مشخصات، قیمت و خرید کراتین مو و کراتینه مو اصل 👩❤- فروشگاه زلفان

تمامی قسمتهای موی خود را در آب برنج فرو برده و به آرامی ماساژ دهید. سپس به آرامی موهایتان را ماساژ دهید. برای انجام این کار بهتر است ژلاتین را در ابتدا روی ساقه موها بمالید و سپس به آرامی ماساژ دهید. در صورتی که در کراتینه کردن مو از پروتئین های ضروری مو استفاده می شود و موها دچار آسیب دیدگی نمی شوند. شما میتوانید از رزماری استفاده کنید؛ همچنین میتوانید از شامپوهای طبیعی که حاوی روغنهای ضروری هستند، استفاده کنید. این روغنهای ضروری میتوانند موها شما را تقویت و سالمتر کنند. آنها همچنین میتوانند موهای آسیبدیده را ترمیم و همچنین التهاب پوست سر را برطرف کنند. در سال های اخیر کراتینه مو برای ترمیم موی آسیب دیده و زبر روی کار آمده است. علاوه بر این کارشناسان معتقدند سلامت کلی شما در سلامتی موهای شما منعکس شده است؛ بنابراین میبایست یک رژیم غذایی متعادل و سالم داشته باشید که مملو از میوهها و سبزیجات تازه باشد. اولین اصل برای کراتینه کردن مو در خانه این است که رژیم غذایی خود را بهینه کنید. ماده دیگر، مواد اصلی کراتین است و ماده سوم که آن را نیاز داریم شامپویی است که بعد از کراتینه کردن مو استفاده میشود. کراتین را در ظرف مخصوص آن ریخته و با استفاده از برس مخصوص کراتین که موهایی نازک و بسیار نرم دارد، آن را بصورت لایه لایه روی تمام قسمت ساقه موی خود بمالید.

برخی از افراد تصور میکنند که کراتینه فقط مخصوص بانوان است. در برخی افراد پس از انجام کراتینه افزایش نازک شدن تارهای مو و ریزش مو گزارش شدهاست. برخی از گیاهان تأثیر زیادی در سلامت پوست و مو دارند. از گیاهان برای کراتینه کردن مو در خانه استفاده کنید. بعد از شامپو کردن و شستشوی موها، این ترکیب را روی موهایتان ماساژ دهید. سپس قبل از اینکه موهایتان را شامپو کنید، تمامی روغن کپسولها را روی ساقه و ریشه موهای خود مالیده و ماساژ دهید و اجازه دهید به مدت نیم ساعت روی موهایتان باقی بماند و سپس با شامپو بشویید. ترکیب حاصل را روی موهای خود ماساژ دهید و اجازه دهید یک شب روی موهایتان بماند. اگر از خواب بیدار شده و مشاهده کردید که موهایتان خم شده است، فورا آنها را با اتو صاف کنید. اگر شما به دنبال کراتینه کردن مو در خانه هستید، اما هیچ کدام از مواد شیمیایی خطرناک را نمیخواهید، دستورالعملهای فراوانی وجود دارد که به شما کمک خواهد کرد. حتی اگر از کراتینه کردن مو در خانه هم استفاده کنید، در هر حال موها مستهلک میشوند. خیلی نمیتوان قیمت مواد کراتیه را دقیق بیان کرد چون این مواد بسته به کیفیت برند کراتینه و میزان مصرفی مورد نیاز هر فرد در میزان هزینه کراتینه تاثیر می گذارد.

البته درمان های کراتینه بدون فرمالدئید هم وجود دارند که از اسید گلیوکسیلیک برای صاف کردن موها استفاده می کنند. برای کراتینه کردن مو در خانه میتوانید از اسانسهای روغنی هم استفاده کنید. مساله مهم بعدی این است که شما باید در انتخاب محصول دقت نمایید و از اصل و اورجینال بودن آن خاطر جمع باشید چراکه استفاده از محصولات تقلبی مخصوصا در این زمینه عواقب جبران ناپذیری برای موها دارد مانند ریزش مو و یا قطع شدن مو ها از ساقه و… مدت زمان انجام کراتینه مو ممکن است چند ساعت طول بکشد – بنابراین بهتر است همراهتان یک کتاب یا چیزی که شما را سرگرم کند داشته باشید که حوصله تان سر نرود. نتیجه بسیار شگفت انگیز است و می تواند رضایت خانم های مشکل پسند را نیز جلب کند. به همین دلیل کراتین کردن موها را تقویت می کند و به آنها استحکام می بخشد. حد بیشینه هر دو محدوده بسیار فراتر از حدی است که اغلب افراد می توانند تحمل کنند. انجام کراتینه مو در آرایشگاهها صرف نظر از قیمت کراتینه مو بسیار گران، در هر حال عوارضی هم دارد که نباید آنها را نادیده بگیرید.

بعد از کراتینه کردن مو، حالت دهی موها بسیار راحت تر است و موها به آسانی حالت میگیرند. فرایند کراتینه کردن مو به روش ژاپنی، حدود 4 تا 5 ساعت با توجه به حجم و بلندی موی شما زمان میبرد و ماندگاری قابل قبول و فوقالعادهای به مدت تقریبی 6 ماه نیز خواهد داشت. مدت اثرگذاری کراتین دیاموند فوری بوده و صافی آن ۸ ماه تا ۱ سال ماندگار است. پس از مواد گذاری اگر موهای معمولی دارید بین ۳۰ تا ۵۰ دقیقه مکث کنید اگر موهای فر و وز دارید ۴۰ تا ۶۰ دقیقه صبر کنید .در طول این مدت باید هر ۱۰ دقیقه موها را با شانه از بالا به پایین شانه کنید و موها را با کلاه نایلونی بپوشانید. لازم به ذکر است که هر دسته باید ۷ الی ۸ بار اتو شود. حتی اگر هر روز به حمام میروید، موهایتان را یک روز در میان شامپو کنید. اجازه دهید حداقل 2 ساعت روی موهایتان بماند و سپس با شامپو شستشو دهید.

دیدگاهتان را بنویسید