولهای کوچک به ساقهی مو تسریع میشود. سپس هیدروژن پراکسید موجود در این محصول (hydrogen peroxide) پس از ورود به ساقهی مو رنگ طبیعی مو را سفید میکنند و رنگ جدید به راحتی جایگزین میشود. به طور کلی رنگ پوستها را میتوان در سه دستهی رنگهای گرم، رنگهای سرد و طبیعی تقسیم کرد. به طور کلی رنگهای قرمز، قهوهای و بلوند با چشمهای سبز و آبی خوب به نظر میرسند و طبیعتا رنگهای متضاد برای چشمهای تیره مناسبتر هستند. زیرا این افراد دارای رگهایی به رنگ سبز هستند. از دیگر مشخصههای این افراد موهای مشکی، بلوند و قهوهای روشن است. اما به طور کلی باید بدانید که وجود ماده شیمیایی به نام «p-phenylenediamine» یا PPD در رنگ موها بهویژه نوع دائمی، عامل اصلی ایجاد حساسیت در افراد است.

اکثر رنگها حاوی ماده شیمیایی به نام «p-phenylenediamine» یا PPD هستند. از مهم ترین مزایای کراتینه کردن موها می توان به موارد زیر اشاره نمود. ماده ای که در کراتینه مو وجود دارد. علاوه بر ان این ماده می تواند سبب انتشار گازهایی در هوا شود که برای سلامت مضر هستند. موادی که در کراتینه کردن مو به روش برزیلی صورت میگیرد، بدون فرمالدئید بوده و از نظر سلامت موها و محیط زیست مشکلی ایجاد نمیکنند. روش کار کراتینه کردن مو به این صورت یک محصول صاف کننده کراتینه ی مو را روی موها قرار می دهند و سپس از گرمای اتو مو و یا سشوار برای حرارت دادن و ثابت نگه داشتن و جذب مواد کراتینه بر روی مو استفاده می کنند. اما همیشه در خاطرتان باشد که برای انجام کارهای زیبایی و آرایشی خود به آرایشگاه معتبر مراجعه کنید که بتوانید به کار آن اعتماد کنید. کراتینه مو برای انواع موها مناسب است و انجام میگیرد. از آنجایی که عوامل مختلفی روی قیمت کراتینه مو تاثیر میگذارد، نمی توان یک قیمت دقیق برای آن در نظر گرفت، به همین دلیل لازم است که پیش از انجام خدمات، یک متخصص، موهای شما را بررسی کند و با در نظر گرفتن نوع خدمات مورد نیاز شما، حدود هزینه کراتین مو را مشخص کند.

انتخاب بهترین مواد کراتینه مو به هدف شما، جنس مو و توانایی مالی تان بستگی دارد. اصطلاح مناسب برای فضای بین کوتیکولهای شما “تخلخل” نامیده میشود و بسته به شرایط هوا و تخلخل طبیعی موهای شما، کوتیکولهای شما میتوانند بازتر شده و محکمتر بسته شوند. جالب است بدانید که رنگها دائمی رنگ مو را که حتی کمی روشنتر از موهای طبیعی ارائه میکنند، زیرا همانطور که توضیح داده شد، پراکسید هیدروژن میتواند موها را سفید و سپس رنگ جدید را جایگزین کند. رنگ مویهای دائمی با شستوشوی مکرر حتی با شامپو پاک نمیشوند. در بدن حیوانات نیز کراتین هست و این پروتئین میتواند در پر، پشم، شاخ یا حتی سم آن ها وجود داشتهباشد. چراکه میتواند به ساقهی مو بچسبد و به آنها رنگ دهد. از طرفی در زبان انگلیسی رایج است که مردم از کلمات «hair color» و «hair dye» به جای یکدیگر استفاده میکنند. با استفاده از این رنگها اغلب همهی موها به طور یکنواخت رنگ میشوند. در هنگام رنگ کردن موها به موقعیت شغلی خود توجه کنید. مدت زمان مورد نیاز برای کراتینه کردن مو به روش برزیلی حدود یک ساعت و نیم است.

دیدگاهتان را بنویسید